Mass Effect 3 | Xbox 360 (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
When a sinister conspiracy targets Commander Shepard, you and your team must uncover the truth, through battles and intrigue that range from the glamour of the Citadel's Wards to the top-secret Council Archives. Uncover the truth and fight alongside your squad - as well as the cast from the original Mass Effect and Mass Effect 2, including Urdnot Wrex

یک خداحافظی آبرومند با شپرد !:d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
من هیچ اطلاعی از این DLC ندارم!!! (خاک وچوک!!:D)
یکی یه توضیح مختصر بده ببینیم دنیا دست کیه!:D
فوق العاده فانه سینا :D تمام اعضای گروه نسخه های قبلی هم توش هستن (حتی Wrex هم توی Squad ـت هست)

میگن بیشتر کمدیه ولی خب کسایی که بازی کردن خیلی خوششون اومده :D مثل اینکه واقعا یه خداحافظی آبرومند با شپرد و دوستانشه.

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل

Wow ! با اون نمراتی که DLC های قبلی گرفته بودن فکر نمیکردم این یکی اینقدر خوب در بیاد . واقعا ارزش 1200 پوینت رو داره . بالاخره میتونیم منتظر یک پایان خوی برای شپرد باشیم .

اینم یک عکس یادگاری از کل بچه ها::d

136257862737.png

فقط جای Thane این وسط خالیه !:(

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
خوب دانلود DLC تموم شد ... بیشتر از نیم ساعت نرسیدم بازی کنم ولی همون بس بود که بدونم به خریدش میرزه.
صحنه ورود Wrex خودش به اندازه کافی باحال بودش!
یه جورایی دلم نمیاد تمومش کنم ... مثل خوندن آخرین جلد یه کتاب خوب یا دیدن آخرین قسمت سریال مورد علاقه آدم میمونه.
فعلا که باید برم ... هر وقت تمومش کردم میام نظر نهاییمو میگم.

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
دوستان چجوری میتونم ماموریت های فرعی رو کامل برم ؟ (یعنی هیچ ماموریتی رو از دست ندم ؟ )

از کجا بفهمم کدوم ماموریت فرعی هست و کدوم اصلی ؟

چجوری بیشترین یار و امتیاز و اسلحه رو میتونم تو بازی جمع کنم ؟

دوستان راهنمایی دقیق می خوام ممنون

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
دوستان چجوری میتونم ماموریت های فرعی رو کامل برم ؟ (یعنی هیچ ماموریتی رو از دست ندم ؟ )

از کجا بفهمم کدوم ماموریت فرعی هست و کدوم اصلی ؟

چجوری بیشترین یار و امتیاز و اسلحه رو میتونم تو بازی جمع کنم ؟

دوستان راهنمایی دقیق می خوام ممنون

Mass Effect 3 Guide

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
خوب ... تا رسیدم خونه اولین کاری که کردم گوشیو خاموش کردم درو بستم بدون مزاحمت نشستم سر آخرین DLC ... :d
نظر کلی؟ بهترین DLC ای که تا الان برای مس افکت اومده ...
داستان اصلیش خیلی اورجینال نیست (که البته توی خود بازی هم تیمیات بهش اشاره میکنن.) و احتمالا تو کلی فیلم و سریال دیگه شبیهشو دیدین ولی نکته مهم داستان خنده دار بودنشه! کلا این DLC بیشتر جنبه کمیک داره که نسبت به جو تاریک بازی سوم واقعا تغییر خوبیه. چیزی ازش اسپویل نمیکنم فقط میگم که از نظر طنزش فوق العادس. =))
خارج از داستانم DLC یه خونه بهتون میده و یه ناحیه جدید که خودش مینی گیمای زیادی فراهم میکنه. و بعد از اینکه ماموریت اصلی تموم بشه میتونین با هم تیمیاتون بگردین و برای مثال برین توی فیلم جدید بلستو ایفای نقش کنین!:))
تنها ایرادی که بهش وارده کوتاه بودنش در مقایسه با حجمشه که اونم دلیلش ارزش تکرار بالاشه. من فعلا یه بار بیشتر تمومش نکردم ولی اینجوری که من دیدم بسته به اینکه شپردتون چه انتخابایی قبلا کرده یا LI تو بازی کی بوده خیلی از بخشا تغییر میکنن.

حرف آخر اینه که اگه مثل من طرفدار پر و پا قرص این بازی هستین و به لایو دسترسی دارین از دستش ندین به 1200 پوینتش میرزه.

یه سوالی که ممکنه خیلی به تاپیک ربطی نداشته باشه. کسی از بچه ها اینجا Mass Effect Trilogy رو گرفته که بگه DLC های بازی دوم توش هست؟

آخرین ویرایش:

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
یه سوالی که ممکنه خیلی به تاپیک ربطی نداشته باشه. کسی از بچه ها اینجا Mass Effect Trilogy رو گرفته که بگه DLC های بازی دوم توش هست؟

On Xbox 360, Bring Down the Sky and Pinnacle Station are not included, however they are available as stand-alone downloads through Xbox LIVE. For Mass Effect 2, Cerberus Network will be included and Online Pass will be included for Mass Effect 3.

مضخرف ترینش واسه X360 هست!:d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
آمار بازیکن ها توی ME3 :

همه یه طرف ، اون Wrex بدبخت یه طرف ! :( 64% !!! :| :| :|
اون 3.8% که به Mordin شلیک کردن هم حکمشون اعدام در ملأ عام هست ! :|
Liara جون هم محبوب ترین همراه بوده ! :D
اون مردک بی شخصیت Vega (منظورم شخصیت پردازیش هست که به نظرم بین همه همراه ها ضعیف ترین شخصیت پردازی رو داشت :D) بیشتر از بقیه همراه ها زنده مونده !! :| :D

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
کلاس:adept
رفتار paragon
wrex تو شماره 3 بود به mordin شلیک نکردم جنوفیج درمان شد
بهترین همراه:garrus
هر دو نژاد کوریان و گث رو نجات دادم
با miranda یه قول دو قول بازی کردیم:d