Modern Warfare 3 توسط Infinity Ward ساخته نخواهد شد!

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
infinitywardlogo.jpg

طبق یکی از منابع VG247, شرکت Infinity Ward شماره ی سوم از سری Modern Warfare را نخواهد ساخت و در عوض بر روی یک بازی کاملا جدید تمرکز خواهد کرد.

Infinity Ward تا کنون و پس از عرضه ی MW2 با بروز ندادن اطلاعات از بازی بعدی خود, از ایجاد دردسر برای خود در امان بوده, و اعلام کرده که هیچ گونه تصمیمی درباره ی پروژه ی بعدی خود به دنبال MW2 اتخاذ نکرده است.

Rob Bowling مرد اول این استودیو در مصاحبه با IGN UK چنین گفت: "در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد بازی بعدی ما وجود ندارد, و تا زمانی که کار Call of Duty: Modern Warfare 2 به کلی به پایان نرسد نیز خبری وجود نخواهد داشت, و تا به حقیقت پیوستن این امر مدت زمانی فاصله داریم."

یکی از دلایلی که هنوز کار Call of Duty: Modern Warfare 2 به پایان نرسیده, وجود DLC پک هایی است که بهار امسال و به صورت "انحصاری موقت" برای XBOX 360 عرضه خواهند شد.

این موضوع که با وجود کناره گیری IW از ساخت بازی در این سری, از این پس بازی توسط چه شرکتی ساخته خواهد شد هنوز مشخص نیست.

یکی از منابع ما که در ساخت بازی نیز دست دارد, قبلا اشاره کرده بود که از این پس, یک استودیوی کانادایی ساخت بازی را بر عهده خواهد گرفت. اما منبع دیگری نیز کمپانی Sledgehammer Games که به تازگی تاسیس شده است را به عنوان جایگزین IW معرفی کرد. شایان ذکر است که رؤسای Sledgehammer Games همان رؤسای سابق استودیوی Visceral Games هستند. (Glen Schofield و Michael Condrey)

استودیوی Sledgehammer هم اکنون به دنبال استخدام یک متخصص در طراحی بخش چندنفره ی (Multiplayer) بازی ها است که "دارای سابقه ی پنج ساله در طراحی باشد و این تیم را در ساخت یک بازی جدید برای کنسول های این نسل و PC کمک کند."

جزییات اولین پروژه ی این تیم هنوز اعلام نشده است.

تنها استودیوی کانادایی زیرمجموعه ی Activision, استودیوی Radical Entertainment است که پایگاه آن در شهر Vancouver قرار دارد. بازی Prototype که پارسال عرضه شد, جزء سوابق این استودیو محسوب می شود.

شایعات پیرامون سری COD, روز به روز در حال افزایش است. دیروز نیز خبری مبنی بر ساخت یک شماره از COD توسط TreyArch گزارش شده بود که تمرکز آن بیشتر روی داستان بازی است و ظاهرا بازی حول محور جنگ ویتنام اتفاق خواهد افتاد. این شماره قرار است امسال عرضه شود.

Activision تا کنون عکس العملی نسبت به این شایعات نشان نداده و پاسخی نیز از سوی این شرکت دریافت نشده است.

منبع
-----
ساخته نشدن MW3 توسط IW= :bye:ی از MW3! (نظر من!)

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
چرا I W خودش یک شرکت مستقل نمیشه؟؟؟خدایش با این همه توانایی و پولی که در میارن دارند
مفت چنگ ACti میکنند!
به نظرم اگه بتونن بپیچن این بابا رو خیلی مردن

ده اگه یکی مثل تو که تو شرکتشون بود تاحالا پیچ داده بودن!:biggrin1:
یعنی میشه منم تو IW استخدام کنند!بجای ابدارچی میرم ACTi رو کلش میکنم:D

آخرین ویرایش:

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
IW واسه تنوع هم که شده خوب کاری کرده!به جوونا میدون بدن.:biggrin1:
چرا I W خودش یک شرکت مستقل نمیشه؟؟؟خدایش با این همه توانایی و پولی که در میارن دارند
مفت چنگ ACti میکنند!
به نظرم اگه بتونن بپیچن این بابا رو خیلی مردن
ده اگه یکی مثل تو که تو شرکتشون بود تاحالا پیچ داده بودن!:biggrin1:

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
چه خبر بدی !!!!!!!!!!!!!
حالا میخوان عنوان مقدس (!) modern warfare رو بدن دست یه مشت .... تا به .... بکشونن بازی رو !
آخه اینم شد سیاست ....واقعا چی فکر کردن این کارهارو میکنن ....:evil::evil::evil::evil:

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
:((:eek::( سالی که نکوست از بهارش پیداس...اولین خبرای سال 2010 چقدر غمگینه :(:( ولی افراد جدید میدونند و نمیذارند آبرو COD به این سادگی بره.....

والا افراد جدیدش اون treyanch هست که سوزنش توی جنگ جهانی کرده البته بلد نیست چیز دیگه ای بسازه

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
ببینین من فکر میکنم قضیه اینطوری باشه که مثلا میان مثل half life میکنن و میگن مثلا
modern warfare 2 (مثلا)episode 2
به هر حال خودشون شروع کردن خودشونم باید بیان داستان رو تموم کنن دیگه اخه اگه 3 بسازن بازم به نظر من لوس بازی میشه اگه همینطوری یه اپیزود بدن و داستان رو تموم کنن عالی میشه
اخه خودشونم گفتن تا تموم شدن کامل modern warfare 2 به نظرم منظورشون به غیر از dlc داستانشم بوده باشه و کاملش میکنن اما بعد این رو دیگه میدن یکی دیگه بسازه مثلا بشه
call of duty : future wars:cheesygri (شوخی)

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
حرکت خیلی به جایی بود.ساخت یه IP جدید میتونه خیلی جذاب تر باشه.ادامهMW چندان ایده جالبی به نظر نمیومد و بازی به ورته تکرار میفتاد

mazymazy

کاربر سایت
Nov 11, 2008
32
منم با دوستان قبلی موافقم.
دیگه MW2 یکمی تکراری شده بود با اینکه کوتاهم بود.
کاشکی فقط هر IP جدیدی میزنن این قسمتای سینمیاییشو بیشتر کنن...!!:cheesygri
مثلا توی سبک Western که با Red dead رقابت کنه خیلی باحال میشه یا همون Horror خیلی باحال میشه

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
خب به نظر من که radical با ساخت پروتوتایپ نشون داد که استدیوی خوبیه.sledgehammer هم با توجه به سردسته هاشون:cheesygriبه نظر استدیوی قوی میاد .لی هیچ کدوم از این 2تا نمیتونن COD بسازن چون معنی CoD رو فقط خود IW میدونه.مثل این میمونه که شماره بعدی FF رو بدن مثلا koei بسازه که اصلا با عقل جور در نمیاد ولی با این حال اگر IW از CoD بکشه بیرون و یه IP جدید رو شروع کنه بسیار بهتره

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
به نظر من IW فقط CoD نمی سازه و می ره سراغ یک بازی shooter دیگه
شاید چون به آزادی عمل بیشتری در داستان احتیاج داره و اگر قرار بود که ادامه ی CoD رو بسازه آزادیه عمل لازم رو نداشت

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
بابا IW هر چی میخواد بسازه فقط MW رو نده دست یه مشت آماتور ... ( البته نسبت به خودشون دارم میگم )
حالا نمیتونست داستان بازی رو تموم کنه بعد بره سراغ یه بازی دیگه ...

salamkaka

کاربر سایت
May 18, 2007
520
نام
MoHaMmAD
بچه هابااین خبرچه طورین:confused:
نسخه ویتنام از مجموعه بازی‌های Call of Duty که زیر نظر استودیو Treyarch مراحل ساخت و توسعه خود را سپری می‌کند در ماه نوامبر سال جاری میلادی (آبان 1389) منتشر خواهد شد. طبق اخبار بدست آمده کمپانی اکتیویژن، ناشر مجموعه بازی‌های Call of Duty علاقه دارد بازی را پیش از تعطیلات سال نو میلادی روانه بازار کند.
یک منبع موثق انگلیسی در تماس با خبرگزاری سی‌وی‌جی ضمن تایید این خبر از تمایل مسئولان اکتیویژن برای عرضه CoD7 در بازه زمانی مشابه انتشار نسخه‌های World at War و جنگاوری‌نوین2 خبر داد. در قسمتی از این گزارش آمده است: "اکتیویژن معتقد است می‌تواند مشابه دو سال گذشته، این‌بار نیز بازار تعطیلات کریسمس را از آن خود کند. مراحل ساخت و توسعه بازی در جریان است و مسئولان استودیو Treyarch از رساندن CoD7 به بازار تعطیلات زمستانی اطمینان کامل دارند."
همچنین این منبع شایعاتی را که پیرامون خط داستانی بازی و ارتباط آن با جنگ ویتنام در دهه 60 میلادی و بازی‌نامه اقتباسی از فیلم‌های سینمایی جوخه و اینک آخرالزمان وجود دارد، تایید کرد.
منبع

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر