Mafia II | Xbox360 پست اول تاپیک خوانده شود

amir_360

کاربر سایت
May 29, 2007
452
نام
امیر رضا
رفتم یکی دیگه خریدم بازم همین اشکالات رو داشت
بازی رو بریز رو هارد درست میشه واسه منم یهو ماشین سقوط می کرد سرعتش میپسبید 140 :))
بعد که ریختم رو هارد درست شد اون چپتر 14 رو هم مشکل داشتم از اول نمی خواد شروع کنی که restart mission کن;)

falah20

کاربر سایت
Dec 11, 2007
197
بازی رو بریز رو هارد درست میشه واسه منم یهو ماشین سقوط می کرد سرعتش میپسبید 140 :))
بعد که ریختم رو هارد درست شد اون چپتر 14 رو هم مشکل داشتم از اول نمی خواد شروع کنی که restart mission کن;)

restart mission هم کردم بازم نشد

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
رسیدم چپتر 14 گویا دیگه ماموریت نمیده تکلیف چی میشه.؟ باید این چیپتر رو از اول برم.؟
چپتر 14 از خونه میری بیرون همون موقع یه دمو شروع میشه و فقتی تموم میشه توی یه خیابون پیاده میشی ...

بعد باید بری یه ساختمونه و ...

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,021
نام
محمد امین
چپتر 14 از خونه میری بیرون همون موقع یه دمو شروع میشه و فقتی تموم میشه توی یه خیابون پیاده میشی ...

بعد باید بری یه ساختمونه و ...

ردش کردم من تقریبا آخر های چپتر بعد از اینکه اون یارو رو تو کارگاه که از اون بالا آتش مینداخت رو کشتم میومد بیرون خبری نبود ولی گویا باید میرفتم یک چندتا مغازه سرغت میکردم تا دوباره ماموریت میداد..

تو قسمت اچیومنت ها کسی به ماشین زد گلوله اشاره کرده بود این رو از کجا میتونم بگیرم..

m_a_q

کاربر سایت
Oct 1, 2010
214
نام
مهدی
سلام دوستان
من تازه مافیا رسیده به دستم میزارم گزینه اپدیت میاد .باید اپدیت بزنم مشکلی پیش نمیاد
تازه دستگاه خریدم
مرسی

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,021
نام
محمد امین
نه مشکلی نیست

فقط من یک سئوال اساسی دارم..!! زمان بازی مافیا اصلا موتور وجود نداشته..؟
بعد من 29 تا ماشین سوار شدم اون ماشین 30 کجاست..؟

capitan milan

کاربر سایت
Apr 18, 2008
486
نه مشکلی نیست

فقط من یک سئوال اساسی دارم..!! زمان بازی مافیا اصلا موتور وجود نداشته..؟
بعد من 29 تا ماشین سوار شدم اون ماشین 30 کجاست..؟

ماشین پلیس سوار شدی؟ البته قبل از که ویتو بره زندان - چون من وقتی سوار ماشین پلیس شدم ان اچمونت بهم داد

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,021
نام
محمد امین
ماشین پلیس سوار شدی؟ البته قبل از که ویتو بره زندان - چون من وقتی سوار ماشین پلیس شدم ان اچمونت بهم داد

نمیدونم چی شد ولی وقتی خواستم بازی رو روی هارد برم چپتر دوم یک هو خود به خود اچیومنت رو داد..!!

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
این بازی خیلی ماشین داشت ... بیشتر از 30 تا !!! من برای آچیو 10 دقیقه ای پلیس ماشین زره ـی رو که سوار شدم داد ...

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,021
نام
محمد امین
این بازی خیلی ماشین داشت ... بیشتر از 30 تا !!! من برای آچیو 10 دقیقه ای پلیس ماشین زره ـی رو که سوار شدم داد ...

اون ماشین زره ای رو پیدا کردم 15 دقیقه هم تو همون حالتی که پلیس یک لحظه دور نشه وایسادم ولی اچیو نداد البته اون بالای نقشه 3 تا ستار داشت 4 تا نبود به نظر شما باید با 4 تا ستاره 10 دقیقه صبر کنم..

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
اره دیگه باید 4ستاره باشه دوست عزیز!!!
من خودم اتوبوس سوار شدم:dپلیس میچسبونه بهت گاز میده شما هم فقط فرمون بده خیلی راحت و اسوده!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر