Max Payne 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Wood

کاربر سایت
Oct 29, 2011
80
نام
پوریا
به نظر من اگه بازی تو همون جو خیابون های برفی نیویورک بود خیلی حالش بیشتر بود چون من تو برزیل زیاد داستان جالبی نمیشد ازش درآورد یعنی چون اون شخصیت به اون جا نمیخورد نمیدونم شاید خیلی ها از داستان بازی راضی بودن ولی من خیلی از این بازی حال کردم با گیم پلیش ولی با داستان بازی به حرمت Rock Star و Max Payne 1&2 بازی کردم البته دمو ها و گیم پلی و گرافیک رو نمیشد از یاد برد مخصوصا" اون قسمت هایی که تو نیویورک بود و صدای خفنی که دوستم مصطفی گفته بود

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
به نظر من اگه بازی تو همون جو خیابون های برفی نیویورک بود خیلی حالش بیشتر بود چون من تو برزیل زیاد داستان جالبی نمیشد ازش درآورد یعنی چون اون شخصیت به اون جا نمیخورد نمیدونم شاید خیلی ها از داستان بازی راضی بودن ولی من خیلی از این بازی حال کردم با گیم پلیش ولی با داستان بازی به حرمت Rock Star و Max Payne 1&2 بازی کردم البته دمو ها و گیم پلی و گرافیک رو نمیشد از یاد برد مخصوصا" اون قسمت هایی که تو نیویورک بود و صدای خفنی که دوستم مصطفی گفته بود

کاملآ موافقم! بهترین قسمت اونجا تو قبرستون بود!

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
منم بالاخره وقت کردم تموم کنم بازیو !!
واقعا عالی بود !
فکر نمیکردم با این همه تاخیر و مدت زمان ساخت طولانی و تغییرات در داستان و شخصیت مکس به این خوبی در بیاد !!
و جدای از بازی یک احسنت هم به این انجین راک استار میگم که واقعا کولاکیه برا خودش !! :eek:
فیزیک و نورپردازی و حرکات طبیعی لباسا و تاثیر گلوله روی همه اشیاء و بخصوص روی بدن دشمنا واقعا عالیه !!

Turok-71

کاربر سایت
Nov 28, 2009
508
شما این باگ مرحله اولو داره بازیتون؟
وقتی از ساختمون میاد بیرون میره تو پارکینگ و بعدش یه اتاق که تهش معلوم نی و مکس سقوط میکنه میره زیر زمین!!:d

13l@CK

کاربر سایت
Sep 17, 2012
69
نام
erfan
یه مرحلش! فکر کنم مرحله اول دیسک 2 بود! اونجا کلآ صحنه هست! میره تو کلاب..البته کاری نمیکنه! ولی بانوان مددکار اون پشت ...

=)):))=))

من قبلش تحقیق کرده بودم و درست سر این دیسک اولش بازی نکردم تا بعدا که کسی نیست بازی کنم.

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
=)):))=))من قبلش تحقیق کرده بودم و درست سر این دیسک اولش بازی نکردم تا بعدا که کسی نیست بازی کنم.
نه بابا منه بدبخت از همه جا بی خبر یهو رفت تو کلاب! منم در یک هرکت انتحاری پریدم تو داشبورد...بابام گفت چی شد بازیت؟گفتم هیچی دیگه 2ساعته دارم بازی میکنم چشم خسته شد..

King_Turbo

کاربر سایت
Aug 31, 2010
192
نام
مصطفی
نه بابا منه بدبخت از همه جا بی خبر یهو رفت تو کلاب! منم در یک هرکت انتحاری پریدم تو داشبورد...بابام گفت چی شد بازیت؟گفتم هیچی دیگه 2ساعته دارم بازی میکنم چشم خسته شد..

:D این اتفاق برای من سر AC BH افتاد همون جایی که آخراش یه بمب میزنن تو اتاق اتزیو .... :D (من اون موقع خیلی سریع تلویزیون رو خاموش کردم- بعد زدم بیاد تو داشبورد ..... :D)

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
این فیلمهاشو نمیشه رد کرد ؟
بعضیاشو میشه درسته ؟ با چه دکمه ای ؟
چون Loading ها در طول کات سین هست معمولا همون اول نمیتونی بزنی بره. مگر اینکه لود تموم بشه که اون وقت با B (یا A دقیق یادم نیست) میتونی رد کن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر