Max Payne 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
دوستان یک سوال،قطع عضو هم،داره
،بازی،تو نقد جایی،خوندم نوشته بود داره،بازیسنتر یا پردیس،بود.نوشته بود انیمیشن های زیبا با با قطع شدن
دست ..لذت دو چندان میشه دشمنان
ولی تو تریلر های،داخل بازی ندیدم،فقط خون فوران میشد.:-/

آخرین ویرایش:

علیرضا 10

کاربر سایت
Jun 24, 2013
180
سلام من هم این بازی زو تازه خریدم چپتر یک رو که تموم میکنم تو لودینگ(کات سین) چپتر 2 گیر میکنه و تیکه تیکه میشه وقتی هم که بعد از یه ساعت وارد گیم پلی میشه مکس پین تکون نمیخوره . چیکار کنم راه حلی نداره ؟ ممنون میشم کمکم کنید

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام من هم این بازی زو تازه خریدم چپتر یک رو که تموم میکنم تو لودینگ(کات سین) چپتر 2 گیر میکنه و تیکه تیکه میشه وقتی هم که بعد از یه ساعت وارد گیم پلی میشه مکس پین تکون نمیخوره . چیکار کنم راه حلی نداره ؟ ممنون میشم کمکم کنید
اگه هر سری که بازی شروع میکنی ، اینطوریه احتمالا مشکل از سی دی ، من که اصلا چنین مشکلی نداشتم

aribox

کاربر سایت
Jun 27, 2013
16
نام
آرمان
با سلام بچه ها تورو خدا کمک کنید

من از فروشگاه 360xbox بازی برنمکس مکس پین رو خریدم و امروز برام اوردن و حتی نصب هم کردم ولی به هیچ عنوان بدون دیسک اجرا نمیشه :| جالب اینجاست موقع نصب اصلا دیسک 2 رو نخواست همون دیسک اول رو نصب کرد تورو خدا کمک کنید خیلی محتاجم ( می خوام بدونم بازی مشکل داره یا نه چیز دیگه ای هست )

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
سلام دوستان ، ببخشید برای مولتی زدن چی میخواد این بازی؟؟!! وقتی میزنم مولتی پلیر مینویسه تمام پک هارو دانلود کنید!! کدوم پک ها؟؟ اگه سایتی هست که میشه دانلود کرد بگید بریم دانلود کنیم.

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام دوستان ، ببخشید برای مولتی زدن چی میخواد این بازی؟؟!! وقتی میزنم مولتی پلیر مینویسه تمام پک هارو دانلود کنید!! کدوم پک ها؟؟ اگه سایتی هست که میشه دانلود کرد بگید بریم دانلود کنیم.

salam
بله باید پک هارو دان کنی-قبلا میشد بدون پک هم بازی کرد ولی الان نامردبازی درآورده
تو خود بازی هست-تو market.باید بخریشون-بعضیاشون point میخواد
اگه مالتیش نیازی به پک نداشت من الان داشتم بازی میکردم ولی ..........................

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
salam
بله باید پک هارو دان کنی-قبلا میشد بدون پک هم بازی کرد ولی الان نامردبازی درآورده
تو خود بازی هست-تو market.باید بخریشون-بعضیاشون point میخواد
اگه مالتیش نیازی به پک نداشت من الان داشتم بازی میکردم ولی ..........................

ای بابا عجبا ، کلا چند پوینت میخواد برای همه پک های مورد نیاز؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر