Mass Effect 2 | Xbox360

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
سلام دوستان
یه سوال : من کروگان رو آوردم به سفینه م . تو قسمت ماموریتش فقط این مونده که تصمیم بگیرم کپسول حاوی کروگان رو کجا تو سفینه باز کنم اما هیچ جایی نتونستم این کارو بکنم . تو بازی خیلی جلوتر هم رفتم الان فقط 2 نفر مونده که تیمم تکمیل بشه با این کروگانه اما نمیدونم کجا و چه جوری بازش کنم
راستی این لویالیتی به چه دردی میخوره ؟:d
1. من خیلی دقیق متوجه نشدم چه مشکلی داری ! ولی اگه منظورت اینه که الان grunt کجاست ، باید بری توی قسمت engineering deck ـه نورماندی . اتاقاش رو بگرد پیدا میشه .
2.خسته نباشی ! به درد خاصی که نمیخوره ، فقط اگه لویالشون نکنی اخرین ماموریت به احتمال زیاد میمیرن . و اگه لویالشون کنی مهمترین مهارتشون باز میشه .

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام

من تازه این بازی رو شروع کردم و متاسفانه نسخه قبلی رو هم بازی نکردم و در مورد روند بازی اطلاعاتی ندارم.میشه یکی از دوستان یه خلاصه از داستان بازی بگه؟

در ضمن اینطوری که توی چند صفحه پیش خوندم مثل اینکه بازی بسته به انتخاب هایی که دارم متفاوت تموم میشه.من الان به عنوان Soldier بازی کردم.بقیشون رو اگه انتخا میکردم باز هم در پایان بازی با هم فرق میکردن؟

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
سلام

من تازه این بازی رو شروع کردم و متاسفانه نسخه قبلی رو هم بازی نکردم و در مورد روند بازی اطلاعاتی ندارم.میشه یکی از دوستان یه خلاصه از داستان بازی بگه؟

در ضمن اینطوری که توی چند صفحه پیش خوندم مثل اینکه بازی بسته به انتخاب هایی که دارم متفاوت تموم میشه.من الان به عنوان Soldier بازی کردم.بقیشون رو اگه انتخا میکردم باز هم در پایان بازی با هم فرق میکردن؟

یک نژاد ماشینی هست به نام Reaper که هر 50000 سال به کل کهکشان حمله میکنه و هدفش از بین بردن تمام نژادهای زنده هست . حالا دوباره وقت این رسیده که سر و کلشون پیدا بشه . شما هم باید از اینکار جلوگیری بکنید .

نه . انتخاب کلاس تو پایان بازی تاثیری نداره .

• Like
Reactions: aliahmadi2

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
ممنون

انتخا کلاس پس توی چی تاثیر میزاره؟

تو قدرتایی که داری . هر کلاس قابلیتای منحصر به فرد خودشو داره . مثلا Soldier تو استفاده از اسلحه مهارت داره . Adept قابلیت Invisible داره و اینا . کلا بیشتر تو درگیری ها به کارت میاد .

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
آهان گرفتم چی شد:d

حدودا چند ساعت بای گیم پلی داره؟انتخاب های بازی در زود تر یا دیرتر تموم شدن بازی تاثیر داره یا ایکه آخر کار همه مثل هم تموم میشه؟

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
یه سوال دارم :d:
من دارم همه رو loyal میکنم الان فقط یکیشون مونده... بعد از اینکه جک رو لویال کردم یه دعوایی با میراندا کرد که من طرف جک رو گرفتم حالا دیگه میراندا لویال نیست... راهی داره که بشه دوباره لویالش کرد؟! :-<

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
من دارم همه رو loyal میکنم الان فقط یکیشون مونده... بعد از اینکه جک رو لویال کردم یه دعوایی با میراندا کرد که من طرف جک رو گرفتم حالا دیگه میراندا لویال نیست... راهی داره که بشه دوباره لویالش کرد؟! :-<
مطمعن نیستم ولی احتمالا اگه باهاش حرف بزنی ( از دلش درباری نه اینکه بیشتر ناراحتش کنی ! ) لویال بمونه .

• Like
Reactions: Tehanu

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
مطمعن نیستم ولی احتمالا اگه باهاش حرف بزنی ( از دلش درباری نه اینکه بیشتر ناراحتش کنی ! ) لویال بمونه .
سعی کردم باهاش حرف بزنم ولی میگه نمیخوام برو :d دوتا از گزینه های صحبتش رو هم نمیتونم انتخاب کنم :-<
مرســـی

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
سعی کردم باهاش حرف بزنم ولی میگه نمیخوام برو :d دوتا از گزینه های صحبتش رو هم نمیتونم انتخاب کنم :-<
مرســـی
جدا ؟! چون من از میراندا طرفداری کردم ، بعد از دل جک در اوردم ! ولی از اون موقع به بعد ( حتی بعد از Suicide Mission ) هر وقت میخواستم باهاش حرف بزنم میگفت گمشو !

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
جدا ؟! چون من از میراندا طرفداری کردم ، بعد از دل جک در اوردم ! ولی از اون موقع به بعد ( حتی بعد از Suicide Mission ) هر وقت میخواستم باهاش حرف بزنم میگفت گمشو !

یه سوال دارم
yahoo_4.gif
:
من دارم همه رو loyal میکنم الان فقط یکیشون مونده... بعد از اینکه جک رو لویال کردم یه دعوایی با میراندا کرد که من طرف جک رو گرفتم حالا دیگه میراندا لویال نیست... راهی داره که بشه دوباره لویالش کرد؟!
yahoo_46.gif

تنها راهش اينه كه درجه Renegade يا Paragon تا ته پر باشه اگر يكي از اينها پر باشه با توجه به هر كدومش يكي از گزينه هاي ديالوگ فعال ميشه اما نكته اينجاست كه پر بودن Paragon يا Renegade واقعا كار سختيه چون بايد شديدا به ديالوگ ها و كارهايي كه انجام ميديد دقت كنيد مثلا اگه شما 5 تا Paragon بگيريد ديگه تا اخر بازي نمي تونيد Renegade رو فول كنيد

• Like

hrf_dude

کاربر سایت
Aug 25, 2009
252
نام
حميد رضا فرّخي
یک روش برای پر کردن پراگون ( اگه خواستیید ) (توجه محتوا اسپویلر داره )
در ماموریت لویال کردن سامارا وقتی دخترشو می کشه تو همون اتاق از سامارا هر دفعه که بپرسی حالت چطوره به تو 2 تا پراگون می ده (البته پرکردن پراگون با این روش ساعت ها طول می کشه . من خودم مردم و زنده شدم تا پراگونمو پر کردم )

• Like

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
من دارم همه رو loyal میکنم الان فقط یکیشون مونده... بعد از اینکه جک رو لویال کردم یه دعوایی با میراندا کرد که من طرف جک رو گرفتم حالا دیگه میراندا لویال نیست... راهی داره که بشه دوباره لویالش کرد؟! :-

اگه پاراگونت بالا باشه، گزینه‌ای میده که لازم نیست طرف یکی رو بگیری
در غیر این صورت اگه سیوت نپریده، لویالیتی میراندا رو انجام نده و تو دعوای بینشون طرف جک رو بگیر... بعد لویالیتی میراندا رو انجام بده

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر