Midnight Club: Los Angeles

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
منم بالاخره بازي رو گرفتم البته زياد نتونستم بازي كنم چون بازيش مشكل داره اگه هاردم رو دستگام باشه اجرا نميشه:biggrin1:
اما تا اينجايي كه من ديدم گرافيكش خيلي خوبه سبكشم هيچ شباهتي به gta نداره تصويرها كاملا شفاف همچنين واضح هستن توي بازي هاي open world racing گرافيك محيط ها و همه ي اجزاي محيط عالي كار شدن و بهترين تا به حال هستن چه از ساختمان ها گرفته تا ماشين هاي داخل شهر
نورپردازي بازي هم خوب كار شده سيستم بازي هم 24 ساعته هست هم صبح داره هم غروب هم شب كه جرات سازننده هارو نشون ميده:biggrin1:
مي مونه گرافيك ماشين اصلي بازي كه ما كنترل اونو به عهده داريم كه من راجبش فعلا نظر نمي دم چون اولش يه ماشين به ادم ميده داغون با رنگهاي افتضاح كه زياد نمي شه ازش فهميد گرافيك در اين ناحيه چطوره
گيم پلي هم بسيار عالي و سرعتي كار شده و همچنين سخت

يه پيشنهاد دوستانه هم دارم اينكه اين بازي خيلي سخت و از اون بدتر اعصاب براي بازيباز نمي ذاره خيلي از مراحل بازي رو بايد بارها بارها از اول تا تازه راحشو ياد بگيرين تازه بعدش بايد كلي تلاش تا مسابقه رو ببريد پس در كل اگه اعصاب همچنين بازي هايي رو نداريد بيخيال اين بازي بشيد در غير اين صورت از دست دادن اين بازي ابدا توصيه نمي شه

در ضمن بازي هيچ شباهتي هم به test drive نداره بيشتر شبيه nfs:most wanted هست از لحاظ مسابقه و سبك و اينجور چيزا

آخرین ویرایش:

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
منم بالاخره بازي رو گرفتم البته زياد نتونستم بازي كنم چون بازيش مشكل داره اگه هاردم رو دستگام باشه اجرا نميشه:biggrin1:
اما تا اينجايي كه من ديدم گرافيكش خيلي خوبه سبكشم هيچ شباهتي به gta نداره تصويرها كاملا شفاف همچنين واضح هستن توي بازي هاي open world racing گرافيك محيط ها و همه ي اجزاي محيط عالي كار شدن و بهترين تا به حال هستن چه از ساختمان ها گرفته تا ماشين هاي داخل شهر
نورپردازي بازي هم خوب كار شده سيستم بازي هم 24 ساعته هست هم صبح داره هم غروب هم شب كه جرات سازننده هارو نشون ميده:biggrin1:
مي مونه گرافيك ماشين اصلي بازي كه ما كنترل اونو به عهده داريم كه من راجبش فعلا نظر نمي دم چون اولش يه ماشين به ادم ميده داغون با رنگهاي افتضاح كه زياد نمي شه ازش فهميد گرافيك در اين ناحيه چطوره
گيم پلي هم بسيار عالي و سرعتي كار شده و همچنين سخت

يه پيشنهاد دوستانه هم دارم اينكه اين بازي خيلي سخت و از اون بدتر اعصاب براي بازيباز نمي ذاره خيلي از مراحل بازي رو بايد بارها بارها از اول تا تازه راحشو ياد بگيرين تازه بعدش بايد كلي تلاش تا مسابقه رو ببريد پس در كل اگه اعصاب همچنين بازي هايي رو نداريد بيخيال اين بازي بشيد در غير اين صورت از دست دادن اين بازي ابدا توصيه نمي شه

به شکلی مثله گرید هست چون اونم قلق داره و باید کلی بازی کنی تا قلقش بیاد دستت
ولی وقتی روون میشی دیگه خیلی حال میده

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
حرف نوژن تاييد مي كنم. فقط يك نكته اگه قبلا سري MC بازي كرده باشيد مطئنا مي دونيد سختي زياد يكي از اصول اين بازي هست و اين طور نيست كه بعد از يك مدت دستتون بياد كلا بازيه سختي هست اما بي نهايت جذاب.

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
من برگشتم :love: ای میث ال :love:راکستار که گفته بود کنترل ماشین مثل gta4 هست
یکم بیشتر بگین یعنی بازی شبیه سازیه!!؟ شماها که بازیو گرفتین کنترل ماشینش مثل forza2 ؟؟؟؟انقدر عنوانای خف یباره اومد که این یکیو هنوز نگرفتم ولی تو لیستم هست اگه اینجوریه بگین که من منصرف بشم از خرید این بازی؟

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
من برگشتم :love: ای میث ال :love:راکستار که گفته بود کنترل ماشین مثل gta4 هست
یکم بیشتر بگین یعنی بازی شبیه سازیه!!؟ شماها که بازیو گرفتین کنترل ماشینش مثل forza2 ؟؟؟؟انقدر عنوانای خف یباره اومد که این یکیو هنوز نگرفتم ولی تو لیستم هست اگه اینجوریه بگین که من منصرف بشم از خرید این بازی؟

شما اگر نسخه های قبلو بازی کرده باشی میدونی که کنترلش شبیه به تقریبا هیچ سری از بازی ها نیست و یک کنترل خاص داره و یک دست فرمون خاص و کلا سخت البته من این نسخرو نگرفتم ولی در DUbEdition و نسخه 2 بازی که اینطور بود اینرو اینطور که 619 جان گفت مثل نسخه های قبل هست از نظر رانندگی

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
یادمه اگه اشتبا نکنم یکی از نسخه های قدیمشو داشتم 4-5 سال پیش فکر کنم اولین سری midnight club بود که برای pc بود ....باید بازی خوبی باشه بالاخره راکستار تا به امروز یه بازی بد نداده فقط کاش کنترل زیاد سخت نباشه :cheesygri
مشکل رندر هم با این داشبورد جدید که اخر نفهمیدیم کی می یاد درست می شه

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
یادمه اگه اشتبا نکنم یکی از نسخه های قدیمشو داشتم 4-5 سال پیش فکر کنم اولین سری midnight club بود که برای pc بود ....باید بازی خوبی باشه بالاخره راکستار تا به امروز یه بازی بد نداده فقط کاش کنترل زیاد سخت نباشه :cheesygri
مشکل رندر هم با این داشبورد جدید که اخر نفهمیدیم کی می یاد درست می شه

کلا اگر از Tune speed race و ..... خوشت میاد بگیر منم منتظرم cod 5 بیاد با اون سفارش بدهم!!

میلادzax030

کاربر سایت
Jan 29, 2008
233
نام
milad
عجب هیجانی داره ، وقتی صدا رو بلند میکنی روی HD tv و صدا از باند میاد بیرون آدم از خود بیخود میشه:biggrin1: من که یه چند باری سر پیچها فریاد و سر و صدام خونه رو ترکوند:biggrin1: چه هیجان و گرافیکی ...خیلی توپه.....یه سوال دارم برای زدن نیتروژن باید دقیقا چیکار کرد که هر چند ثانیه بتونی ازش استفاده کنی ؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر