LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
یه سوال. این دیسک 97% اساسین نصب نمیشه یا واسه من مشکل داره؟ اولش سر 1% اِرور میده. با آهنگ ها گذاشتم ولی نشد. بازی اجرا میشه ها. ولی میخوام نصب کنم

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
یه سوال. این دیسک 97% اساسین نصب نمیشه یا واسه من مشکل داره؟ اولش سر 1% اِرور میده. با آهنگ ها گذاشتم ولی نشد. بازی اجرا میشه ها. ولی میخوام نصب کنم

نه راحت نصب و اجرا میشه
احتمال زیاد دیسکت بد رایت شده

---------- نوشته در 12:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:54 PM ارسال شده بود ----------

اقعا جدیدا این دیسک ها اعصاب خرد کن شده,darsiders 2 رو یه سری گرفتم 97% نمیومد رفتم عوض کردم درست شد الان دوباره بعد 2 هفته اومدم بازی کنم دوبار unreadable میده....دوستان از دستگاهمه یا بازی؟ arcade 2009 ه دستگاهم...

مشکل اصلی از رایت بازیه
بعضی از فروشنده واسه اینکه مردم بیان BM بازی رو بخرن دیسکای عادی رو روی دور متوسط رایت میکنن که باعث این مشکل میشه

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
913
نام
amin
ببین PES2013ـت 97% هست برا همین وقتی روی هارد نصب میکنی میپره بیرون که البته با روش پخش موزیک میتونی از رو هارد اجراش کنی، برو به تاپیک زیر:
http://forum.bazicenter.com/thread64561/
در مورد اون دوتا بازی دیگه فکر کنم مشکل از خود دیسک هست... یا بد رایت شده یا بد پچ شده... مطمئن نیستم...

سلام
مرسی دوست عزیز پس با اجرای pes2013 مطمئنا دستگاهم LT3 هست درسته ؟

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
913
نام
amin
مرسی دوستان اما من با کسی که دیسکها رو ازش تهیه کردم تماس گرفتم گفتم جریان اینه و بازهای Assassins creed3 و most wanted رو unsupported Disck میزنه گفتش که حتما شما دستگاهتون رو اوایلی که LT3 اومده بوده آپدیت LT3 کردین که ناقص بوده و باید دوباره آپدیت کنی . آیا این حرفش صحت داره یا اصلا همچین چیزی ممکنه ؟؟

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
مرسی دوستان اما من با کسی که دیسکها رو ازش تهیه کردم تماس گرفتم گفتم جریان اینه و بازهای Assassins creed3 و most wanted رو unsupported Disck میزنه گفتش که حتما شما دستگاهتون رو اوایلی که LT3 اومده بوده آپدیت LT3 کردین که ناقص بوده و باید دوباره آپدیت کنی . آیا این حرفش صحت داره یا اصلا همچین چیزی ممکنه ؟؟

تا اونجایی که من میدونم خیر .
دیگه مدل LT3 قدیم و جدید نشنیده بودم که اونم شنیدم .

mmk2008

کاربر سایت
May 5, 2009
272
نام
ℳostaan
مثل سگ دروغ میگه... بهش بگو جنابعالی ناقص رایت کردی....

p.h.d

کاربر سایت
Feb 18, 2012
412
نام
Rez
واقعا جدیدا این دیسک ها اعصاب خرد کن شده,darsiders 2 رو یه سری گرفتم 97% نمیومد رفتم عوض کردم درست شد الان دوباره بعد 2 هفته اومدم بازی کنم دوبار unreadable میده....دوستان از دستگاهمه یا بازی؟ arcade 2009 ه دستگاهم...

دیسک های 97 درصد چون کامل رایت نمیشن این مشکلاتو دارن

MILAD 360

کاربر سایت
Dec 11, 2007
286
نام
Milad
دوستان بنده یه مدت دور بودم زیاد نمیدونم قضیه برنر مکس اینا چیه! در حال حاضر همه بازیا باید برنرمکس باشن؟ من LT3 هستم. FORZA HORIZON رو 97% گرفتم تو صفحه اولش میرفت بعد میپرید بیرون بردم دادمش. ولی مدال و MOST WANTED رو بدون مشکل بازی میکنم. BLACK OPS هم بعضی وقتا وسط بازی میپره بیرون! الان باید چه کنیم دقیقا؟!

mmk2008

کاربر سایت
May 5, 2009
272
نام
ℳostaan
دوستان بنده یه مدت دور بودم زیاد نمیدونم قضیه برنر مکس اینا چیه! در حال حاضر همه بازیا باید برنرمکس باشن؟ من LT3 هستم. FORZA HORIZON رو 97% گرفتم تو صفحه اولش میرفت بعد میپرید بیرون بردم دادمش. ولی مدال و MOST WANTED رو بدون مشکل بازی میکنم. BLACK OPS هم بعضی وقتا وسط بازی میپره بیرون! الان باید چه کنیم دقیقا؟!

قبل ازینکه وارد بازی بشی ی آهنگ پخش کن حله... دیگه نمیپره بیرون.... البته هر بازی-ای رو که میخوای آنلاین بزنی باید حتما برنرمَکس بگیری... بعضی بازیهام کلا 97% مشکل دارن ک باید برنرمکس بگیری...

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
اقا این dishonored حتما باید برنرمکس میبود؟ چون من 97 شو گرفتم,فقط دودیقه اوله بازیو می خونه بعد میاد بیرون
نمیشه با اون روشی که میشه 97 ها
رو رویه خارد نصب میکنن رو فلش نصب کرد؟ اگه نصبش کنم ممکنه درست بشه؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
اقا این dishonored حتما باید برنرمکس میبود؟ چون من 97 شو گرفتم,فقط دودیقه اوله بازیو می خونه بعد میاد بیرون
نمیشه با اون روشی که میشه 97 ها
رو رویه خارد نصب میکنن رو فلش نصب کرد؟ اگه نصبش کنم ممکنه درست بشه؟
خیر من دارم با 97% می‌رم!

mm222

کاربر سایت
Aug 27, 2010
16
سلام من بازی بلک 2 رو چندروزه دانلود کردم (از دانلود ها) و وقتی میزنم تو رایت با این خطا مواجه میشم .دقیقا وسط رایت میسوزه..:|

کسی میدونه مشکل من چیه و از کجاست! قبلا بازی کشتی کج 2012 رو هم گرفته بودم و بدون مشکل رایت کردم ولی این از سری بازی هایی که حجمشون یکمی بیشتره 97% رایت میشه..تا الانم 4 تا دی وی دیم سوخته :>:((

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
دوستان من یه چیزی رو رو حساب تجربه شخصی خودم و دوستام میگم، هیچ بازی 97% مشکلی نداره مگه اینکه بد رایت شده باشه، حتی فیفا، دقت کرده باشین بعضی بازی 97%هارو که میذارین تو درایو صدا موتور هلیکوپتر میده ولی بعضیاش نه. اونایی که صدا نمیده هیچ وقتم گیر نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر