Midnight Club: Los Angeles

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
این بازی بشدت افت فریم داره.. اعصاب آدم رو بهم میریزه..

وقتی داری با ماشین مسابقه میدی انگار ک هو فرو میر تو شن و ماسه ..! نصف ماشین معلوم نیست بعد کم کم میای بیرون ..

اگر آپدیت جدید بیاد و بریزیم تو هارد فکر کنم مشکل حل بشه..؟

نه دوست عزيز شما تنها كاري كه مي كنيد اينه كه ديسك بازي رو بايد عوض كنيد ديسك اوليه ي من خراب بود بازي كه با هارد دستگام اجرا اصلا نمي شد بعدشم ديالوگ ها وسطش يه دفه قطع مي شد افت رندر هم شديد داشت اما بردم همون جا كه خريده بودم اونجا يكم تست كرديم كه ظاهرا فهميديم مشكل از رايت بازي بوده يا حالا هر چيز ديگه اي اما الان كه من هيچ مشكلي ندارم حتي بازي هم روي هاردم نريختم اما يه دونه مشكلم ديگه بازيم نداره
در ضمن اينم بگم كه ديسك قبلي كه خراب بود حتي روي هارد ريخته هم نمي شد 43% ارور مي داد

cooroot

کاربر سایت
Sep 13, 2008
69
نام
حسین
این بازی بشدت افت فریم داره.. اعصاب آدم رو بهم میریزه..:mad:

وقتی داری با ماشین مسابقه میدی انگار ک هو فرو میر تو شن و ماسه ..! نصف ماشین معلوم نیست بعد کم کم میای بیرون .. :eek:

اگر آپدیت جدید بیاد و بریزیم تو هارد فکر کنم مشکل حل بشه..؟

من هم با دیسک بازی کردم وهم رو هارد بازی کردم و تو هیچ کدوم از اینها افت فریمی نداشت;)
در ضمن بازی خیلی قشنگه هم از نظر گرافیکی و هم از نظر گیم پلی .... وتو مراحل بالاتر خیلی قشنگتر میشه.
موفق باشید.:victory:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,126
نام
محمد امین
پس مشکل از دیسکه ..!

گفتم دیگه اینها اینقدر هم نابلد نیستند که این جور بازی تولید کنند..

دیالگو ها وسطشم اصلا صدا نداره..

میرم دیسک عوض میکنم.. ممنون از دوستان.

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
اقا این بازی چقدر خوفه ولی دوربینش خیلی بده:-"
[
راستی این بازی کد پول نداره

اتفاقا دوربینش خوبه و در بعضی مواقع هیجانو بالا میبره
البته میتونی زاویه دیدیو با Y عوض کنی
کد نزنی بهتره البته مطمین نیستم داشته باشه کد
اینجارو ببین http://www.gamespot.com/xbox360/driving/midnightclublosangeles/hints.html?tag=tabs;cheats

Armia_kh

کاربر سایت
Oct 12, 2008
28
آقا مشکل از لنز دستگاتونه یه از دیسک چون من این بازی رو روی360 دوستم امتحان کردم خوب نبود افت فریم داشت یا ماشین میرفت تو زمین ولی روی کنسول خودم مشکلی نداره اگه کنسولتون رو یه تنظیم لنز ببرین فکر کنم مشکلتون هل درضمن من بازی gta ivرو هم امتحان کردم همین جوری بود یعنی دوستم خودش داشت 2 بارم خرید ماشین میرفت پایین افت فریم شدید ولی من یه دونه از طاهر داشتم دادم بهش مشکلی با اون نداشت
360من قبلا دیسک های رایت شده شرکت های ایرانی رو اجرا نمیکرد دادم اقا طاهر واسم تنظیم لنز کرد دیگه مشکلی با هیچ بازی ندارم

FLY HIGH

کاربر سایت
Nov 10, 2008
19
با سلام
واقعا" نمیدونم در مورد این بازی چی بگم.:eek::eek::eek:
فقط میتونم بگم دوست دارم rockstar :kiss::kiss:
واقعا " بی نظیر ترین بازیه ریسینگی بوده که تا به حال دیدم:love::kiss:
از لحاظ گرافیکی که فوق العاده هست گیم پلیشم گه نگووووووووو هیجانشم که خداست:love:
هر کسی که این بازیو نگرفته هر چه سریعتر بره بگیره و ALIGATOR بزاره و لذت ببره:kiss:
موفق باشید:rose::rose::rose:

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
درجه سختی بازی در حد و اندازه NFSU2 هست؟

درجه ي سختي بازي در حد اخره ديگه سخت تر از نمي شد و گرنه مي كردن
در كل بايد هموشمندانه عمل كني تو بازي هر چند اينقدر كم پول مي ده كه زيادم نمي شه توش كاري كرد:biggrin1:

پ.ن:بازم مي گم مشكل بازي از ديسك هستش من كلي از بازي رو رفتم الان هيچ مشكلي هم ندارم هيچ افت فريم هم ندارم ابدا درايو دستگام هم بنكيو هست

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
يعني چي با پولش كاري ندارم بازي هاي 360 همه يه قيمتن بازي اريجينال كه نيست قيمتا فرق بكنه(البته فقط تو ايران فرق ميكنه)ظاهرا كه دوستان از بازي راضي هستن مگه ميشه يه mcپيدا كردجذاب نباشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر