Mass Effect 2 | Xbox360

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
دوستان کسی می تونه اون گلیچ تو مرحله لویالیتی سمیرا رو که پاراگون رو زیاد می کنه دوباره بگه؟

باید سامرا رو زنده نگه داری ( بهش کمک کنی دخترش رو بکشه ) بعدش به جای این که بری normandy همونجا بمون . بعدش باهاش حرف بزن . فکر کنم گزینه ی بالا سمت راست یا چپه . اونو که بزنی بهت 2 تا پاراگون میده ( چقدر زیاد ! ) . بعد این کارو تکرار کن ( فکر کنم من یه 100 باری این کارو کردم ) .

منظورم اینه که با وجود انتخابهای پاراگون و رنجید دیگه انتخابهای دیگه معنی ندارن !؟:(
اگه منظورت ابی و قرمزا ـه که کم پیش میاد از این انتخابا باشه .
ولی اگه منظورت انتخابای وسط باشه اون انتخابای بی طرفه . چون مثلا شاید بعضی وقت ها انتخاب renegade وجود نداشته باشه و یک بنده خدا فقط بخواد renegade ـش زیاد شه ، خوب مجبوره وسطی رو بزنه .

• Like
Reactions: the dark knight

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
دوستان ميشه همه ياران رو تا پايان نگه داشت؟!من يه بار كه بازي رو تموم كردم فقط موردين و جوكر زنده موندن!

اره میشه . باید چند تا کار اساسی بکنی :
1. اپگرید های نورماندی رو انجام بدی .
2. لویال کردن اعضای گروه
3. توی ماموریت اخر پست اعضای گروه رو درست انتخاب کنی .

• Like
Reactions: Whitebeard

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
پست اعضاي گروه رو چطور بايد درست انتخاب كنم؟!دفعه قبل هر چي بي مصرف بود زنده مونده بود!در ضمن چطور و كجا نورماندي رو آپگريد كنم؟!

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
دوستان سلام.
(بعد از دو بار تموم کردن بازی!) 2 تا سوال دارم!

1- یه کاری بود که می گفتن اگه با کلاس سرباز بکنی، امتیاز پاراگونت دوبرابر میشه. کسی یادش هست چی بود؟
2- این سه تا جا رو چجوری باید برم؟ تو نقشه کهکشانی نیستن. جلوتر برم باز میشن؟
pylos nebula
rosetta nebula
caleston rift

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام به همگی من هم بازی را انجام دادم تا اوایل دیسک 2 که سامرا را اوردم تو سیاره همون قرمز پوشه بعد 2-3 نفر دیگه مونده بود که قفل بودن که save ما پاک شد حالا راهی وجود داره؟
زبان انگیلیسی خوبی میخواد از نظر من

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
سلام به همگی من هم بازی را انجام دادم تا اوایل دیسک 2 که سامرا را اوردم تو سیاره همون قرمز پوشه بعد 2-3 نفر دیگه مونده بود که قفل بودن که save ما پاک شد حالا راهی وجود داره؟
زبان انگیلیسی خوبی میخواد از نظر من
چه راهی؟! یه راهی که Saveـت دوباره بیاد؟! اگر اره نه:d.

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
میشه دقیقا تو ضیح بدید تو مرحله suicide ( مرحله آخر ) کجا ها باید چه کسایی رو انتخاب کنیم که همه زنده بمونن ؟ ( اچیومنت گاید رو خوندم ولی متوجه نشدم ، مثلا اون جایی که باید یه نفر در رو نگه داره نگفتن )
بعد درباره اون اچیومنتی که میگه باید از این مرحله جون سالم به در ببرید ، مگه میشه که شپرد بمیره ؟ یعنی چی ؟ باید چیکار کنیم دقیقا ؟

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
میشه دقیقا تو ضیح بدید تو مرحله suicide ( مرحله آخر ) کجا ها باید چه کسایی رو انتخاب کنیم که همه زنده بمونن ؟ ( اچیومنت گاید رو خوندم ولی متوجه نشدم ، مثلا اون جایی که باید یه نفر در رو نگه داره نگفتن )
بعد درباره اون اچیومنتی که میگه باید از این مرحله جون سالم به در ببرید ، مگه میشه که شپرد بمیره ؟ یعنی چی ؟ باید چیکار کنیم دقیقا ؟
yl7jxjp2zegsn8inozy.png

اره میشه ! نباید هیچ کسیو لویال کنی . اپگرید های نورماندی رو بی خیال شی . و توی suicide mission اعضای گروه رو بد انتخاب کنی .

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
yl7jxjp2zegsn8inozy.png

اره میشه ! نباید هیچ کسیو لویال کنی . اپگرید های نورماندی رو بی خیال شی . و توی suicide mission اعضای گروه رو بد انتخاب کنی .

خوب مثلا این جا نگفته که واسه جای در کی رو بزاریم ؟
اگه میشه منبعشو بده ( این عکسرو ) میخوام اگه هست کلشو بخونم

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
سلام دوستان
یه سوال : من کروگان رو آوردم به سفینه م . تو قسمت ماموریتش فقط این مونده که تصمیم بگیرم کپسول حاوی کروگان رو کجا تو سفینه باز کنم اما هیچ جایی نتونستم این کارو بکنم . تو بازی خیلی جلوتر هم رفتم الان فقط 2 نفر مونده که تیمم تکمیل بشه با این کروگانه اما نمیدونم کجا و چه جوری بازش کنم
راستی این لویالیتی به چه دردی میخوره ؟:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر