Metal Gear Solid HD Collection | Xbox 360

amirhossein7

کاربر سایت
Feb 11, 2012
158
نام
hossein
سلام دوستان عزیز
میگم کجای این بازی خوبه که انقد طرفدار داره
من نمیخواستم بگیرمش تو سایت خوندم که ایکس باکسی ها خوشحالن که این بازی واسه اونا هم اومده
واسه این گرفتم ولی یه جوریه بازی کیفیت نداره من همون اول ولشک ردم اونجا که با چتر میپره و تو جنگله میره جلو
2 تا ادم بدا هستن هر چی بهشون شلیک کردم نمردن
آخه اچ دی هم هستش که ولی اینجوری نبود که کیفیتش
نکنه برم جلوتر کیفیتش فرق کنه
قضیه چیه
ممنون

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
سلام دوستان عزیز
من نمیخواستم بگیرمش تو سایت خوندم که ایکس باکسی ها خوشحالن که این بازی واسه اونا هم اومده
واسه این گرفتم ولی یه جوریه بازی کیفیت نداره من همون اول ولشک ردم اونجا که با چتر میپره و تو جنگله میره جلو
قضیه چیه
ممنون

از بازی 6-7 سال پیش انتظار گرافیکی مثل بازیای امروزی نداشته باش.. کلا متال گیر یکم حوصله میخواد تا بهش عادت کنی

آخرین ویرایش:

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
سلام دوستان من این قسما موندم
همونحایی که باید با ریدن بری به هسته ی مرکزی و بهت میگه باید کلاش داشته باشی تا در اسانسور باز شه من کل ساختمون ها را کشتم ولی چیزی پیدا نکردم میشه بگید کلاش را کجا میتونم پیدا کنم؟؟؟
...............................

dani007

کاربر سایت
Aug 14, 2011
31
نام
Dani
سلام دوستان.من دنبال شرح داستان mgs2 و mgs3 هستم ولی هر چی می گردم تو اینترنت نیست.
اگه کسی شرح کلی داستان سری mgs رو داره بگذاره. ممنون

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
سلام دوستان.من دنبال شرح داستان mgs2 و mgs3 هستم ولی هر چی می گردم تو اینترنت نیست.
اگه کسی شرح کلی داستان سری mgs رو داره بگذاره. ممنون
تو ويكي پديا، فارسيش هست برو ببين بخون .

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
سلام دوستان عزیز
قضیه چیه
ممنون
خب دوست من شما کلا از ماجرا بیرونی!
اول که MGS 3 برای سال 2005 هست اگر اشتباه نکنم برای کنسول PS2 که اگر بری نگاه کنی گرافیک کلی بازی از بعضی از بازی های این روزگار بالاتره یعنی اگر کونامی گشاد بازی میزاشت کنار یک کم کیفیت تکسچر هارو افزایش میداد الان MGS 3 میتونست با بازی های این نسل راحت رقابت کنه از لحاظ افکت ها و تکنولوژی های بکار رفته، فقط توی چمن ها برو ببین چمن ها چی میشن چیزی که تو بازی هایی مثل COD هم نمیبینی . . . بحث هوش مصنوعی که جای خودش داره.

اونی هم که شما شلیک میکنی نمیمیرن به خاطر این که به شما یه سلاح بیهوش کننده دادن نه یه سلاح کشنده، پس وقتی تیر میزنی اگر به سرشون بزنی درجا میوفتن ولی اگر به جای دیگشون بزنی باید یه مدت صبر کنی تا بیهوش بشند.

در کل پیشنهاد میکنم بهت حداقل دو ساعت تا سه ساعت بازی کنی MGS جوری نیست که با نیم ساعت ازش خوشت بیاد . . .

-------------------------
به شخصه منی که بجزء MGS 2 همه این سری رو بازی کردم، وقتی خواستم MGS 3 برم دهنم سرویس شد تا دو یا سه ساعت اول نمیدونستم چی به چیه :|. و چند بار مردم و آخرم دیگه یه بار از پل افتادم پائین گفتم به درک ادامه اش رو رفتم، تازه بازی رو چندین بار روی PS2 رفتم. دیگه دوستان که برای اولین بارشونه . . .
خیلی ولی بازی عالیه. کاش MGS 1 رو نسخه ای که روی GC اومد، اونم میزاشتن.

یادتون باشه باس ها رو توی MGS 3 با سلاح بیهوش کننده بکشید، که لباس هاشون بود اگر اشتباه نکنم بهتون میداد :D.

Black Operate

کاربر سایت
Nov 30, 2010
185
نام
خیام
خب برای من از سری MGS افسانه ای تو ذهنم شکل گرفته بود اونم به خاطر MGS 1 که روی Ps1 بازی کرده بودم و بهترین تجربه بود .

از اون به بعد هیچکدوم از نسخه های 2و3و4 رو بازی نکرده بودم تا که این پکیج اومد به بازار

نمیدونم دقت کردین یا نه به ازای هر 10 دقیقه گیم پلی باید 1 ساعت cut scene ببینیم !! تنها چیزی که آدم رو اذیت میکنه همینه

به نظر من گیم پلی بازی نسبت به داستان بزرگش و روایت زیباش خیلی ضعف ها داره ولی توی اون شماره اول هبچ نقصی نداشت . فضای بازی توی 2 خیلی تلخ بود . کلا دلم میخواست هر چی زودتر از اون big shell برم بیرون ولی نمیدونستم تا آخر بازی تو همون محوطه هست !

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
من دویاره یه جا گیر کردم:d
ت. شماره 2 اونجا که با ریدن میرسی به پل ارتباطی شل 1 و 2 یه میدون پر بمب هست که باید بهشون شلیک کنی اون طور که خوندم 9 تا بمب هست من 7 تا شا پیدا کردم تو راهنما نوشته بود یکیشون پشت پرچمه یکیشون انتها شل 2 (که فقط خوده بمباشا دیدم و دستگاهش را پیدا نکردم)
پرچم را هم هرچی دیدم چیزی پیدا نکردم؟؟؟

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,026
من دویاره یه جا گیر کردم:d
ت. شماره 2 اونجا که با ریدن میرسی به پل ارتباطی شل 1 و 2 یه میدون پر بمب هست که باید بهشون شلیک کنی اون طور که خوندم 9 تا بمب هست من 7 تا شا پیدا کردم تو راهنما نوشته بود یکیشون پشت پرچمه یکیشون انتها شل 2 (که فقط خوده بمباشا دیدم و دستگاهش را پیدا نکردم)
دستگاش دقیقاً پشتِ پرچمه بخاطره وزش باد فقط یه لحظه معلوم میشه,یکی دیگشم که من طول کشید پیدا کنم بالا سره جاییه که ازش وارد میشی!

moeinifar

کاربر سایت
Apr 7, 2007
209
انتهای MGS 2 چطور باید اون 3 تا metal gear رو نابود کنم؟ با stinger به پاشون می زنم بعد به دهنشون که باز شد اما نمی میرن ممنون می شم توضیج بدین

Black Operate

کاربر سایت
Nov 30, 2010
185
نام
خیام
شماره 2 اونجا که با ریدن میرسی به پل ارتباطی شل 1 و 2 یه میدون پر بمب هست که باید بهشون شلیک کنی اون طور که خوندم 9 تا بمب هست من 7 تا شا پیدا کردم تو راهنما نوشته بود یکیشون پشت پرچمه یکیشون انتها شل 2 (که فقط خوده بمباشا دیدم و دستگاهش را پیدا نکردم)

یکی از بمب ها که خود منو نیم ساعت معطل کرد روی اون دستگاهی هست که بهش میگن cypher اگه اشتباه نکنم که دوربین داره و تیراندازی هم میکنه و چون در حال حرکته زدنش هم سخت تره

انتهای MGS 2 چطور باید اون 3 تا metal gear رو نابود کنم؟ با stinger به پاشون می زنم بعد به دهنشون که باز شد اما نمی میرن ممنون می شم توضیج بدین

اونجا انقدر باید بزنیشون تا خودش شروع کنه به پخش cut scene . اونکه خون هاشون کم میشه بعد دوباره زیاد میشه سره کاریه

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
اونجا انقدر باید بزنیشون تا خودش شروع کنه به پخش cut scene . اونکه خون هاشون کم میشه بعد دوباره زیاد میشه سره کاریه
سركاري كدومه، اگر به اون پشت دقت كنيد اون پشت 20-30 تا متال گير هست اينايي كه از بين ميرن ميان و جاشون سالم ها ميان. تو درجه هاي سختي مختلف هم فرق ميكنه رو easy و اينا تعداد كمه اما رو extreme بيش از 15 عدده.

تنها چيزي كه اين پك منو ناراحت كرد اين بود كه MGS2 و MGS3 روي هم 1000 تا گيمر اسكور داشتن. بايد 2000 تا ميبود. ما كه يه بار رو PS3 پلاتش كرديم يكبار هم برروي 360 هزارش كرديم :d

Black Operate

کاربر سایت
Nov 30, 2010
185
نام
خیام
سركاري كدومه، اگر به اون پشت دقت كنيد اون پشت 20-30 تا متال گير هست اينايي كه از بين ميرن ميان و جاشون سالم ها ميان. تو درجه هاي سختي مختلف هم فرق ميكنه رو easy و اينا تعداد كمه اما رو extreme بيش از 15 عدده.

اگر دقت کرده باشین کلا 3 تا متال گیر هست و همونا هستند که دوباره برمیگردن که توی همون cut scene بعدش هم رایدن با تعجب میگه که این متال گیر ها چرا هیچ رقمه نابود نمیشند و کلا نشون داد که متال گیر نابود شدنی نیست

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
یه سوال:
موقعی که کاور گرفتی یا وایستادی پشت یه نفر چجوری میتونی بکشیش یا بیهوشش کنی؟!
من تیرام تموم میشه وایمیستم پشت دشمن و اسلحه رو میگیرم سمتش اونم دستاش رو میبره بالا ولی هیچ کار نمیتونم بکنم غیر از مشت و لگد زدن!
یا وقتی تو کاور هستم میتونم صدا در بیارم تا دشمنا بیان انجا ولی وقتی اومدن من نمیتونم کاری کنم و میمیرم:D
خواهشا کمک کنید!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر