Mass Effect 3 | Xbox 360 (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
ممنون ولی
کلی با افرادم بهش تیر زدیم تا اینکه وارد یه دمو شد (یارو نمرد) بر عکس توی دمو زد مارو لت و پار کرد و با یه سفینه رفت!
نه هنوز مونده مبارزه نهایی حمله به پایگاه ایلوسیومن میتونی یارو رو بکشی

bigsmoke

کاربر سایت
Jun 19, 2011
165
نام
مصطفی
ممنون ولی
کلی با افرادم بهش تیر زدیم تا اینکه وارد یه دمو شد (یارو نمرد) بر عکس توی دمو زد مارو لت و پار کرد و با یه سفینه رفت!
آها شما تازه اینجا رسیدی.(که سفینه موشک میندازه و زمین ترک میخوره و شپرد پرت میشه توش؟)آخه یه خورده جلوتر که بری باز هم باهاش مواجه میشی و سخت تر میشه.اتفاقا این قسمت از بازی به نظرم ساده بود.اصل درگیری اواخر بازی هست.اون راهنمایی من هم درباره دومین نبردت با این مشتی هست.شما باید تمام توان و اعصابت رو بذاری واسه درگیری بعدی با این یارو;)

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
دوستان یکی بگه اینجا چیکار کنم و چقدر دیگه این بازی تمومه ، دیگه حووووووووووووووصلمووو این بازی سر برده
نمیدونم کسانی که میگن داستان این بازی عالیه همگی IELTS 7 به بالا هستن؟!
اونجا هست که باید با این یارو Kai Leng بجنگی همون یارو عینکیه که شمشیر داره، این بی پدر رو چجور میشه کشت؟ بعد از اینجا تا آخر بازی چقدر راه مونده؟؟؟؟؟؟
من با بازی زندگی کردم دوبار رو Insanity تمومش کردم هر چی ماموریت فرعی بود رو هم انجام دادم خسته هم نشدم. سلیقه ایه. ربطی به IELTS 7 و اینا هم نداره چون اون قدر ها هم RPG نیست.
این یارو رو هم فعلا فقط از دستش در برو.
اگر حوصلت سر رفته بی خیالش شو تا آخرش حالا مونده.

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
یه دی ال سی اومده درباره آزاد کردن امگا برای خانم محترمه آریا خانوم از دست سربروس(نیروهای ایلوسیو من)فقط حیف که 1200 پوینت لازمه
حیف و صد حیف از بی پولی

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
یه دی ال سی اومده درباره آزاد کردن امگا برای خانم محترمه آریا خانوم از دست سربروس(نیروهای ایلوسیو من)فقط حیف که 1200 پوینت لازمه
حیف و صد حیف از بی پولی
این حیف نیست ولی اون قبله حیف بود. البته من که با PC بازی می کنم و DLC ها هم مجانی اند.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,006
نام
آریا
یه بحثی توی تاپیک بهترین بازی سال پیش اومد که دیدم بد نیست یه سری از عکس هایی که ملت در مورد پایان بازی درست کرده بودن رو اینجا بذارم. :D 2،3 ماه دیگه هم یک سالگی بازی از راه میرسه و اینم میتونه یه خاطره از بازی باشه ! :D

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
کسی میدونه من چرا نمیتونم با این بازی ارتباط برقرار کنم من از بازی هایی مثل هیلو و GOW خوشم میاد ولی با این بازی نمیتونم به هیچ عنوان خودم رو پایکنسول نگه دارم در حالی که من آدم صبوری هم هستم و مثلا بازی مثل شرلوکهلمز رو که هرکی نمیتونه تحمل کنه تتا معما هاش رو حل کنه رو بازی میکنم ولی ...

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
کسی میدونه من چرا نمیتونم با این بازی ارتباط برقرار کنم من از بازی هایی مثل هیلو و GOW خوشم میاد ولی با این بازی نمیتونم به هیچ عنوان خودم رو پایکنسول نگه دارم در حالی که من آدم صبوری هم هستم و مثلا بازی مثل شرلوکهلمز رو که هرکی نمیتونه تحمل کنه تتا معما هاش رو حل کنه رو بازی میکنم ولی ...

اگه نسخه های قبلی رو بازی کرده باشی بهتره. در ضمن این سبکش با HALO و GOW فرق داره. این Action-RPG است.

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
رابطه خودت با اشلی یا میراندا یا بقیه خانومهای عزیز این بازی خوب کنی اینقدر قشنگ ارتباط برقرار میکنی که نپرس:d

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
رابطه خودت با اشلی یا میراندا یا بقیه خانومهای عزیز این بازی خوب کنی اینقدر قشنگ ارتباط برقرار میکنی که نپرس:d
یعنی تو این همه ساعت بازی کردی که دو دقیقه فیلم آخرش ببینی؟! خدا شفا بده!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر