Midnight Club: Los Angeles

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
سلام . من موندم Need For Speed Undercover رو بخرم یا Midnight Club: Los Angeles دوستان یکی یه کمکی کنه البته بدون تعصب .
بستگی داره از چه سبکی خوشت بیاد چون هر دوشون سبکشون متفاوته.اگه از بازی ریسینگ سرعتی و هیجان بالا خوشت میاد و کنار اینا هم یه گرافیک و گیم پلی توپ باشه مطمعن باش خرید Undercover امکان داره به بزرگترین اشتباه عمرت منجر بشه! (شایدم اومدی اینجا ف-ح-ش خر خر دادی معلوم نیست):biggrin1: اگر هم که از سبک NFS خوشت میاد که توضیح نداره بقالی سر کوچمون هم میدونه وضعیتش در چه حدیه ...
کلا NFS و MC رو دیگه تقریبا یه چند سالیه (از وقتی شاهکار Carbon اومد) دیگه کسی مقایسه نمیکنه و یه جورایی به جک تبدیل شده.

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
به نظر من نکته MC:LA اینه که بازی سختیه نسبتا بالایی داره و هیجان رو بالا میبره
هم چنین TUNE کردن ماشین واقعا عالیه حتی صندلی:biggrin1:
دوربین به نظر من خیلی خوب کار شده
ولی نکات منفی هم داره
مثلا امکان نداره لبه ماشی بخوره به درخت یا به ادم:biggrin1:
یعنی از کنار درخت رد میشه ماشین مگر دقیقا وسطه ماشینو بزنی تو درخت ..البته اگر میخورد همه بازی تو درخت بودی:smile:
شهر بازیم وسیع و جذابه

death_shadow2

کاربر سایت
Oct 8, 2008
154
نام
امیر
اقا این بازی چقدر خوفه ولی دوربینش خیلی بده:-"
[
راستی این بازی کد پول نداره
این بازی کد پول نداره فقط وقتی که تمومش کنی پولت بی نهایت میشه یه سری کد دیگم داره که اگه بزنی دیگه بازی پیشرفت نمیکنه.پش اگه بازی رو تموم نکردی اونارم نزن.راستی برای باز کردن اون کدا هم باید تو شهر یه چیزایی رو پیدا کنی.

death_shadow2

کاربر سایت
Oct 8, 2008
154
نام
امیر
اقا این بازی چقدر خوفه ولی دوربینش خیلی بده:-"
[
راستی این بازی کد پول نداره

بستگی داره از چه سبکی خوشت بیاد چون هر دوشون سبکشون متفاوته.اگه از بازی ریسینگ سرعتی و هیجان بالا خوشت میاد و کنار اینا هم یه گرافیک و گیم پلی توپ باشه مطمعن باش خرید Undercover امکان داره به بزرگترین اشتباه عمرت منجر بشه! (شایدم اومدی اینجا ف-ح-ش خر خر دادی معلوم نیست):biggrin1: اگر هم که از سبک NFS خوشت میاد که توضیح نداره بقالی سر کوچمون هم میدونه وضعیتش در چه حدیه ...
کلا NFS و MC رو دیگه تقریبا یه چند سالیه (از وقتی شاهکار Carbon اومد) دیگه کسی مقایسه نمیکنه و یه جورایی به جک تبدیل شده.
شاید کربن یه شاهکار باشه ولی با گندی که پرو استریت زد دیگه ملت به یه چشم دیگه به سری NFS نگاه میکنن.

Ham3d

کاربر سایت
Jun 6, 2008
359
نام
حامد
دوستم میگفت داشته بازی میکرده دیده هی دسته خاموش میشه. دوباره روشنش میکرده میدیده دوباره خاموش میشه. یکم با دسته ور رفته دیده دسته مشکلی نداره بعدش فهمید ماشین بنزین نداشته دسترو خاموش میکرده!!:cheesygri به زور ماشینو برده پمپ بنزین وقتی بنزین زده درست شده!:p

Omid_anormal

کاربر سایت
Nov 14, 2007
136
نام
امید
دوستم میگفت داشته بازی میکرده دیده هی دسته خاموش میشه. دوباره روشنش میکرده میدیده دوباره خاموش میشه. یکم با دسته ور رفته دیده دسته مشکلی نداره بعدش فهمید ماشین بنزین نداشته دسترو خاموش میکرده!!:cheesygri به زور ماشینو برده پمپ بنزین وقتی بنزین زده درست شده!:p
اقا جدی که نمیگی:laughing:
برا من چنین چیزی اتفاق نیفتاده با این که الان رنکم legend شده.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,145
نام
محمد امین
واقعا آدم از این همه جزئیات بازی دیوانه میشه..:eek:

خدایی دم سازندش گرم .. درسته یکم گیم پلیش جزابیت کافی رو نداره ولی بازی عالی هست.. یعنی آدم بیشتر دوست داره نگاه اطراف کنه تا مسابقه بده..:biggrin1:

من زیاد بازی نکردم چون افت فریم داشت .. گذاشتم آپدیت رو نصب کنم بعد بریزم تو هارد..

cooroot

کاربر سایت
Sep 13, 2008
69
نام
حسین
به نظر من چیزی که این بازی رو از رقیبانش جدا میکنه جذابیت بالای مسابقاتش هست این جذابیت هم چند عامل توش دخیل هست .مثلآ خیابونهای شلوغ وپر جزئیات/ترافیک واب وهوای دینامیک/چرخه ی دقیق شب و روز/هوش مصنوعی بالای رقیبان/کنترل و گیم پلی متعادل/دوربین مطابق با سبک بازی/سختی نسبتآ بالای بازی/قابلیت تون اپ بسیار کامل و این که پشرفت مراحل و روند بازی خیلی معقولانه وحساب شده هست و بازی در ارائه ی ماشینها وامکانات جدید شتاب نمی کنه و.....
و همین دلایل هست که باعث میشه شما یه مسابقه رو چندین بار تکرار کنیدو اصلآ احساس کسالت نکنید.و البته من از گرافیک خوب بازی چشم پوشی کردم چون در حال حاضر بیشتر بازیهای ریسینگ گرافیک خوبی دارند.

موفق باشید:victory:

Ham3d

کاربر سایت
Jun 6, 2008
359
نام
حامد
اقا جدی که نمیگی:laughing:
برا من چنین چیزی اتفاق نیفتاده با این که الان رنکم legend شده.

من خودم بازی رو یکم بیشتر نرفتم. الان هم به دوستم گفتم که اینجا میگن واسشون همچین اتفاقی نیفتاده اونم گفت شاید یه اشتباهی کرده و چیزی رو اشتباهی زده این جوری شده. میگفت یه بار بیشتر این جوری نشده;)

sad but true

Beckon the sick winds of pestilence
کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش
سلام دوستان

اگه میشه کسایی که بازیش کردن بگن میشه مثل قبلیا رو 2 فش چرخ روند یا مثلا بازم میشه از هر راهی که دلمون خواست بریم ؟؟؟

در کل چقدر به gameplay قبلیش وفا دار بوده؟

thx;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر