Modern Warfare 2 | PS3 | Online Multiplayer

EJI

کاربر سایت
Sep 16, 2009
224
نام
ارسلان اجابتی فر
:biggrin1::biggrin1:
اقا قضیه چیه؟امروز هرکار کردم یه دست بزنم نشد.دائم میومد بیرون یا قطع میشد؟مشکل از سرور activision هست یا اینترنت ذغالیه ایران؟:evil:
The Punisher جان ممنون بابت راهنمائیت.بیشترین میزان kill streak من قبلا 19 بود.ولی از وقتی بجای c130 نشستم پشت هلیکوپتر رکوردم به 25 رسید:excited::clap::biggrin1:
واقعا کمک خوبی بود.واقعا بازی زیبائی هست.بسی لذت میبریم.:biggrin1:

اصولا چاپر خیلی بهتره.همه واسه نوک برمیدارن!:biggrin1:اما AC130 واسه Demolition که فقط یه جا Respawn میشن خوبه!:biggrin1:من با AC130 تو Demolition استریک 45 مو گرفتم!:biggrin1:کلا 130 رو همه واسه امبلمش میخوان!

علی حالا چرا Famas؟ قحطی اسلحه بود!:biggrin1:M16 بهتره.ضمنا استاپینگ پاور رو اگه داشته باشی تو اسلحه های خرکی مثل G18 تیرت از تو شیلد رد میشه!:biggrin1:

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,153
نام
حسین
دوستان یه سوال دارم. من قبلا mw1 انلاین با کامپیوتر بازی می کردم ولی اصلا از استیلش خوشم نیومد خیلی سرعت بازی بالا بود map هاشم خیلی کوچیک بود خلاصه خر تو خر بود. می خواستم بپرسم که اینم همونطوره یا کلا بهتره. اگه کسایی که جفتشو بازی کردن بگن ممنون میشم.:cool:
از نظرات دوستان سپاسگزارم
شما اگه دستت تو این بازی راه بیفته و بتونی قدرت عکس العمل و تیراندازیه خوبی داشته باشی خیلی بعیده که به این راحتیا بتونی ازش دل بکنی.
به نظر من اگه سرعت بازی اذیتت میکنه میتونی bc2 بزنی چون سرعتش خیلی پایینتره و بازیه بسیار عالی هم هست.:love:

ravani

کاربر سایت
Dec 18, 2009
172
نام
داوود
با تشکر از دوستان.یه سوال دیگه این بازی یا Bc2 یا killzone که انلاینش با حاله میشه voice chat کردیا نه؟ بعد اینکه من دسگام پاله میخاستم ببینم اگه من بازیو ریجن 1 بگیرم مشکلی پیش میاد یا نه؟ بازم ممنون.

The_GWR

کاربر سایت
Feb 12, 2010
153
نام
بپرس بگم
با تشکر از دوستان.یه سوال دیگه این بازی یا Bc2 یا killzone که انلاینش با حاله میشه voice chat کردیا نه؟ بعد اینکه من دسگام پاله میخاستم ببینم اگه من بازیو ریجن 1 بگیرم مشکلی پیش میاد یا نه؟ بازم ممنون.
killzone 2 و mw2 امکان voice رو دارن من فکر نکنم مشکلی داشته باشه با ریجن دیگه بازی کنی :):smile:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
چند ماه پیش مشکلی که این بازی داشت این بود که چون همه به یه نفر وصل میشدن و باز سرور نداشت، واسه ایرانیا راحت نبود که بازی کنن، میخواستم ببینم تو این چند ماه این موضوع فرقی کرده یا نه؟ به بیان دیگه، بازی کردن با خارجیا از MW1 راحت تره یا سخت تر.

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
کلا سیستم mw1&2 و WaW همینطوری بوده متاسفانه!
اذیت میکنه گاهی اوقات...من رو PC که با بچه های ایرانی میزنم،تا حالا چند بار به خاطر پیدا نکردن HOST لابی بسته شده:D
حالا خارجی ها بماند:D

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
:biggrin1::biggrin1:

علی حالا چرا Famas؟ قحطی اسلحه بود!:biggrin1:M16 بهتره.ضمنا استاپینگ پاور رو اگه داشته باشی تو اسلحه های خرکی مثل G18 تیرت از تو شیلد رد میشه!:biggrin1:
اون برای قبل از M16 بود! M16 هم برای قبل از ACR بود!:d نمیدونم چرا اون حرفت انقدر اثر کرد ولی دیگه G18 رو ترک کردم!:d
بچه ها میدونستین رکورد Nuke تو دنیا دست ارسلان ِ؟:d

ا حالا یه چی تو کامنت نوشتم گیر نده دیگه.:)
:d :d

ضمنا من با این که Ak47 رو دارم بازم فقط M16 :biggrin1:
AK47 که رسما ری*ه!:d

آخرین ویرایش:

EJI

کاربر سایت
Sep 16, 2009
224
نام
ارسلان اجابتی فر
ا حالا یه چی تو کامنت نوشتم گیر نده دیگه.:)

ضمنا من با این که Ak47 رو دارم بازم فقط M16 :biggrin1:

آخرین ویرایش:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
کلا سیستم mw1&2 و WaW همینطوری بوده متاسفانه!
اذیت میکنه گاهی اوقات...من رو PC که با بچه های ایرانی میزنم،تا حالا چند بار به خاطر پیدا نکردن HOST لابی بسته شده:D
حالا خارجی ها بماند:D

MW1 و WaW سرور اختصاصی دارن.
سوال من اینه که مشکلات آنلاین بازی کردن MW2 بهتر از چند ماه پیش شده یا نه.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,153
نام
حسین
عرض ادب و احترام به استاد عزیزم punisher :biggrin1:
جیگرجان یه سوال دارم:biggrin1:من این scar رو برداشتم.ولی اون کاری که میگه برای اینکه بتونم extended mag رو بگیرم هرچی انجام میدم جواب نمیده.میشه یه توضیح بدی دقیق باید چیکار کنم تا اون آزاد بشه.مرسی جیگر:biggrin1:

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
عرض ادب و احترام به استاد عزیزم punisher :biggrin1:
جیگرجان یه سوال دارم:biggrin1:من این scar رو برداشتم.ولی اون کاری که میگه برای اینکه بتونم extended mag رو بگیرم هرچی انجام میدم جواب نمیده.میشه یه توضیح بدی دقیق باید چیکار کنم تا اون آزاد بشه.مرسی جیگر:biggrin1:
ماي نيم ايز علي ماي فرند!:d
بايد اول FMJ رو بگيري بعدش 40 نفر رو از پشت ديوار بزني. دهنت صافه جيگر!:d

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,153
نام
حسین
امروز لولم شد 70
شدیدا بازیم توپ شده.:biggrin1:
امروز تو rundown تونستم 42 تا kill کنم 9تا assist و فقط یه بار مردم.
حریف میطلبیم:biggrin1:

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
امروز لولم شد 70
شدیدا بازیم توپ شده.:biggrin1:
امروز تو rundown تونستم 42 تا kill کنم 9تا assist و فقط یه بار مردم.
حریف میطلبیم:biggrin1:
من هم امروز لولم شد 69!:d
بازی من نوسان داره، بعضی وقت ها 28D 3K هم مشاهده شده!:d بعضی وقتا هم برعکس!
از Rundown متنفرم! فقط Subbase
اگه میخوای تو کلن ما باشی تو Psn یه PM بده.
1v1 Snipe میزنی؟!

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
دوستان یه چند وقتی میشه که به دلم مونده بتونم راحت بازی کنم یا 10 دقیقه طول میده که یه بازی پیدا کنه یا تا وارد یه روم میشم میوفتم بیرون و مجبورم join دوستام بشم
حالا میشه بگین مشکل از چیه؟از سرعته از پینگه از چیه به خدا کلافه شدم:crying1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر