Midnight Club: Los Angeles

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود ب همه
قبلا این عنوان توسط Take-Two تائید شده بود ولی مثل اینکه دوباره این خبر ور اعلام کردن +اینکه تاریخ عرضه ش رو هم گفتن احتمالا یه روزی بین August 1 تا October 31 منتشر خواهد شد( محکم کاری کردن :biggrin1:).

عکسهای از این عنوان که نسبتا قدیمی هستن!

UPM93.pre_club.grab02--screenshot_viewer_medium.jpg
UPM93.pre_club.grab03--screenshot_viewer_medium.jpg
Midnight-Club--Los-Angeles_--screenshot_viewer_medium.jpg
UPM93.pre_club.racing01--screenshot_viewer_medium.jpg
Midnight%20Club-%20Los%20Angeles_2--screenshot_viewer_medium.jpg
Midnight%20Club-%20Los%20Angeles--screenshot_viewer_medium.jpg

این هم پیش نمایش دوست عزیز poorya360

کسانی که شماره های قبلی رو بازی کردن می دونن با چه بازی فوق العاده ای روبه رو هستن!
در سری این بازی همیشه سعی که مسابقه های خیابانی به بهتر و هیجان انگیزترین شکل ممکن به مخاطبین ارائه بشه .
تقریبا می شه گفت که این بازی پدر مسابقه های street race در بین بازی های race هستش(البته اگر بازی tokyo extreme race رو به حساب نیاریم)
این بازی در شماره ی 3 خودش به اوج رسید و به راحتی رقیب اون وقت خودش یعنی nfs رو پشت سر گذاشت و چند هفته در صدر پرفروش ترین بازی رایانه ایی اون موقع قرار گرفت(کسانی که شماره 3 رو بازی کردن این حرف های من رو تایید می کنن)در شماره ی 3 بازی شاهد نوآوری های زیادی بودیم که می توان از بین اونها به موجود بودن خودروهای super sport مثل galardoو saleen s7 اشاره کرد و لی ویژگی اصلی این بازی توانایی تیونینگ فوق العاده بود که این بازی به گیمر می داد شما می تونیستید هر جور که دوست داشتید خودروها و موتورسیکلت های خودتون رو دست کاری کنید و این ویژگی توجه بسیاری از گیمرها رو به خودش جلب کرد تا حداقل یکبار هم که شده این بازی رو امتحان کنن و در دنیای بزرگ اون با خودروی مورد علاقه ی خودشون یه گشتی بزنن!
خوب این یه تاریخچه بود از این بازی بزرگ
ولی حالا بعد از گذشت تقریبا 3سال دوباره این عنوان قدرتمند بازگشته تا همه رقیبا رو پشت سر بزاره!
005-36533_2.jpg

شماره ی جدید این بازی این بار بر روی نسل جدید کنسول ها می خواد خدشو نشون بده ما در این بازی شاهد یه گرافیک بسیار زیبا هستیم که برای یه بازی street race بسیار عالیه داستان بازی هم در شهر los angeles روایت می شه که تقریبا همه ی مناطق زیبای این شهر رو به تصویر کشیده و شما می تونید مانند شماره های قبل آزادانه گشت بزنید و داستان بازی رو دنبال کنید یا با دوستانتون به مسابقه بپردازید در این بازی زمان هم وجود داره یعنی شب و روز!
001-84861_2.jpg

در این بازی ما شاهد بازده بزرگی از خودروها و موتور سیکلت ها هستیم از خودروهای عضلانی آمریکایی گرفته تا خودروهای supersport ایتالیایی و آلمانی ولی جذاب ترین خودروها خودروهای ژاپنی هستن که همیشه در تیونینگ و مسابقه های خیابانی حرف اول رو می زنن!
شما در این بازی مانند شماره های قبلی می تونید موتورسیکلت نیز برای خودتون انتخاب کنید و جالبه بدونید که می تونید موتور سیکلت هاتونو رو هم تیونیگ کنید!
006-20223_2.jpg

شما در این بازی با چند حالت دوربین روبرو هستید که جذاب ترین اونها دید از سر راننده است(کسانی که تریلر بازی رو دیدن حرف منو تایید می کنن)شما می تونید مثل td unlimited سرتون رو بچرخونید یا بالا و پایین رو نگاه کنید.
003-51183_2.jpg

ولی قسمت اصلی بازی یعنی تیونیگ کردن!
شما در این بازی می تونید هر تغییری که دوست دارین در خودروتون بدین از تغییرات در موتور خودرو گرفته تا تغییر در بدنه و سایز رینگ و لاستیگ
می تونید آنقدر ماشینتون رو بدین پایین که چرخ عقب بره داخل گلگیر!
خلاصه دستتون بسیار بازه برای تغییر خودروتون
002-48963_2.jpg

کلام پایانی:بعد از nfs carbon تقریبا دیگه هیچ بازی street race جالبی عرضه نشده که هواداران این سبک که کمم نیستن رو راضی کنه ولی یه عنوان قوی می تونه بعد از یه مدت تقریبا طولانی یه هدیه خوب برای طرفداران این سبک باشه.
---------------------------------

باکس ارت احتمالی

20.jpg

Publisher: Rockstar Games
Developer: Rockstar San Diego
Engine: RAGE
Genre: Racing
Platform: Xbox360, ps3

آخرین ویرایش:

Midpoorya

کاربر سایت
Oct 2, 2007
479
نام
پوریا
دوست عزیز من قبلا یه مقاله در مورد این بازی نوشته بودم تو قسمت اخبار
باکس شات هم فکر کنم همین باشه دیگه تغییر نمی کنه
موفق باشید

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
چه خاکی میخوره این تاپیک!
Release Date: Oct 20, 2008
زیاد نمونده......
من که خیلی از سبکش خوشم میاد مخصوصا با دسته 360 :>:P:D

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
بی صبرانه منتظر عرضه ی این بازی جنجالی هستم.( یادش بخیر چه خاطره هایی با نسخه 2 داشتیم)
با تشکر، Mr.Nobakht

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر