Modern Warfare 3 | PS3 | Multiplayer Section

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
منم فکر میکنم بشه... ولی تا حالا که توی پابلیک نرفتم بازی کنم... نمیدونم
میشه. شما ELiTE playlist رو میتونی بازی کنی وقتی مپ هارو دانلود کردی، حتی اگه premium نباشی. با update آخریه هم این مپ ها واسه normal playlist اضافه شدن ولی من که تا حالا ندیدم.

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
دوست عزیز ، public هم میتونه بازی کنه ! من premium هستم ولی با یه اکانت دیگه تست کردم شده ! حالا نمیدونم شما چجوری با اطمینان میگی نمیشه.
آخه منم دانلود کردم ولی چون اکانتم الیت نیست نمیذاره بازی کنم!بعدشم این مپ ها هنوز به صورت پابلیک عرضه نشدن که بشه بازیشون کرد فقط فقط اعضای الیت میتونن از مپ ها استفاده کنن حالا اگه شما داری استفاده میکنی از شانس خوبته (!)

ar93

کاربر سایت
Feb 8, 2010
435
نام
Alireza MB
آخه منم دانلود کردم ولی چون اکانتم الیت نیست نمیذاره بازی کنم!بعدشم این مپ ها هنوز به صورت پابلیک عرضه نشدن که بشه بازیشون کرد فقط فقط اعضای الیت میتونن از مپ ها استفاده کنن حالا اگه شما داری استفاده میکنی از شانس خوبته (!)

منم بازی کردم.. یعنی اون قسمت که نوشته فقط اعضای الایت تونستم با مپ پکها بازی کنم و مشکلی نداشتم..

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان موافقید یه تاپیک باز کنم( کنیم) که بچه ها ویدئوی بازیشونو اونجا بذارن؟:D امکان پذیر هست؟( که لینکو بذاریم)

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
دوست عزیز ! شانس خوب چیه دیگه؟ من هم خودم دارم استفاده میکنم هم با یه اکانت دیگه بازی کردم،هم به یه نفر دیگه دادم و ایشون هم دارن بازی میکنن ! حالا اگه شما نمیتونی بازی کنی این از شانس بد شماست . آقا علیرضا هم که گفتن بازی کردن و مشکلی ندارن... حالا باز شما بیا بگو نمیشه و فقط واسه ELiTE premium هست و .....
در مورد عرضه ی مپ بصورت پابلیک ، من نگفتم بصورت پابلیک اومده ! اگه بازی رو update کرده باشی تو منو وقتی select رو میزنی DLC رو disable و enable میکنه واسه normal playlist . این یعنی به normal playlist اضافه شده یا قراره که اضافه بشه.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بیحال ترین افراد جهان ماها هستیم:D
خدا وکیلی هم باهوش تریم هم بازیمون بهتره ولی هممون حسشو نداریم که بیایم بازی :|
یدقه بیاین بزنیم دیگه من امروز با دوستم آنلاین اسپلیت اسکرین زدم چقدر فاز داد!
اول بازی شروع طوفانی داشتیم بعد یهو گند زدیم:D
هرچند آخرش بردیم بازیو:D!
دوستان موافقید یه تاپیک باز کنم( کنیم) که بچه ها ویدئوی بازیشونو اونجا بذارن؟:biggrin1: امکان پذیر هست؟( که لینکو بذاریم)

M A X

کاربر سایت
Jul 22, 2008
672
سلام
دوستان وضعيت بچه هاي ايراني تو PSN چطوريه؟از لحاظ تعداد ميگم!
انقدري هست كه هروقت انلاين شدي چند تا لابي ايراني براي بازي باز باشه؟!

ar93

کاربر سایت
Feb 8, 2010
435
نام
Alireza MB
سلام
دوستان وضعيت بچه هاي ايراني تو PSN چطوريه؟از لحاظ تعداد ميگم!
انقدري هست كه هروقت انلاين شدي چند تا لابي ايراني براي بازي باز باشه؟!

عالی !
از ساعت 2 3 بعد از ظهر (وسط هفته) هر وقت آنلاین بشی حداقل 3 تا لابی فول ایرانی آنلاین هستن !
آخر هقته هم که باید یه 2 3 ساعتی وایسی تو صف تا سرورا خالی بشه ! :D

بیحال ترین افراد جهان ماها هستیم:biggrin1:
خدا وکیلی هم باهوش تریم هم بازیمون بهتره ولی هممون حسشو نداریم که بیایم بازی :|
یدقه بیاین بزنیم دیگه من امروز با دوستم آنلاین اسپلیت اسکرین زدم چقدر فاز داد!
اول بازی شروع طوفانی داشتیم بعد یهو گند زدیم:biggrin1:
هرچند آخرش بردیم بازیو:biggrin1:!
دوستان موافقید یه تاپیک باز کنم( کنیم) که بچه ها ویدئوی بازیشونو اونجا بذارن؟:biggrin1: امکان پذیر هست؟( که لینکو بذاریم)

شما بچه ها رو ادد کنین توی پی اس ان... چون من تا حالا ندیدم ایرانی توی Call of duty تنها بازی کنه !!!

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,028
نام
میثم
یعنی مسخره تر از این نمیشه من خیلی راحت به mw3 وصل میشم ولی black ops نه....
اخه سیستم سرور 2تاشون شبیه به همه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر