LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
دوستان این فورتزا4 goty edition برنرمکس نباشه مشکلی پیش نمیاد؟اجرا میشه؟مثل اون اوایل که نیست که میگفتن مشکل داره و در حالت افلاین هم بن میکنه

amir3852

کاربر سایت
Apr 9, 2008
96
با سلام به همه
من از پارسال تا حالا ديگه وارد انجمن نشدم بخاطر همين فعلا يك كمي آف هستم ولي با يك مشكل بزرگ روبرو شدم كه از سال گذشته نتونستم حلش كنم
اونهم اينكه من بازي call of duty modern warfare 2 رو بصورت رجين فري دانلودش كردم از چند تا سايت مختلف و رايت هم ميزنم ولي توي دستگاهم آن نميشه
دستگاهم XBOX 360 250GB با پچ LT3 هستش و فرمورش هم 2.0.1554 بايد باشه
الان بتازگي يك مشكل ديگه هم پيدا كرده و اون اينكه هر چي بازي رايت ميكنم وقتي ميازرمش توي دستگاه بار اول درست ران ميشه و مياد ولي دستگاهو كه خاموش ميكنم ديگه بعدش اجرا نميشه مثلا Call of Duty Black OPS 2 رو ديروز رايت زدم تا وسطهاي بازي رفتم الان ميزارم توي دستگاه ارور ميزنه كه Media Stream Disk و قابليتهاي پخش يك ديسك ويدئويي پنجرش باز ميشه
اين مشكل از چيه
خواهشا يكي جواب بده ممنون

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
با سلام به همه
من از پارسال تا حالا ديگه وارد انجمن نشدم بخاطر همين فعلا يك كمي آف هستم ولي با يك مشكل بزرگ روبرو شدم كه از سال گذشته نتونستم حلش كنم
اونهم اينكه من بازي call of duty modern warfare 2 رو بصورت رجين فري دانلودش كردم از چند تا سايت مختلف و رايت هم ميزنم ولي توي دستگاهم آن نميشه
دستگاهم XBOX 360 250GB با پچ LT3 هستش و فرمورش هم 2.0.1554 بايد باشه
الان بتازگي يك مشكل ديگه هم پيدا كرده و اون اينكه هر چي بازي رايت ميكنم وقتي ميازرمش توي دستگاه بار اول درست ران ميشه و مياد ولي دستگاهو كه خاموش ميكنم ديگه بعدش اجرا نميشه مثلا Call of Duty Black OPS 2 رو ديروز رايت زدم تا وسطهاي بازي رفتم الان ميزارم توي دستگاه ارور ميزنه كه Media Stream Disk و قابليتهاي پخش يك ديسك ويدئويي پنجرش باز ميشه
اين مشكل از چيه
خواهشا يكي جواب بده ممنون
این مشکلو که بعد از خاموش شدن دستگاه دی وی دی رو میزارم توی ایکس باکس ولی فیلم میشناسه رو منم خیلی کم روی اسلیمم دارم.و با یه خاموضش روشن کردنه دوباره حل میش.حالا شما اگه زیاد اینجور میشه,دستگاه رو یه 10 دقیقه از برق بکش و دوباره بزن و ببین چی میشه.
فریمورتم فسیل شده اپدیتش کن:d

amir3852

کاربر سایت
Apr 9, 2008
96
این مشکلو که بعد از خاموش شدن دستگاه دی وی دی رو میزارم توی ایکس باکس ولی فیلم میشناسه رو منم خیلی کم روی اسلیمم دارم.و با یه خاموضش روشن کردنه دوباره حل میش.حالا شما اگه زیاد اینجور میشه,دستگاه رو یه 10 دقیقه از برق بکش و دوباره بزن و ببین چی میشه.
فریمورتم فسیل شده اپدیتش کن:d

مرسي كه جواب دادي
در ضمن الان خود دستگاه داره اعلام ميكنه آپديتش كنم اگر آپديتش كنم خوب ديگه LT3 نيستش همش ميپره ----- درسته
چون سري قبل بعد از آپديت مجبور شدم تموم بازيهاي XGD3 دوباره پچشون كنم و رايت بزنم يعني يك هزينه بالاي 100 تومن

- - -ویرایش - - -

مرسي كه جواب دادي
در ضمن الان خود دستگاه داره اعلام ميكنه آپديتش كنم اگر آپديتش كنم خوب ديگه LT3 نيستش همش ميپره ----- درسته
چون سري قبل بعد از آپديت مجبور شدم تموم بازيهاي XGD3 دوباره پچشون كنم و رايت بزنم يعني يك هزينه بالاي 100 تومن

راستي نگفتين اون بازي COD MW2 من چجوري پچش كنم كه روي دستگاهم بالا بياد

مرسي ممنون

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
مرسي كه جواب دادي

- - -ویرایش - - -

راستي نگفتين اون بازي COD MW2 من چجوري پچش كنم كه روي دستگاهم بالا بياد

مرسي ممنون

در مورده سوال اول.
والا اگه دستگاه شما LT3 هست خب ترسی بابت پچ بازی که نباید داشته باشی.چون ورژن بالاتری که نداره.من خودم اخرین اپدیتو که اخره شمارش 203 داره فکر کنم رو دان کردم و زدم رو فلش و اپدیت کردم دستگاهو.مشکله کپی خور پروندن نداشت.در ضمن شما اگه بخوای بازی های جدیدو انجام بدی باید داشبوردت جدید باشه.مثله بازی مترو.

درباره سوال دومت هم شرمندم.چون خودم بازی رایت نمیکنم تخصصی ندارم.

amir3852

کاربر سایت
Apr 9, 2008
96
در مورده سوال اول.
والا اگه دستگاه شما LT3 هست خب ترسی بابت پچ بازی که نباید داشته باشی.چون ورژن بالاتری که نداره.من خودم اخرین اپدیتو که اخره شمارش 203 داره فکر کنم رو دان کردم و زدم رو فلش و اپدیت کردم دستگاهو.مشکله کپی خور پروندن نداشت.در ضمن شما اگه بخوای بازی های جدیدو انجام بدی باید داشبوردت جدید باشه.مثله بازی مترو.

درباره سوال دومت هم شرمندم.چون خودم بازی رایت نمیکنم تخصصی ندارم.

مرسي سوال اولم هم عالي جواب دادي حالا نهايتش با وست بازي صحبت ميكنم يك كوچيك شك دارم پچم بپره
اگر اونهم اكي داد دستگاهم آن هستش ميزارم خودش آپ كنه

مرسي خيلي دمت گرم

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
مرسي سوال اولم هم عالي جواب دادي حالا نهايتش با وست بازي صحبت ميكنم يك كوچيك شك دارم پچم بپره
اگر اونهم اكي داد دستگاهم آن هستش ميزارم خودش آپ كنه

مرسي خيلي دمت گرم

خواهش میکنم.
شما برای آپدیت,نسخه مخصوص فلش رو دانلود کنی و استفاده کنی بهتر از آنلاین هست.دیگه احتمال ناقص ریخته شدنه آپدیت بوجود نمیاد.امن تر هم هست.

amir3852

کاربر سایت
Apr 9, 2008
96
خواهش میکنم.
شما برای آپدیت,نسخه مخصوص فلش رو دانلود کنی و استفاده کنی بهتر از آنلاین هست.دیگه احتمال ناقص ریخته شدنه آپدیت بوجود نمیاد.امن تر هم هست.

خيلي ممنون

يك زحمت ديگه ميشه يك چند تا بازي مخصوص دو دسته بهم معرفي كني يعني كينكتي نباشه و با دو دسته بشه بازيش كرد

مرسي

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
خيلي ممنون

يك زحمت ديگه ميشه يك چند تا بازي مخصوص دو دسته بهم معرفي كني يعني كينكتي نباشه و با دو دسته بشه بازيش كرد

مرسي

army of two
resident evil
call of duty zombie mode
splinter cell
dirt
forza
mortal kombat
injustice
fuse
lego batman 2
f1 race stars
.
.
.
.

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
دوستان میشه جوابه من رو هم بدید

دوسته عزیز من جوابه مورده نظرتون رو نمیتونم بدم چون کلا 97% بگیر نیستم ولی میتونم بهتون بگم شما قشنگ 2 تومن که امروز دیگه پولی حساب نمیشه رو بزار روش و برنرمکس بگیر که خیالت راحت باشه.
اگه هم دستگاهت هارد داره که چه بهتر.بدون مشکل نصبش میکنی.

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
من بحسم پولش نیست من خودم بازی هارو دانلود میکنم رایت میزنم
واسه این پورسیدم که اگه 97% میشه من خودم دانلود کنم
بعد فکر کنم این تاپیک واسه این سواله من زده شده باشه نه بحثای که خیلی ها اینجا میکنن؟

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
من بحسم پولش نیست من خودم بازی هارو دانلود میکنم رایت میزنم
واسه این پورسیدم که اگه 97% میشه من خودم دانلود کنم
بعد فکر کنم این تاپیک واسه این سواله من زده شده باشه نه بحثای که خیلی ها اینجا میکنن؟

آهان.اگه خودتون رایت میکنید که هیچ. وایسید یکی از بچه ها بره 97% بخره و اعلام کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر