LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,889
نام
SubZero
خوب یعه عکس از گزارش برنامه abg360 گرفتم ببینید مشکلی نداره !؟

دوستان کسی نمی تونه کمکی بکنه !؟

چرا من کمکت میکنم :D
بازیت برای لایو امن نیست
ss ت زرد شده و این برای لایو امن نیست.باید کلش سبز میشد(البته dmi زرد هم باشه مشکلی نداره ) ولی ss و xex دو فاکتور امنیتی مهمی هستند که باید حتما سبز باشن

آخرین ویرایش:

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
914
نام
amin
دوراه داره :
یکی اینکه اکانت لایوتون رو شارژ کنید و برید با پوینت DLC رو بخرید و دان کنید
راه دوم اینه که برا دستگاه JTag دانلود کنین و بریزین توش.
یه راه سوم و از همه آسونتر اینه که بی خیال شین تو PC بازی کنین.:d

دوست عزیز زحمت کشیدی داداش اینا رو که خودم هم بلد بودم وانجام میدم من منظورم به صورت آفلاین بود همین طور دستگاهی که Jtag نشده باشه آیا راهی داره DLC رو روش ریخت و بازی کرد یا خیر ؟ در ضمن این تایتل آپدیت ها چی هستن پس و به چه دردی میخورند ؟؟؟؟.

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
دوست عزیز زحمت کشیدی داداش اینا رو که خودم هم بلد بودم وانجام میدم من منظورم به صورت آفلاین بود همین طور دستگاهی که Jtag نشده باشه آیا راهی داره DLC رو روش ریخت و بازی کرد یا خیر ؟ در ضمن این تایتل آپدیت ها چی هستن پس و به چه دردی میخورند ؟؟؟؟.

من که داشتم جواب خواهر گرامی رو می دادم. نه راه دیگه وجود نداره. تایتل آپدیت هم داشبورد رو اپدیت می کنه مشکل ها و باگ های بازی هارو حل می کنه و....

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
دوستان من بعد از اینکه دستگاره رو LT3 کردم یه سری از بازیهای قبلیم هنوز هم اجرا میشن !! جریان چیه ؟

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
دوستان من بعد از اینکه دستگاره رو LT3 کردم یه سری از بازیهای قبلیم هنوز هم اجرا میشن !! جریان چیه ؟
بعد از اینکه دستگاه LT3 میشه فقط بازی هایی که XGD3 هستند و از قبل موندن دیگه اجرا نمیشن، اون بازی هایی که الان از قبل برای شما اجرا میشن XGD2 هستند.

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
914
نام
amin
من که داشتم جواب خواهر گرامی رو می دادم. نه راه دیگه وجود نداره. تایتل آپدیت هم داشبورد رو اپدیت می کنه مشکل ها و باگ های بازی هارو حل می کنه و....

منم نگفتم که جواب آبجیمون رو ندادی. آخه گفته بودن جواب ساده و کامل که اینجوری میشه دیگه: استفاده از DLC در دستگاهی که Jtag نباشه به هیچ عنوان به صورت آفلاین امکان پذیر نیست به هر حال از پاسگویی شما ممنونم و یه سوال داشتم من الان بازی Bioshock رو دارم که برنر مکس هستش و به ظور کامل روی هارد نصب میشه ولی بعد از چند دقیقه بازی کردن پیام Failed to authorize disc. رو میده و دستگاه ریست میشه به نظر شما با تایتل آپدیت ردیف میشه یا خیر ؟؟ یا مثلا با آپدیت داشبورد ؟؟ ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه .

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
منم نگفتم که جواب آبجیمون رو ندادی. آخه گفته بودن جواب ساده و کامل که اینجوری میشه دیگه: استفاده از DLC در دستگاهی که Jtag نباشه به هیچ عنوان به صورت آفلاین امکان پذیر نیست به هر حال از پاسگویی شما ممنونم و یه سوال داشتم من الان بازی Bioshock رو دارم که برنر مکس هستش و به ظور کامل روی هارد نصب میشه ولی بعد از چند دقیقه بازی کردن پیام Failed to authorize disc. رو میده و دستگاه ریست میشه به نظر شما با تایتل آپدیت ردیف میشه یا خیر ؟؟ یا مثلا با آپدیت داشبورد ؟؟ ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه .
چرا تعدادی dlc امکان پذیره.از آموزش زیر استفاده کن:
http://forum.bazicenter.com/thread72836/

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775

دیسکتون برنرمکس نیست

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
914
نام
amin
دیسکتون برنرمکس نیست

از دیسک بازی ایمیج گرفتم، روی پوشه ای که ایمیج بازی درش قرار داره راست کلیک میکنم حجم رو زده 7.97 gig ولی تو خوده پوشه که میرم و فایل ایمیج رو میبینم روبروش زده ؟؟؟.8.345 به نظرتون Burner Max نیست ؟؟

godblasteer

کاربر سایت
Nov 7, 2011
315
اقا کسی bioshock سالم رو می تونه بگه ما از کجا بخریم؟
رفیقه ما 4 تا خریده همش در به داغون .
چشم منم ترسیده موندم از کجا بخرم ؟
یا اگه دان کردین لینکشو بدین .
دمتون گرم

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
دمتون گرم
شما باید برنر مکس بخریش.

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
از دیسک بازی ایمیج گرفتم، روی پوشه ای که ایمیج بازی درش قرار داره راست کلیک میکنم حجم رو زده 7.97 gig ولی تو خوده پوشه که میرم و فایل ایمیج رو میبینم روبروش زده ؟؟؟.8.345 به نظرتون Burner Max نیست ؟؟

نه اگه بود فیلد نمیشد.من ایمیج کامل از بازی رو هاردم دارم حجمش ۸.۷ گیگه

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دمتون گرم

پشت شهرداری بنده خریدم مشکلیم نداشت .

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
دوستان من بازی Injustice را که به صورت LT3 هم تهیه کردم وقتی روی هارد نصب می کنم بعد از 3-4 دقیقه بازی کردن پیغام Disc Error می آید و کنسول ریست میشود اما بدون هارد و از روی دیسک بدون مشکل بازی را اجرا می کنم و ساعتها هم بدون مشکل بازی می کنم !؟
علت چیه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر