Midnight Club: Los Angeles

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
چرا این قدر سخته.دارم از دستش دیوونه میشم.انگار شهر را حفظ هستند و ماشین هاشون هم که انگار موتور جت دارند.جالب اینه که دور آخر بازی هم ازت جلو می زنند و ......

EBliiS

کاربر سایت
Mar 30, 2009
253
چرا این قدر سخته.دارم از دستش دیوونه میشم.انگار شهر را حفظ هستند و ماشین هاشون هم که انگار موتور جت دارند.جالب اینه که دور آخر بازی هم ازت جلو می زنند و ......

تو این بازی اگه از موتورسیکلت استفاده کنید خیلی راحت بیشتر مسابقه ها رو می برید .

Dr.Freeman

کاربر سایت
Apr 18, 2009
511
نام
نوید
با این که گرافیک بازی ، گیم پلی ، محیط بازی و ... نسبت به Undercover بهتر هست ولی روند بازی سرعت Undercover رو نداره و همین باعث میشه که Undercover جذابیت بیشتری نسبت به این بازی داشته باشه .

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
من هم همین نظر رو دارم !!!
Undercover از نظر من و بر خلاف نظر بعضی ها اون جو زیرزمینی خاص رو داشت و عالی بود

DANTE A

کاربر سایت
Jul 19, 2008
654
نام
رضا
درسته ولی تو Midnight Club قبلی اون جو بود !!!
منظور من ازاینکه خودمون باید راه راپیداکنیم این بود که ازهر مسیری می تونی بری ومثل NFS ازیک مسیرازپیش تعین شده نیست که همین باعث سخت ترشدن بازی میشه;)

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
خب این که بیشتر حال میده.

راستی دوستان وقتب که میروید در توکیو جاده ها برعکس میشه یا نه؟(یعنی خط شما بیوفته دست چپ و خط بغلتون بیفته دست راست)

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
سلام دوستان
بازی از سری NEED FOR SPEED قشنگتره یعنی مثل ورژن PS2 هستش که محل مسابقه معلوم نباشه و اگر یه خیابون رو اشتباهی بری کارت تمومه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر