Modern Warfare 3 توسط Infinity Ward ساخته نخواهد شد!

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
infinitywardlogo.jpg

طبق یکی از منابع VG247, شرکت Infinity Ward شماره ی سوم از سری Modern Warfare را نخواهد ساخت و در عوض بر روی یک بازی کاملا جدید تمرکز خواهد کرد.

Infinity Ward تا کنون و پس از عرضه ی MW2 با بروز ندادن اطلاعات از بازی بعدی خود, از ایجاد دردسر برای خود در امان بوده, و اعلام کرده که هیچ گونه تصمیمی درباره ی پروژه ی بعدی خود به دنبال MW2 اتخاذ نکرده است.

Rob Bowling مرد اول این استودیو در مصاحبه با IGN UK چنین گفت: "در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد بازی بعدی ما وجود ندارد, و تا زمانی که کار Call of Duty: Modern Warfare 2 به کلی به پایان نرسد نیز خبری وجود نخواهد داشت, و تا به حقیقت پیوستن این امر مدت زمانی فاصله داریم."

یکی از دلایلی که هنوز کار Call of Duty: Modern Warfare 2 به پایان نرسیده, وجود DLC پک هایی است که بهار امسال و به صورت "انحصاری موقت" برای XBOX 360 عرضه خواهند شد.

این موضوع که با وجود کناره گیری IW از ساخت بازی در این سری, از این پس بازی توسط چه شرکتی ساخته خواهد شد هنوز مشخص نیست.

یکی از منابع ما که در ساخت بازی نیز دست دارد, قبلا اشاره کرده بود که از این پس, یک استودیوی کانادایی ساخت بازی را بر عهده خواهد گرفت. اما منبع دیگری نیز کمپانی Sledgehammer Games که به تازگی تاسیس شده است را به عنوان جایگزین IW معرفی کرد. شایان ذکر است که رؤسای Sledgehammer Games همان رؤسای سابق استودیوی Visceral Games هستند. (Glen Schofield و Michael Condrey)

استودیوی Sledgehammer هم اکنون به دنبال استخدام یک متخصص در طراحی بخش چندنفره ی (Multiplayer) بازی ها است که "دارای سابقه ی پنج ساله در طراحی باشد و این تیم را در ساخت یک بازی جدید برای کنسول های این نسل و PC کمک کند."

جزییات اولین پروژه ی این تیم هنوز اعلام نشده است.

تنها استودیوی کانادایی زیرمجموعه ی Activision, استودیوی Radical Entertainment است که پایگاه آن در شهر Vancouver قرار دارد. بازی Prototype که پارسال عرضه شد, جزء سوابق این استودیو محسوب می شود.

شایعات پیرامون سری COD, روز به روز در حال افزایش است. دیروز نیز خبری مبنی بر ساخت یک شماره از COD توسط TreyArch گزارش شده بود که تمرکز آن بیشتر روی داستان بازی است و ظاهرا بازی حول محور جنگ ویتنام اتفاق خواهد افتاد. این شماره قرار است امسال عرضه شود.

Activision تا کنون عکس العملی نسبت به این شایعات نشان نداده و پاسخی نیز از سوی این شرکت دریافت نشده است.

منبع
-----
ساخته نشدن MW3 توسط IW= :bye:ی از MW3! (نظر من!)

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
:((:eek::( سالی که نکوست از بهارش پیداس...اولین خبرای سال 2010 چقدر غمگینه :(:( ولی افراد جدید میدونند و نمیذارند آبرو COD به این سادگی بره.....

shahnam

کاربر سایت
Mar 3, 2009
322
خبر خوبی بود.
چون که حتما دیگه از اون لکیشین های تکراری که خبری نیست. که واقعا توی نسخه جدید از نقاط ضعف بود البته از روونی وخوش ساختی بازی نیز نمیشه گذشت.

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
خبر خوبی بود.
الان همه عزا گرفتن شما خوشحالی؟! :D خوب از نظر خود شما تمام CODهایی که توسط IW ساخته نشدن رو روی هم بذاری نصف که هیچ حتی ربع MW میشه؟! :confused: به نظر من که نمیشه! یه سری COD گفتن با یه IW! :smile: در ضمن همین بازی ای که شما ازش ناراضی بودی بزرگترین لانچ تاریخ گیم بود! :D

shahnam

کاربر سایت
Mar 3, 2009
322
الان همه عزا گرفتن شما خوشحالی؟! :D خوب از نظر خود شما تمام CODهایی که توسط IW ساخته نشدن رو روی هم بذاری نصف که هیچ حتی ربع MW میشه؟! :confused: به نظر من که نمیشه! یه سری COD گفتن با یه IW! :smile: در ضمن همین بازی ای که شما ازش ناراضی بودی بزرگترین لانچ تاریخ گیم بود! :D

من نسبت به این بازی وانتظاراتی که ازش دارم وبا مقایسه با نسخه ی قبلی این حرف رو گفتم .من خودم همین mw2رو روی سه درجه سختی تموم کردم و 80 درصد اچیومنت هاشو گرفتم ولی اونطور که انتظار داشتم نبود واگه دقت می کردین تکراری بودن مرحله ها با اندکی تغییر نسبت به نسخه ی قبلی کاملا واضح بود. وضعف کوتاه بودن داستان بازی رو با اسپشیال اپس خواسته بود بپوشونه که ناموفق بود.
البته همونطور که گفتم افزایش اسلحه ها وروون بودن حرکت دوربین در بازی وگیم پلی جذاب اون هم از نقاط قوتش بود.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
قسم میخورم اگه Infinity Ward نسازه دست به این بازی نمیزنم . بدترین خبری که توی دنیای بازی میشه شنید . ولی به احتمال زیاد شایعست چون چنین کاری Infinity Ward بکنه با عقل جور در نمیاد که چنین بازی محبوبی را با چنین سود سرشاری که ازش میبره ول کنه .

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
مدت هاست که Activision داره تو کاره IW دخالت میکنه . اگه دقت کرده باشین به شدت این شرکت داره به سمت EA شدن جلو میره ! (نمونه Guitar Hero که گندشو درآورد 10000 تا ساخت بدون هیچ نوآوری).

به هر حال شما به اسمها توجه نکنید . مهم اینکه IW هنوز پابرجاست . حالا مثلا میخواد یه بازی بسازه اسمش COD نباشه هر چی میخواد باشه، باشه !

در ضمن منتظر یه کار خوب از Treyarch به نظر من باشید .

من خودم که الان تبه Battle Field: Bad company 2 گرفتم !!!!!!!!! :cheesygri

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
دقیقا درسته!
چون اگه توجه کنید کاره IW ساخته یک Ip هستش!
اول شماره اول و دوم COD رو ساخت بعد سپردن دسته یک استودیویه دیگه چون فروشش تضمین شده بود.بعد COD 4 MW رو ساخت این استودیو و حتی برای شماره دوم خواستم از سری COD جداش کنن بعد این 2 شماره حالا فروش اینم تضمینه!میرن سراغ یک نوع جدید شاید SCi shooter!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر