خبر رسمی Mortal Kombat 12 در سال 2023 منتشر می‌شود

خواهان بازگشت کدام شخصیت ها از نسخه‌های 3D هستید؟ (۳ گزینه)

• Havik

• Reiko

• Sareena

• Onaga

• Taven

• Shujinko

• Ashrah

• Drahmin

• Nitara

• Li Mei

Results are only viewable after voting.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,877
نام
نریمان
Mortal Kombat 12 قرار است امسال منتشر شود و سال 2023 را تبدیل به سالی بزرگ برای بازی های مبارزه ای کند.

mk3-bra-dragon-icon.10072022.png

شرکت برادران وارنر دیسکاوری این خبر را در جریان کنفرانس امروز خود اعلام کرد. کلیپی که در توییتر منتشر شده شامل تاییدیه اندرو اسلابین، معاون اجرایی استراتژی سرمایه‌گذار جهانی برادران وارنر دیسکاوری است که اشاره دارد Mortal Kombat 12 برای سال 2023 در نظر گرفته شده است.

اگرچه اد بون سال قبل به صورت تلویحی به انتشار بازی در سال 2023 اشاره کرده بود، تا پیش از این اطلاعات رسمی در مورد Mortal Kombat 12 منتشر نشده بود. در ماه سپتامبر، اندرو بوون، صداپیشه‌ی جانی کیج، ویدیویی از خود در استودیوی وارنر منتشر کرده بود که شایعات درخصوص بازی را افزایش داد بود.

انتشار MK12 و SF6 در یکسال و همچنین Tekken 8 در بازه‌ای کوتاه، سال‌های 2023-24 را به زمان هیجان‌انگیزی برای طرفداران بازی‌های مبارزه‌ای بدل می‌کند.

Mortal Kombat 12 Confirmed for 2023 Release - IGN

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,877
نام
نریمان
تریلر اگه فقط سینماتیک هست برا چی انقد هایپ کردن :-?
وسطاش شاید گیمپلی هم نشون بده چند ثانیه ای.
یا اینکه با فاصله خیلی زود گیمپلی میبینیم
نهایتا تا هفته دیگه و شوکیس سونی گیمپلی رو نشون میدن.
همون طور که بچه ها گفتن CG های MK خیلی از ابعاد گیمپلی و مکانیک ها رو داخلش داره.

------

بحث تریلر شد، به نظرتون اسکورپین کیو تو تریلر کتلت می‌کنه و آهنگ جدید کدوم رپر رو قراره بشنویم؟ :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,276
نام
امیر حسین
نهایتا تا هفته دیگه و شوکیس سونی گیمپلی رو نشون میدن.
همون طور که بچه ها گفتن CG های MK خیلی از ابعاد گیمپلی و مکانیک ها رو داخلش داره.

------

بحث تریلر شد، به نظرتون اسکورپین کیو تو تریلر کتلت می‌کنه و آهنگ جدید کدوم رپر رو قراره بشنویم؟ :D
مگه جز ساب زیرو کسی رو میزنند؟ :( حالا دفعه قبلی رحم کردن بهش فقط:-"

• Smile
Reactions: graywolf

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,877
نام
نریمان
مگه جز ساب زیرو کسی رو میزنند؟ :( حالا دفعه قبلی رحم کردن بهش فقط:-"
بعبد مبدونم ساب باشه، خود اد بون هم قبلا گفته بود که از دیدن ساب vs اسکورپین خسته شده!

راستی کارکتر پیش خرید هم احتمالا نشون میدن، امیدوارم کینتارو یا اناگا باشه!

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,433
کسایی که تریلر سینماتیک واسشون مهم نیست، بازی 4-5 ماه دیگه عرضه میشه نگران نباشید.
الان نشستم تیزر قبلی هارو میبینم (هیچوقت ندیده بودم چون اصلا ژانر فایتینگ دنبال نمیکردم)
اولا که چرا آهنگ رپ روشون هست واتدفاک :)) هیچ سنخیتی با فضای ام کی نداشت مخصوصا تریلر 11.
بعد اینکه به 9 که رسیدم دیدم تیزر همون گیمپلی هست که فقط زاویه دوربین فرق داره
حالا برا اینم این احتمال رو در نظر بگیرید، مخصوصا وقتی کیفیت کات سین- گیمپلی هیچ فرقی با سینماتیک نداره، دیگه برا چی سینماتیک بسازن؟

اینو هم میذارم اگه خواستید قبلی ها رو دوره کنید :D

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,632
راستی کارکتر پیش خرید هم احتمالا نشون میدن، امیدوارم کینتارو یا اناگا باشه!
کرکتر پیش خرید رویایی برای من موتارو هست ولی همه میدونیم که احتمالش نزدیک به صفره. پس همون اوناگا. :D

ادیت: کمتر از 5 ساعت دیگه

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,462
نام
مــاکــان
کرکتر پیش خرید رویایی برای من موتارو هست ولی همه میدونیم که احتمالش نزدیک به صفره. پس همون اوناگا. :D

ادیت: کمتر از 5 ساعت دیگه
تریلرهای معرفی MK همیشه فوق العاده بوده و دیدنشون جذاب.
حتی برای منی که تو فایتینگ ماقبل نوبم.

من یک دوست سوپر دوپر هاردکور فنِ MK/Street Fighter دارم که وقتهایی که سر کاره خودش رو با MK Mobile سرگرم میکنه:D
الان بهش بگم امروز نمایش داره فکر کنم مرخصی بگیره بره خونه :))

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,569
توی اسکرین شات های MK11 چیز خوفی پیدا کردم :D این ایده ها نباید در حد کانسپت آرت باقی بمونه، باید این زیبایی ها رو مثل گذشته و بصورت ریل تایم بکوبن تو صورتمون :D حیف که دستوبال اد بون بسته شده!

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,028
نام
آریا
فقط کاش هرچی نشون می‌دن، یه آهنگ فاخر(!) روش گذاشته باشن. :D
هرچقدر تریلرهای MK محشر و جذابه، این آهنگ‌هایی که روی تریلرهاشون می‌ذارن به نظرم اصلاً به اتمسفر ماجرا نمی‌خوره و من رو بیشتر یاد ریسینگ‌های شهری میندازه تا بازی فایتینگ خشن! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر