Metal Gear Solid HD Collection | PS3

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
چرا باید medical باید قوی باشه بعد یه 2-3 نوبت باید بمونه تو sickbay بعد خودش میره تو waiting room
نه کلا این طوریه که تا وقتی چپتر 4 تموم نشه خوب نمیشه .

کسی‌ میدونه این C Gustav FR رو چجوری باید بگیرم؟

Extra Ops 098 رو تموم کن. کارکنات باید درجه شون R&D 74, MEDIC 56, INTEL 67 باشه و 294 هزارتا هم پول بدی.

انصافا S کردن بعضی ماموریتا تنهایی خیلی سخته:(

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
تو نسخه دوم تو کشتی بعد اینکه اون دختره که بالای کشتی هستو زدم نمیدونم چیکار باید کنم اتاق Engine Room هم که میرم خروجیش بمب لیزری داره

نمیشه رد شد بری کتلت میشه:d راه خروجش کجاست؟ککککمککک

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
تو نسخه دوم تو کشتی بعد اینکه اون دختره که بالای کشتی هستو زدم نمیدونم چیکار باید کنم اتاق Engine Room هم که میرم خروجیش بمب لیزری داره

نمیشه رد شد بری کتلت میشه:d راه خروجش کجاست؟ککککمککک

اوووووو تازه اولشی که:D باید اسلحه جدید پیدا کنی(ایکون قرمز رنگه فکر کنمuspبود اسمش یادم نیسد)بعد به لیزرا که رسیدی چندتا چراغ چشمک زن سبز در پشت و بالاشوت هست بهشون با تفنگ قرمزه تیر بزن تا لیزر قطع شه.یکیشونم باید بری بالای اون سطح ها بزنی
با تیر زدن به گونی ها هم میفهمی لیزر کجاست
Sent from my ST18i using Tapatalk 2

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
ممنون/دستتون درد نکنه ببینیم میتونیم سری HD رو هم مثل 4 تموم کنیم:dما سعادت نداشتیم رو PS2 بریم چون PS2 رو خیلی زود فروختم.

ولی رو PS1 یه METAL GEAR رفته بودم نمیدونم کدوم نسخش بود مال دوران نوجوانی بود.:d

واقعا همه سری هاش شاهکاره.

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
این مراحل اضافه (extra ops ) چجوری باز میشن؟
مثلا شماره 25 .
بازی رو تا آخر رفتم و بسیاری از EO هارو بازی کردم ولی بعضی هاش نیستن.

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
ممنون/دستتون درد نکنه ببینیم میتونیم سری HD رو هم مثل 4 تموم کنیم:dما سعادت نداشتیم رو PS2 بریم چون PS2 رو خیلی زود فروختم.

ولی رو PS1 یه METAL GEAR رفته بودم نمیدونم کدوم نسخش بود مال دوران نوجوانی بود.:d

واقعا همه سری هاش شاهکاره.

حالا 2تاpwکه خیلی اسونه اگه 1ش رو بازی کنی پوستتو میکنه!یهویی یه کد میگه که اخر بازی مثلا باید باهاش یه در خیلی مهمو باز کنی!نبرد اخرشم دقیقا عین4ش بود(البته 4عین یکه:D)

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
570
نام
محمد
سلام دوستان تو نسخه 2 قبل از مبارزه با Harrierباید روی پل 10 تا بمب رو با تیر بزنیم 5 تاش رو من پیدا نمیکنم! اگه میشه یکی محل بمب ها رو با عکس نشون بده.
یکی روبرو هست 2 تا پایین سمت چپ یکی آخر پل سمت چپ پایین یکی هم خروجی پل روی دیوار.
بقیه کجان؟

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
سلام دوستان تو نسخه 2 قبل از مبارزه با Harrierباید روی پل 10 تا بمب رو با تیر بزنیم 5 تاش رو من پیدا نمیکنم! اگه میشه یکی محل بمب ها رو با عکس نشون بده.
یکی روبرو هست 2 تا پایین سمت چپ یکی آخر پل سمت چپ پایین یکی هم خروجی پل روی دیوار.
بقیه کجان؟
یکیشو یادمه محمد توی موتور خونه هست باید سینه خیز از زیر لوله رد بشی تا ببینیش .

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
بقیه کجان؟
اول اینکه الان که card level 3 رو داری باید برگردی اونجا که 2 طبقه هست 3 نفر دشمن طبقه بالاشه اونجا 2 تا دره level 3 هست که sniper بهت میده اگرم sniper داری سخت ترین سنسورا که معلوم نیست 2 تاش هستن یکیش پشت پرچم امریکاس سمته چپت که باد میزنه تکون میخوره معلوم میشه یه لحظه .......اون یکیم انتها روبروت یه دونه از این روباتا هست که پرواز میکنن رو اون گذاشتن که اگه sniper داشته باشی راحت تره زدنشون بقیشم که کاملا مشخصه البته یکیشم دقیقا بالا سرته :d

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
از دوستان اگر کسی بازی mgs pw رو هم برای psp هم برای ps3 داره ، لطفا سیو کامل psp رو به ps3 منتقل کنه و سیو نسخه ps3 رو برای دانلود قرار بده .

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
از دوستان اگر کسی بازی mgs pw رو هم برای psp هم برای ps3 داره ، لطفا سیو کامل psp رو به ps3 منتقل کنه و سیو نسخه ps3 رو برای دانلود قرار بده .
چه فرقی می کنه؟ من سیو PS3 رو دارم اگه بخوای.

امکانش هست که کسی برای من یدونه bandana بفرسته؟
فقط مهمات و خوراکی میشه فرستاد. خود وسایلو نمیشه فرستاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر