LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

Ali_MMN

کاربر سایت
Aug 21, 2008
10
نام
ALI
دوستان من بازی Injustice را که به صورت LT3 هم تهیه کردم وقتی روی هارد نصب می کنم بعد از 3-4 دقیقه بازی کردن پیغام Disc Error می آید و کنسول ریست میشود اما بدون هارد و از روی دیسک بدون مشکل بازی را اجرا می کنم و ساعتها هم بدون مشکل بازی می کنم !؟
علت چیه ؟
به اين دليله كه بازي بصورت 97درصد رايت شده و شما بخواهيد از تو هارد نصب و اجرا بشه بايد بازي رو بصورت 100درصد يا همون burner max تهيه كنيد

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
دوستان من بازی Injustice را که به صورت LT3 هم تهیه کردم وقتی روی هارد نصب می کنم بعد از 3-4 دقیقه بازی کردن پیغام Disc Error می آید و کنسول ریست میشود اما بدون هارد و از روی دیسک بدون مشکل بازی را اجرا می کنم و ساعتها هم بدون مشکل بازی می کنم !؟
علت چیه ؟

بازیتون نسخه 97% هست که اگه میخوای از روی هار بازی کنی نیازی به 100% نیست همون هم کافیه و با روش پخش موزیک به راحتی میتونی از رو هارد بازی کنی با همین نسخه 97% و این رو خودم تست کردم و الان هم دارم بازی میکنم نیازی به 100% نیست

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
بازیتون نسخه 97% هست که اگه میخوای از روی هار بازی کنی نیازی به 100% نیست همون هم کافیه و با روش پخش موزیک به راحتی میتونی از رو هارد بازی کنی با همین نسخه 97% و این رو خودم تست کردم و الان هم دارم بازی میکنم نیازی به 100% نیست
ممنون از راهنماییت ولی من نمیدونم روش پخش موزیک چیه ! لطفاً با جزئیات اگه ممکنه برام توضیح بده ...

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
ممنون از راهنماییت ولی من نمیدونم روش پخش موزیک چیه ! لطفاً با جزئیات اگه ممکنه برام توضیح بده ...

شما اول یه چند تا آهنگ رو بصورت Audio CD رایت کن (بصورت PM3 نباشه) بعد دیسک رو بزار تو دستگاه از تو داشبورد برو قسمت موزیک و از اونجا چند تا از آهنگ ها رو تو کنسول ذخیره کن.

بعد بازی رو روی هارد نصب کن و هر بار که میخوای بری تو بازی (منظورم همون موقع تو داشبورده که میخوای play game رو بزنی) قبلش یه آهنگ رو اجرا کن و بعد وارد بازی شو هروقت وارد منو اصلی بازی شدی آهنگ رو میتونی قطع کنی و دیگه نمیپره بیرون و به راحتی میتونی از روی هارد بازی کنی.

اگرم جایی از حرفهام واست مبهم بود بگو تا بیشتر توضیح بدم

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
بازم سلام.
جداً عذر میخوام که من اینقدر خنگم :d ولی والا من نمیفهمم الان بالاخره من میتونم آنلاین بازی کنم نمیتونم. بن میشم نمیشم.
الان به شدت تو کف دانلود dlc ها هستم :( از کجا پوینت بخرم :-/

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,769
نام
Bahram
بازم سلام.
جداً عذر میخوام که من اینقدر خنگم :d ولی والا من نمیفهمم الان بالاخره من میتونم آنلاین بازی کنم نمیتونم. بن میشم نمیشم.
الان به شدت تو کف دانلود dlc ها هستم :( از کجا پوینت بخرم :-/
آره میتونی.نکات امنیتی رو هم رعایت کنی بن نمیشی ایشالله :d
پوینت هم از سایت زیر میتونی بخری
matrixgame.ir

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
بازی METRO LAST NIGHT رو 97% به خوبی اجرا میشه؟یا حتما باید برنرمکس باید تهیه کنیم؟اخه توی تاپیک خودش یکی گفته اجرا میشه یکی گفته نمیشه و مثل بایوشاکه!

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
دوستان کسی چک نکرد ببینه بازی Metro: Last Light بصورت 97% از روی هارد بدون مشکل اجرا میشه یا نه

من هم پرسیدم اینجا کسی جواب نداد.رفتم خریدم 97%.خودم هم الان در حال بازی کردنم. دوست من کاملا خیالت راحت باشه برو همین 97% بخر و راحت با همون روش موزیک بازیش کن. بدون هیچ شکی برو بخرش ;)

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
بله من حدود 2 ساعت بازی کردم و هیچ مشکلی هم نیست
نیازی هم به روش موزیک نیست

خب بحث سر ریختن بازی توی هارده!اگه شما این بازی رو ریختین توی هارد و بدون روش موزیک بازی کردین و error هم نداده..با این که 100% سیدی شما برنرمکسه و یا هم این که شما اعجوبه هستین!

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
.سلام دوستان سوال من شاید مسخره باشه من میخوام ایکس باکس بخرم Lt2 یا LT3 یا برنر مکس چیه یه توظیح کوچولو مرسی
Lt2 و LT3 آپدیت های XBOX هستند که برای اینکه بازی های کپی اجرا شه لازمه، الان LT3 لازمه
برنرمکس هم نوع رایت بازی های های XBOX هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر