Metal Gear Solid HD Collection | PS3

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
من دارم متال گیر3 رو میرم بازیش قشنگه ولی خیلی سخته.
کنترلش از متال گیر4 واقعا سخت تره.هم راه رفتنش هم موقع شلیک اسلحه ها

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
بازیش واقعا با نسخه چهارم فرق داره.بدون مخفی کاری جلو رفتن=مرگ100%:d
توی متال گیر4 بازیش خیلی سینمایی تر و اکشن تر بود .به قولی episodic action بود ولی این بازی 100% stealth هست.

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
بازیش واقعا با نسخه چهارم فرق داره.بدون مخفی کاری جلو رفتن=مرگ100%:d
توی متال گیر4 بازیش خیلی سینمایی تر و اکشن تر بود .به قولی episodic action بود ولی این بازی 100% stealth هست.
تو 4 اصلا تو درجه سختی های پایین قابلیت اکشن شدن داشت بازی!دوربینش خوراک اکشن بود!

Over Lord 238

کاربر سایت
Jul 14, 2012
212
نام
Ali
من چند وقت پیش دوباره 3 رو بازی کردم و وقتی به آخرش رسیدم بازم تا تونستم گریه کردم واقعا موسیقی قسمت آخر بازی و فضاش و لحن صحبت کردنشون طوری هست که بغض تو گلو ادم میمونه.

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
بالاخره به فوت و فن خلع سلاح و یواشکی راه رفتن و مخفیانه کشتن وارد شدم و بازی برام آسون تر شد.:x
متال گیر به این سبک هم عالمی داره برا خودش.کلا از تفنگ استفاده نمیکنم فقط مخفی کاری:d

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
کنسول من کپی خور هستش
من این بازی رو از روی اکسترنال ریختمش ولی Peace Walker رو اجرا نمیکنه و اما 2و 3 اجرا میشند...
مشکلش چیه؟
مگه فایل بازی جدا هستش؟ (Peace Walker از 2 و 3 ؟)

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,350
نام
محمدرضا
نسخه هاي قبل رو بازي نكردم فقط 4 رو تا اواسطش بازي كردم
راستي نسخه 4 رو دوباره ميخوام از اول بازي كنم تكنيك هاي مخفي كاري رو نتونستم خوب پياده كنم چطور ميتونم مهارتم رو بالا ببرم؟ نحوه ي زدن حركات رو آموزش ميده؟
در ضمن از نسخه هاي قبل كدوم رو پيشنهاد ميكنيد؟
فن هاي متال گير كمك كنن:d

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
نسخه هاي قبل رو بازي نكردم فقط 4 رو تا اواسطش بازي كردم
راستي نسخه 4 رو دوباره ميخوام از اول بازي كنم تكنيك هاي مخفي كاري رو نتونستم خوب پياده كنم چطور ميتونم مهارتم رو بالا ببرم؟ نحوه ي زدن حركات رو آموزش ميده؟
در ضمن از نسخه هاي قبل كدوم رو پيشنهاد ميكنيد؟
فن هاي متال گير كمك كنن:d
فکر کنم همه بازی هاش یه قسمت ویدیویی برای آموزش حرکات داشته باشن. از همونا استفاده کن.

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
توی Peace Walker آماندا خط آسیبش کلا از 20 پایینتر نمیاد و کامل خوب نمی شه!هر چه قدرم میخواد تو Sickbay بمونه درست نمی شه!

راستی هرکی PW میزنه منو اد کنه:)

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
ببخشید بچه ها در مورد اجرا شدن بازی کپی من تاپیکی پیدا نکردم راهنمایی میکنید کجا سوالمو بپرسم؟ممنون.

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
توی Peace Walker آماندا خط آسیبش کلا از 20 پایینتر نمیاد و کامل خوب نمی شه!هر چه قدرم میخواد تو Sickbay بمونه درست نمی شه!

راستی هرکی PW میزنه منو اد کنه:)
چرا باید medical باید قوی باشه بعد یه 2-3 نوبت باید بمونه تو sickbay بعد خودش میره تو waiting room
کسی‌ میدونه این C Gustav FR رو چجوری باید بگیرم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر