Modern Warfare 3 | PS3 | Multiplayer Section

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
اساتید؛ بازی رو من تازه گرفتم ولی مشکل Fetching دارم، چند صفحه ای از این تاپیک رو هم خوندم ولی اطلاعات بدرد بخوری گیر نیووردم!
چه کنم؟:|

lilipot

کاربر سایت
Mar 31, 2012
103
دوستان عزیز من امروز call of duty elite رو دانلود کردم و رو ps3 نصبش کردم و یه اکنت elite هم درست کردم حالا وقتی میرم داخل نرم افزارش همون اولش تا کانکت میشه ارور میده پیغامشم اینه:
Bad Server Response" There was error communicating with the Call of Duty ELITE service. Returning to the start screen
اگه کسی اطلاعات داره ممنون میشم کمک کنه چون میخوام به premium آپگریدش کنم

آخرین ویرایش:

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
اساتید؛ بازی رو من تازه گرفتم ولی مشکل Fetching دارم، چند صفحه ای از این تاپیک رو هم خوندم ولی اطلاعات بدرد بخوری گیر نیووردم!
چه کنم؟:|
ببین توی منوی اصلی بخش مولتی پلیر برو تو Options بعد تو اون منو صبر کن تا گزینه ی Facebo*k رو ببینی{ممکنه بعد 1 دقیقه بیاد یا 10 دقیقه} ، وقتی که اون بیاد نشون میده Fetching تموم شده 30 ثانیه دیگه صبر کن بعد برو تو بازی ،

دوستان عزیز من امروز call of duty elite رو دانلود کردم و رو ps3 نصبش کردم و یه اکنت elite هم درست کردم حالا وقتی میرم داخل نرم افزارش همون اولش تا کانکت میشه ارور میده پیغامشم اینه:
Bad Server Response" There was error communicating with the Call of Duty ELITE service. Returning to the start screen
اگه کسی اطلاعات داره ممنون میشم کمک کنه چون میخوام به premium آپگریدش کنمآپگریدش کنم

شما باید دوباره امتحان کنید من خودم هروقت میخوام برم تو Elite Console App حدود 20 بار امتحان میکنم تا بالاخره بره ...

BNPunish

کاربر سایت
Oct 25, 2008
22
نام
بهراد
دوستان کسی‌ نت خوب برا این بازی نمیشناسه ؟
۲ ماه فقط صاف اصلیو می‌تونم نیگا کنم
می‌خوام هاست شم مثل قبل که با همین صبانت ۱۸ نفرو می‌کشیدم

قیمت برام مهم نیست

ID: BNPunish

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
حجم آپدیت 27 مگ هست که فک کنم یه مد جدبدم به playlist اضافه شده ....

ولی نمیدونم چرا اینقدر داغون شده همه چی اصلا نمیشه بازی کرد بعداز دو سه بار فتچینگ که داخل بازی میرم اینقدر لگ دارم که عملا بازی زهر آدم میکنه موقعی هم که بدون فتچینگ میرم همینه. نمیدونم مشکل چیه گفتم شاید از پینگم باشه رفتم با سرور لندن هم تست کردم 200 بود نباید مشکلی داشته باشه اما عجیب داغون شده گند زد به k/d ratio من رفت هر بازی 20 تا death رو شاخمه به یارو شلیک میکنی بعداز اینکه از کنارت رد میشه و یه دورم برا خودش میزنه تازه میفهمی که اوه من کشتمش . نارنجکها دقیقا یک ثانیه بعداز انداختن پرتاب میشن همین یک ثانیه لگ هم بسه برایه ککککککککککککککششششششششششششته شدن . اعصاب نگذاشته برام.

رو بتل 3 و بازیهایه دیگه مشکلی ندارم.

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
mw3 اگر هر خوبی داشته باشه این سرورهای تاریخ مصرف گذشتش و مزخرفش باعث نابودی تمام اون خوبی ها در ذهن فرد می شه .
کافی یک سر به فروم بازی بزنید مشکلات عجیب غریب بازی ببینید که یکیشون این کانکتینگ افتضاح اول بازی .این همه بازی آنلاین تست کردم کانکتینگی به این افتضاحی ندیدم .سیستم تنظیمات درخواستی پیچیده در کنار مشکلات دیگه هم اضافه کنید. .هنوز mw3 بهتر شده، شده این وضعیتش !
بهترین اینترنت ها ممکن در این قسمت کانکتینگ به مشکل بر بخورند در عین حال مزخرف ترین اینترنت ها ممکن این قسمت راحت رد کنند .
سرور عشقی ندیده بودیم که دیدیم !

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
جالب اینجاست که بعد از اومدن چند سری انلاین این بازی هنوز به فکر حل این مشکل نیوفتادن عجیبه واقعا نته ما هرچی خرابم باشه اما باز میشه بازی کرد اما این دیگه برای خدا هم مشکل سازه[-o

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
کلا این سیستم مزخرف کانکتینگ سری call of duty نسل هفتم همشون یکی هست و همشون روی هم مزخرف !
حالا چه black ops چه mw series .
دوستمون محمد راست می گه واقعا من نمی فهمم چرا به فکر سرورهای گند این بازی نیستند این همه طرفدار و این وضعش! نوبر بخدا هر دفعه بخوایم بازی کنیم باید همش در این فکر باشیم الان این کانکتینگ رد می شه یا نه! کل بازی زهرمارمون می شه می ره. گاهی واقعا فکر می کنم باید عطای این بازی به لقاش ببخشم و با جاش بندازمش زیر کامیون! (اخی یکم دلم خنک شد )

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
دوستان هم مشکل وصل نشدن دارن؟
من که بلکل نمیتونم وصل شم
اگرم وصل بشی نمیتونی بازی کنی بعداز این آپدیت وضعیت کانکشن کن فیکون شده حتی من امروز که بازی میکردم بعضی از اروپایی ها کانکشن بارشون که برایه پینگ هست (؟) رنگش زرد بود بعضیام قرمز خیلی کم سبز داشتیم تو هر لابی. دیگه خودت برایه ما بدبخت بیچارهارو حساب کن که چی میشه یه اپسیلون بار قرمز اون تهش دیده میشه . ولی باید درست بشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر