LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

amirf

کاربر سایت
May 30, 2009
258
روش تایتل آپدیت هیچ ربطی نداره به داشبورد و بازی های جدید.من همه بازی هایی که واسه ال تی 2 پچ شده بودن رو رو ال تی 3 با همین روش اجرا کردم.الکی اطلاعات اشتباه ندید

یکی لطف می کنه راجع به این روش توضیح بده؟

amints

کاربر سایت
Oct 17, 2011
5
سلام
من ایکس باکسمو واسه مکس پین3 آپدیت کرده بودم
یعنی همون lt3
میخواستم بدونم واسه اساسین 3 هم باید آپدیت کنم ایکس باکسمو؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,374
نام
بابک
سلام
یعنی همون lt3
من وقتی pes 2013 گذاشتم اپدیت خواست بعد اپدیت کردم.فک کنم اینم همون اپدیته

kako

کاربر سایت
Jul 3, 2007
4
سلام

دوستان، از وقتی برای بازی کردن fifa13 بردم کنسول رو آپدیت کردم، اسکایریم ران نمیشه. یکبار تمومش کردم الان میخواستم یک نژاد دیگه و ... بردارم همش ارور disk is not supported میده !

یعنی یک آپدیت کردم، بازی های قبلی رو دیگه نمتونم بازی کنم؟ :((

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
سلام

دوستان، از وقتی برای بازی کردن fifa13 بردم کنسول رو آپدیت کردم، اسکایریم ران نمیشه. یکبار تمومش کردم الان میخواستم یک نژاد دیگه و ... بردارم همش ارور disk is not supported میده !

یعنی یک آپدیت کردم، بازی های قبلی رو دیگه نمتونم بازی کنم؟ :((

بازیهایی که L.T2 بوده اجرا نمیشه!
البته با روش Title update میتونی راحت اجرا کنی! کاملآ هم جواب میده!

---------- نوشته در 04:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:48 PM ارسال شده بود ----------

اقا با این روشه title update بازی هایی که قفل ap 2.5 دارند رو هم میشه اجرا کرد روی L.T3 ؟؟

جوابه ما رو هم بدین

mmk2008

کاربر سایت
May 5, 2009
272
نام
ℳostaan
سلام دوستان بازیهای زیر با دیسک 97% بدون مشکل از روی هارد اجرا میشن با روش پخش موزیک؟
Sleeping Dogs
RESIDENT EVIL 6
Dishonored
Halo 4
Assassin's Creed® III

behzad1356

کاربر سایت
Jun 22, 2012
6
نام
بهزاد
نوشته شده توسط mmk2008:
سلام دوستان بازیهای زیر با دیسک 97% بدون مشکل از روی هارد اجرا میشن با روش پخش موزیک؟
Sleeping Dogs
RESIDENT EVIL 6
Dishonored
Halo 4
Assassin's Creed® III

سلام. Sleeping Dogs رو كه اجرا كردم و با همون روش شد. ولي فقط نمي دونم Assassin's Creed® III كه آپديت جديد رو مي خواد باز هم بعد از آپديت با روش پخش موزيك كار ميكنه يا رو داشبورد جديد بسته است؟
يكي كه امتحان كرده جواب بده

mmk2008

کاربر سایت
May 5, 2009
272
نام
ℳostaan
سلام. Sleeping Dogs رو كه اجرا كردم و با همون روش شد. ولي فقط نمي دونم Assassin's Creed® III كه آپديت جديد رو مي خواد باز هم بعد از آپديت با روش پخش موزيك كار ميكنه يا رو داشبورد جديد بسته است؟

Assassin's Creed III طبق گفته یکی از دوستان در تاپیک بازی با این روش قابل اجراست... :)

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین

من خودم بازی کردم مشکلی نداره

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,751
نام
علی
سلام
یعنی همون lt3

نه عزیز احتیاجی به آپدیت دوباره دستگاهت نیس، من هم دستگهم رو برای Max payne 3 آپدیت کردم والان دارم تمام بازی های جدید رو با همون آپدیت بازی می کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر