Metal Gear Solid HD Collection | Xbox 360

bob_omniscient

کاربر سایت
Apr 23, 2010
175
نام
babak
همگی تعصبی صحبت میکنید
هوش مصنوعی بازی اصلا جالب نیست.
در ضمن بازی که در 11 سال پیش ساخته شده در مقابل بازی های سال 2012 مسلما حرفی برای گفتن ندارد.

متال گیر 4 رفتم 2 قدمی یارو هیچ عکس العملی نشون نمیده تا دکمه RB را می زمیزنم تازه یادش میوفته من دشمن هستم
حیف وقت که واسه این بازی صرف بشه

مهندس شما احتمالا stealth camo تنت بوده متوجه نشدی!!!هوش مصنوعی سری بازیهای mgs یکی از چالش برانگیزترین هاست مخصوصا تو درجه سختی بالا
MGS4 هم که جز معدود بازی هایی هست که 10/10 از گیم اسپات گرفته.
البته با صحبت هاتون میشه نتیجه گرفت که بازی محبوبت BF3 باشه.
در ضمن دکمه RB مال ایکس باکسه مهندس!!!حتما اینم میدونی که MGS4 انحصاری ps3هسنش!!!!!
در کل بازی هایی دیگرو بازی کن نه MGSلطفا

roozbeh_mcse

کاربر سایت
Jan 29, 2007
59
نام
Roozbeh
اقا تو mgs2 تو اون ماموریتی که باید بری بمب ها رو با اون اسپری خنثی کنی نمی دونم چرا اسپری کار نمی کنه :d وقتی انتخابش می کنم میره تو حالت اول شخص هیچ دکمه ایی کار نمیکنه
یادمه چندین سال پیش که بازیش کرده بودم همچین مشکلی نبود!انتخابش که میکردی دکمه که میزدی مواد از داخلش می ریخت بیرون

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,026
اقا تو mgs2 تو اون ماموریتی که باید بری بمب ها رو با اون اسپری خنثی کنی نمی دونم چرا اسپری کار نمی کنه :d وقتی انتخابش می کنم میره تو حالت اول شخص هیچ دکمه ایی کار نمیکنه
یادمه چندین سال پیش که بازیش کرده بودم همچین مشکلی نبود!انتخابش که میکردی دکمه که میزدی مواد از داخلش می ریخت بیرون
فک کنم برا اینکه اسپریٌ بزنه باید RS ٌ میدادی جلو!

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,855
نام
پدرام
دوستان من تو شماره 2 آخراش که باید اون متال گیر ها رو از بین ببریم گیر کردم
بازی رو گذاشتم رو سخت ترین حالتش ولی اینجا دیگه هر کاری میکنم تموم نمیشن
قلق خاصی داره از بین بردنشون؟؟میدونم که باید به سرشون شلیک کنیم ولی هی میرن و هی میان تا جونم تموم میشه

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,026
دوستان من تو شماره 2 آخراش که باید اون متال گیر ها رو از بین ببریم گیر کردم
بازی رو گذاشتم رو سخت ترین حالتش ولی اینجا دیگه هر کاری میکنم تموم نمیشن
قلق خاصی داره از بین بردنشون؟؟میدونم که باید به سرشون شلیک کنیم ولی هی میرن و هی میان تا جونم تموم میشه
راهی نداری باید انقد بزنیشون تا خودش بره توو Cutscene البته با Otacon هم تماس بگیری یه کمکایی بهت میکنه

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,946
نام
حسین
نمی دونم می دونید یا نه !!!!اون پیر مرده که رو صندلی نشسته وبعدا با اسنایپر دنبالتون می کنه و باید بکشیدش !!!را می تونید همون باراول که تو دمو می بینیدش بعد از دمو سریع اسنایپر در بیارید و بکشیدش :dببین خدای اون موقع چی ساختن

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
نمی دونم می دونید یا نه !!!!اون پیر مرده که رو صندلی نشسته وبعدا با اسنایپر دنبالتون می کنه و باید بکشیدش !!!را می تونید همون باراول که تو دمو می بینیدش بعد از دمو سریع اسنایپر در بیارید و بکشیدش :dببین خدای اون موقع چی ساختن

من قبلا از اينكه دوباره بشينم كالكشن رو بازي كنم تو همون ps2 دست كردم يه اسنايپ و همون بار اول با حدود 4 الي 5 تير كشتم :d. كلا جز اسون ترين باس هاي بازي بود !:d اسمش هم The End هست

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
همون پیرمرد تو شماره 3؟
کجاش میشه اینکارو کرد؟
ممنون

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
همون پیرمرد تو شماره 3؟
کجاش میشه اینکارو کرد؟
ممنون
نگاه كن عزيز همون اول يه دمو از مكاني كه پير مرد هست و داره با خودش حرف ميزنه نشون ميده . اين از اين يعني فعلا شما جاش رو يادت باشه . بعد كه دمو تموم شد ميري تو كوله پشتيت و اسنايپ رو به بخش اسلحه هات اضافه ميكني . حالا جايي كه اون پير مرد هميشه هست اگه دقت كني برق ميزنه مثل يه ستاره هست كه هي ميدرخشه . جاش رو پيدا ميكني و با 4 الي 5 تير فاتحه اش خوندس !!!

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
خوب دوستان من بازی رو تازه شروع کردم و از کهنه کارهای این بازی چند تا سوال دارم :
1- این سیستم سیو بازی در نسخه ی سوم چطوریه !؟ یعنی وقتی می خوام از بازی بیام بیرون چطوری سیو کنم که با بازگشتم از همون نقطه بیاره !؟
2- نشونه گیری چطوریه من همه ی دکمه ها رو امتحان کردم هنوز قلق نشونه گیری بازی دستم نیومده !
3- نسخه ی سوم بازی چند مرحله است و گیم پلی چند ساعت طول میکشه تا تموم بشه !؟
ممنون.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
خوب دوستان من بازی رو تازه شروع کردم و از کهنه کارهای این بازی چند تا سوال دارم :
1- این سیستم سیو بازی در نسخه ی سوم چطوریه !؟ یعنی وقتی می خوام از بازی بیام بیرون چطوری سیو کنم که با بازگشتم از همون نقطه بیاره !؟
2- نشونه گیری چطوریه من همه ی دکمه ها رو امتحان کردم هنوز قلق نشونه گیری بازی دستم نیومده !
3- نسخه ی سوم بازی چند مرحله است و گیم پلی چند ساعت طول میکشه تا تموم بشه !؟
ممنون.
1-دکمه Select رو بزنید و بعد جهت پایین رو بزنید(LS رو بدید پایین)حالا برید روی Save
2-باید X رو نکه دارید و Lb رو هم بگیرید!(یادم نیست ولی فکر کنم LB باشه اگر نبود RB رو بگیرید)
3-نمیدونم:D

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
توجه دارید که کشتن دشمن ها توی MGS کلن بهتره با سلاح بیهوش کن انجام بشه؟ :D؟
مخصوصن باس ها؟ یه عالمه جایزه میده :D.
وگرنه کشتنشون با سلاح معمولی که همه میتونند :D.

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
بچه ها این کلاه مانندی که شکل سر تمساحه رو باید از کجا گیر بیارم بزارم سرم !؟ :D
من با به دست آوردن غذا در بازی مشکل دارم ! چجوریه !؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر