Mafia II | Xbox360 پست اول تاپیک خوانده شود

lanser

کاربر سایت
Jul 9, 2008
204
نام
عباس
اقا من 60% رفتم اما ديگه نميدونم بايد كجا برم تو نقشه يه جا هست نوشته go back to the falkon اما نميدونم بايد چيكار كنم plz راهنمايي... مرسي ي ي ي ي ي

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,021
نام
محمد امین
اقا من 60% رفتم اما ديگه نميدونم بايد كجا برم تو نقشه يه جا هست نوشته go back to the falkon اما نميدونم بايد چيكار كنم plz راهنمايي... مرسي ي ي ي ي ي

قاطی کرده مرحله رو از اول برو..

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
بازی باگ داره شاید چند بار دیگه هم پیش بیاد

pidram

کاربر سایت
Dec 16, 2007
277
نام
Kiarash
دوستان ، داستانش را تا حدودی فهمیدم فقط اینجاش را درک نکردم
یک جایی هست ویتو و جو ، بنده خدایی را که داره به چمن ها آب میده را میکشن . این یارو که کشته میشه همون کسی هست که توی Mafia1 باید نقشش را بازی کنیم . ولی ربطش را به mafia2 نفهمیدم . اگه کسی توضیح بده ممنون میشم.دلیل کشته شدن شخصیت اول مافیا1 هم یادم رفته؟ اگه کسی یادآوری کنه ممنون میشم

در ضمن دوستانی که میگن بازی باگ زیاد داره ، من این بازی را دو روزه تموم کردم . حتی متوجه یک باگ هم نشدم . توصیه میکنم بازیهاتون را توی هاردیسک نصب کنید که بازی روون اجرا بشه .

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
در ضمن دوستانی که میگن بازی باگ زیاد داره ، من این بازی را دو روزه تموم کردم . حتی متوجه یک باگ هم نشدم . توصیه میکنم بازیهاتون را توی هاردیسک نصب کنید که بازی روون اجرا بشه .

ری هارد نصب کرده بودم ولی بازم باگ داشت . :d

• Like
Reactions: consl

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
دوستان ، داستانش را تا حدودی فهمیدم فقط اینجاش را درک نکردم
یک جایی هست ویتو و جو ، بنده خدایی را که داره به چمن ها آب میده را میکشن . این یارو که کشته میشه همون کسی هست که توی Mafia1 باید نقشش را بازی کنیم . ولی ربطش را به mafia2 نفهمیدم . اگه کسی توضیح بده ممنون میشم.دلیل کشته شدن شخصیت اول مافیا1 هم یادم رفته؟ اگه کسی یادآوری کنه ممنون میشم

اوني که چمنهارو آب ميده همون تامي آنجلو تو مافيا 1 که بعد اينکه ساليري رو به پليسها ميفروشه به امپاير سيتي مياد ، ساليري هم از کلمنته (اگه اشتب نکنم) ميخواد که تامي رو براش بکشن ، که ويتو و جو اين ماموريت رو انجام ميدن..........;)

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
من که تازه پریشب Chapter 3 رو تموم کردم !!! :d
واقعا اون قسمتی که باید تمبر ها رو از گاوصندوق اون پلیسا بدزدیم خیلی سخت بود !! هر کاری میکردم این مامورها در حال گشتزنی منو میگرفتن ! =((
به هر حال هر طور بود تموم شد >:d< ادامه میدیم ....... :d

نکته :
داستان بازی فوق العادست :x

Seventy One

کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
دوستان یه سوال ؟؟؟
من کنجکاو شدم بپرسم ازتون که توی Capter 6 چرا شخصیت اول بازی ییهو سر از زندان در اورد؟!

قضیش چیه ؟ همدستا چی شدن ؟

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
دوستان یه سوال ؟؟؟
من کنجکاو شدم بپرسم ازتون که توی Capter 6 چرا شخصیت اول بازی ییهو سر از زندان در اورد؟!

اون کوپن ها که برای بنزین بود که دزدیده بودی بعد هم به پمپ بنزینها میفروختی ، آخر سر پلیسها میفهمن کار ویتو بوده دستگیرش میکنن ;)

Seventy One

کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
اون کوپن ها که برای بنزین بود که دزدیده بودی بعد هم به پمپ بنزینها میفروختی ، آخر سر پلیسها میفهمن کار ویتو بوده دستگیرش میکنن ;)
بعد اون 2 تا همدستام چی شدن ؟ (منظورم جو و اون یارو که تیر خورده بود بردمش بیمارستان)
اونا هم دستگیر میشن ؟

Seventy One

کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
فضای بازی واقعا فوق العادست من کلا از تمام بازی هایی که تو زمان قدیم انجام بشه خوشم میاد ... برف اول بازی واقعا زیباست :x فقط ای کاش میشد با پولهایی که بدست میاریم بشه به جز خرید لباس و غذا و اسلحه چیزهای دیگه ای هم خرید (یعنی ای کاش میشد از پول های بدست آورده بیشتر استفاده کرد) :|

Black Operate

کاربر سایت
Nov 30, 2010
185
نام
خیام

حالا بعد ها میفهمی که چرا پلیس قضیه بنزین ها رو فهمید . یک نفر شما رو لو داده بود که اینو تقریبا تا اواخر بازی نمیفهمید کی بوده در حالی که الان که توی زندان هستید فکر میکنید کار کلمنته بوده .

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
یک مشکل برای یکی از دوستام پیش اومده

اواسط چپتر 13 بازی داخل یک لودیگ وایمیسه در صورتی که من با همین دیسک بازی رو تموم کردم!حالا مشکل از کجاست؟اگه چپتر رو از اول بره درست میشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر