LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
نمیشه HD Content رو جدا دانلود کرد و با فلشی چیزی ریخت رو کنسول ؟ ( جیتگ نیستم .)

والا منم خواستم نصب کنم تا حالا فرصت نکردم امتحانش کنم ولی Dl اش کردم .

واسه نصبش : بعد دانلود فایلا رو اکستراکت کن بعد با Horizon توی فولدر content فلشت بریز

amir7

کاربر سایت
Feb 10, 2010
98
نام
Amir
دوستان من forza رو به صورت برنرمکس گرفتم رو کنسول فروشنده که اسلیم بود بدون مشکل اجرا شد ولی رو کنسول خودم که ارکید ارور this disk is unreadable میده کسی میدونه مشکل چیه؟

nemanaldin

کاربر سایت
Mar 23, 2006
255
نام
neman addin
سلام
من بازی fifa13 COMPLEX و tekken tag tournament رو دانلود کردم حالا می خوام رو دیسک رایت کنم ولی قبلش نمی دونم فریمور دستگاهم چیه ولی احتمال می دم lt2 باشه(از کجا می تونم فریمویر دستگاه رو تشخیص بدم؟)
حالا این دو بازی رو چجوری رایت کنم که بدون مشکل اجرا بشن در ضمن انلاین هم بازی نمی کنم
ممنونم
کسی نیست کمکم کنه؟

D-GENERATION-X

کاربر سایت
Dec 15, 2008
99

---------- نوشته در 11:12 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:11 AM ارسال شده بود ----------

دوستان من forza رو به صورت برنرمکس گرفتم رو کنسول فروشنده که اسلیم بود بدون مشکل اجرا شد ولی رو کنسول خودم که ارکید ارور this disk is unreadable میده کسی میدونه مشکل چیه؟

درایو ارکیدت یا کپی خورش ایراد داره.

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
بچه ها این روش اجرای بازی با تایتل آپدیت! به L.T دستگاه و آپدیت داشبورد که کار نداره؟ یعنی نپرونه اینا رو؟

منظورت چیه؟ هنوز Lt2 هستی؟ سوالتو خوب متنوجه نشدم ولی اگه بازیای LT 2 رو بخوای با روش تایتل اپدیت بازی کنی افلاین مشکلی نداره ولی انلاین چرا

بالاخره این روشه پخش آهنگ به کنسول آسیب میزنه یا نه؟
بعد فورزا هورایزن و دیس هانرد معمولی جواب میده؟

نه اسیب چی بزنه ؟!!! تنها اسیبی که داره به بعضی فروشنده های دزد اسیب میرسونه :>

بله هر دو %97 اش با اجرای موسیقی راحت رو هارد اجرا میشه

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
منظورت چیه؟ هنوز Lt2 هستی؟ سوالتو خوب متنوجه نشدم ولی اگه بازیای LT 2 رو بخوای با روش تایتل اپدیت بازی کنی افلاین مشکلی نداره ولی انلاین چرا

نه اسیب چی بزنه ؟!!! تنها اسیبی که داره به بعضی فروشنده های دزد اسیب میرسونه :>

بله هر دو %97 اش با اجرای موسیقی راحت رو هارد اجرا میشه

آخه یه سری ها میگفتن به لنز آسیب میزنه!
سوال اولم هم! میگم الان L.T3 دارم! میخوام بازی هایی که برا L.T2 پچ شدن رو( قبلآ خریدم) با تایتل آپدیت اجرا کنم!
اینکارو کنم به داشبورد اینا کار نداره که؟ بعدش مثلآ یهو نزنه بازی جدیدا اجرا نشه!

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
آخه یه سری ها میگفتن به لنز آسیب میزنه!
سوال اولم هم! میگم الان L.T3 دارم! میخوام بازی هایی که برا L.T2 پچ شدن رو( قبلآ خریدم) با تایتل آپدیت اجرا کنم!
اینکارو کنم به داشبورد اینا کار نداره که؟ بعدش مثلآ یهو نزنه بازی جدیدا اجرا نشه!

اون سری که این حرفو زدن احتمالا فروشنده BM بودن
فکر نکنم اصلا اجرا بشه البته من کلا LT 2 نداشتم نه خودش نه بازیاشو
ولی فکر نکنم بپرونه فریم ور درایو تو دیگه تصمیم با خودته من از لانچ کردنش مطمئن نیستم

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
اون سری که این حرفو زدن احتمالا فروشنده BM بودن
فکر نکنم اصلا اجرا بشه البته من کلا LT 2 نداشتم نه خودش نه بازیاشو
ولی فکر نکنم بپرونه فریم ور درایو تو دیگه تصمیم با خودته من از لانچ کردنش مطمئن نیستم

دستت درد نکنه!;)

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,735
نام
Javad
من Max Payne3 برنر مکس خریدم اولین باری که تو کنسول گزاشتمش راحت تونستم بازی و نصبش کردم کنم الان میزارم یه بار Play DVD میده یه بار Clean Disc یه بار Unutorized ... باید کنسول رو ریستارت کنم تا دیسک رو بخونه نصب هم دیگه نمیشه وقتی هم که بازی رو اجرا میکنم لودیگ ها خیلی طولانیه !
فقط با این یدونه بازی که برنر مکس هست مشکل دارم وگرنه بقیه بازی های 97% بدون دردسر اجرا میشه !
.
.
کنسولم اسلیمه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر