خبر رسمی Mortal Kombat 12 در سال 2023 منتشر می‌شود

خواهان بازگشت کدام شخصیت ها از نسخه‌های 3D هستید؟ (۳ گزینه)

• Havik

• Reiko

• Sareena

• Onaga

• Taven

• Shujinko

• Ashrah

• Drahmin

• Nitara

• Li Mei

Results are only viewable after voting.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,839
نام
نریمان
Mortal Kombat 12 قرار است امسال منتشر شود و سال 2023 را تبدیل به سالی بزرگ برای بازی های مبارزه ای کند.

mk3-bra-dragon-icon.10072022.png

شرکت برادران وارنر دیسکاوری این خبر را در جریان کنفرانس امروز خود اعلام کرد. کلیپی که در توییتر منتشر شده شامل تاییدیه اندرو اسلابین، معاون اجرایی استراتژی سرمایه‌گذار جهانی برادران وارنر دیسکاوری است که اشاره دارد Mortal Kombat 12 برای سال 2023 در نظر گرفته شده است.

اگرچه اد بون سال قبل به صورت تلویحی به انتشار بازی در سال 2023 اشاره کرده بود، تا پیش از این اطلاعات رسمی در مورد Mortal Kombat 12 منتشر نشده بود. در ماه سپتامبر، اندرو بوون، صداپیشه‌ی جانی کیج، ویدیویی از خود در استودیوی وارنر منتشر کرده بود که شایعات درخصوص بازی را افزایش داد بود.

انتشار MK12 و SF6 در یکسال و همچنین Tekken 8 در بازه‌ای کوتاه، سال‌های 2023-24 را به زمان هیجان‌انگیزی برای طرفداران بازی‌های مبارزه‌ای بدل می‌کند.

Mortal Kombat 12 Confirmed for 2023 Release - IGN

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
اینا رو چند روز پیش تو ردیت دیدم، زیرش نوشته بودن فیکه، اگه فیک باشه هم خوب فیکی هست!
هر چند بیشتر به AC Mirage میخوره تا MK :-"
اصلا چون به همون تم AC:M میخورن من خیلی خوشم اومد:))
کلا اون سبکی خیلی دوست دارم :D ولی خوب آره خیلی مشکوکه، جک و جونور دیده نمیشه:-"
اما امیدوارم فیک نباشه:D

• Like
Reactions: Z-fan and NaRiiMaN

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
چیست این؟
میگن لیک از مد Konquestه بازی هست
اینا رو چند روز پیش تو ردیت دیدم، زیرش نوشته بودن فیکه، اگه فیک باشه هم خوب فیکی هست!
هر چند بیشتر به AC Mirage میخوره تا MK :-"
اصلا چون به همون تم AC:M میخورن من خیلی خوشم اومد:))
کلا اون سبکی خیلی دوست دارم :D ولی خوب آره خیلی مشکوکه، جک و جونور دیده نمیشه:-"
اما امیدوارم فیک نباشه:D
خیلیا گفته بودن نه تنها فیکه، بلکه با AI ساخته شده که منم باهاشون موافقم. :D @Akiba علت اینکه به AC Mirage هم شباهت داره احتمالا همینه که اسم اساسینز رو به خورد هوش مصنوعی دادن و گفتن یالا بساز. :))

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,839
نام
نریمان
سر معرفی هر بازی من خودمو عذاب میدم و هر 10 دقیقه ردیت و توییتر و سایتای دیگه رو چک میکنم. درس عبرت هم نمیشه :))
ولی خب دیگه مسیریه که انتخاب کردیم :D
نیازی به این همه سختی نیست. نوتیفیکیشن پیج اصلی تو توییتر رو روشن کن! :D

پ.ن.: یکی باید به اینا مفهموم تیزر رو یاد بده. لامصبا وقتی قرار نیست تا ۷-۸ روز آینده چیزی نشون بدین تیزر واسه چی میدین که It's almost time :))

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,630
نیازی به این همه سختی نیست. نوتیفیکیشن پیج اصلی تو توییتر رو روشن کن! :D

پ.ن.: یکی باید به اینا مفهموم تیزر رو یاد بده. لامصبا وقتی قرار نیست تا ۷-۸ روز آینده چیزی نشون بدین تیزر واسه چی میدین؟؟ :))
الزاما فقط منتظر معرفی بازی نیستم. (میدونم پست قبل گفتم سر معرفی هر بازی، ولی در کل اینجوری ام نه فقط برای معرفی ها.) وضعیتم تا روز عرضه همینه. (لیک ها و مصاحبه ها و تصاویر رسمیه غیر رسمی و...)

!It's a tradition okay
😑

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,630
ریکو و هویک هر کدوم توی راستر اصلی MK12 نباشن من راضی نیستم. فوجین هم DLC بود ولی توی داستان Aftermath نقش مهمی داشت و میشه از اشتباهات NRS در حقش چشم پوشی کرد. امیدوارم کار برای ریکو و هویک به اونجا نکشه و زود تایید بشن.

• Like
Reactions: mr-game&watch

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر