Lost Ark | PC

1636025444831.png

Developer: Smilegate
Publisher: Amazon Games
Genre: MMO-RPG
Game Page : Lost Ark
Release Date: 11 February 2022

بازی Lost Ark یک بازی MMORPG و F2P است که توسط استودیوی Smilegate ساخته شده است. این بازی ابتدا در 4 دسامبر سال 2018 در ریجن کره جنوبی و سپس نسخه ی آزمایشی آن به ترتیب در سال های 2019 و 2020 در دسترس بازیکنان در ریجن روسیه و ژاپن قرار گرفت. استودیوی Amazon Games انتشار این بازی در ریجن های اروپا و آمریکا در فوریه سال 2022 را به عهده گرفته است.​

داستان بازی​

داستان بازی لاست آرک (کشتی گم شده) در 5 قسمت روایت میشود:​

عصر طلوع (The Dawning Age)​

آفریدگار نظم را آفرید تا میان نور و تاریکی تعادل بر قرار کند و جهان را خلق کرد که شامل Arkesia و Petrania است. و هنگامی که دو جهان با شکافی (rift) که آن ها را متصل میکند در شرف نابودی هستند، نگهبانان (Guardians) برای برقراری آرامش ، به وجود می‌آیند.​

قانون تاریکی (Rule of Darkness)​

هنگامی که دنیای Arkesia با قدرت کشتی شکوفا میشود، دنیای Petrania دوران پرآشوبی را می گذراند تا زمانی که Kazeros، پادشاه برزخ (Lord of the Abyss) ، پدیدار می‌شود و قانون تاریکی را پایه گذاری میکند. او ماه قرمز را ساخت تا شبیه به خورشید باشد، تمام شیاطین دیگر را کشت و لشکری از شیاطین را شکل داد. پیش بینی ایجاد شکاف (Rift) دیگری غریب الوقوع شده بود.​

دوران طولانی جنگ (Eon of War)​

در هنگام غیبت خدایان، فرقه ی Sacrian در جستجوی قدرت تمام هفت تکه ی کشتی بود. همین باعث جنگی شد که تمام نگهبانان را بیدار کرد. نگهبانان هنگامی که یک شکاف از ابعاد دیگر (Dimensional rift) باز شود، صلح را باز میگردانند و با فرقه ی Sacrian می جنگند. Kazeros به دنیای Arkesia از طریق یک شکاف حمله میکند و یک حکومت پر از آشوب را پایه گذاری میکند. در نهایت، از کشتی برای بستن شکاف استفاده می‌شود و Kazeros در زیر یک کوه آتشفشان زندانی می‌شود. هنگامی که صلح و ارامش به یک جهان آسیب دیده بازگشت، تمامی هفت تکه ی کشتی در تمام هفت قاره ی این جهان پخش شدند.​

عصر اکتشاف (Epoch of Exploration)​

پس از حمله ی فاجعه بار Kazaros، جهان با حزب ها و ملل مختلف بازسازی می‌شود و توسط قهرمان جنگی به نام Luterra رهبری میشود. کشتی تکه تکه شده در زیر یک ماده ی نایاب با نام Arkesium دفن شده است که به سرعت جمع آوری و برای سلاح سازی استفاده می‌شود. صلح وآرامش برای نزدیک 500 سال حمکفرمایی می‌کنند.​

عصر نوآوری (Age of Innovation)​

صلحی که هم اکنون در Arkesia وجود دارد، توسط شیطان باستانی و فراموش شده ی آشوب، تهدید میشود. کوه آتشفشانی که خطرناک ترین دشمن این جهان یعنی Kazeros در آن زندانی است ، نزدیک به فوران کردن می باشد.​

کلاس های بازی​

این بازی شامل پنج کلاس مختلف می‌شود.​

Warrior​

Warrior.png
جنگجوهای به عنوان غول های Arkesia شناخته می‌شوند. این کلاس به سه دسته ی Berserker، Paladin و Gunlancer تقسیم میشود که هرکدام قابلیت های متفاوتی دارند. (Classes)​

Martial Artist​

Martial Artist.png
رزمی کارانی با سرعت و جابجایی بسیار بالا هستند. این کلاس به چهار دسته ی Striker، Wardancer، Scrapper و Soulfist تقسیم میشود. (Classes)​

Gunner​

Gunner.png
تیراندازان بسیار ماهر که به دسته های Gunslinger، Artillerist، Deadeye و Sharpshooter تقسیم میشوند. (Classes)​

Mage​

Mage.png
جادوگران دنیای Arkesia با قابلیت هیل کردن افراد و استفاده از اسپل های خطرناک که به دو نوع Bard و Summoner تقسیم میشوند. (Classes)​

Assassin​

Assassin.png
کلاسی که قدرت های تاریکی را هدایت می کند و با ضربات نزدیک سریع خود دشمنان را نابود می‌کند. این کلاس به دو دسته ی Shadowhunter و Deathblade تقسیم می‌شود. (Classes)

تصاویر بازی​

1.jpg 2.jpg

3.jpg 4.jpg

Minimum:

Requires a 64-bit processor and operating system
Processor: Intel i3 or AMD Ryzen 3
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 460 / AMD HD6850
DirectX: Version 9.0c
Network: Broadband Internet connection
Storage: 50 GB available space
Additional Notes: Internet connection required to play, offers in-game purchases
Recommended:

Requires a 64-bit processor and operating system
Processor: Intel i5 or AMD Ryzen 5
Memory: 16 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1050
DirectX: Version 9.0c
Network: Broadband Internet connection
Storage: 50 GB available space
Additional Notes: Internet connection required to play, offers in-game purchases

تاپیک آپدیت میشود...​

آخرین ویرایش:

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,482
دوستانی که بتا بازی کردن vpn میخواد ؟ چون صفحه استیمش رو با vpn میاره فقط .

برای سرور هم من همون کاری میکنم که توی همه بازی ها میکنم توی هرکدوم یه کاراکتر میسازم هرکدوم پینگش پایین تر بود بازی میکنم.

• Like
Reactions: amiravaz

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر

برای سرور هم من همون کاری میکنم که توی همه بازی ها میکنم توی هرکدوم یه کاراکتر میسازم هرکدوم پینگش پایین تر بود بازی میکنم.
نه وی پی ان نمیخواد
بازی روهمه نواحی نیست خاورمیانه که کلا بنه نمیتونن بازی کنن چه ماچه عرب ها
اگه اک استیمت رونواحی بن شده باشه نشون نمیده با وی پی انم نمیتونی بازی کنی
من اکم آرژانتینه راحت میاره بدون هیچی، بچه هاترکیه هستن راحت میاره و بتاهم رفتن
مشکل شما از ریجن اک استیمته

• Like
Reactions: SAGAD

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,482
نه وی پی ان نمیخواد
بازی روهمه نواحی نیست خاورمیانه که کلا بنه نمیتونن بازی کنن چه ماچه عرب ها
اگه اک استیمت رونواحی بن شده باشه نشون نمیده با وی پی انم نمیتونی بازی کنی
من اکم آرژانتینه راحت میاره بدون هیچی، بچه هاترکیه هستن راحت میاره و بتاهم رفتن
مشکل شما از ریجن اک استیمته
اره درست میگی من استیم رو نصب نداشتم چون ویندوز تازه نصب کرده بودم از روی مرورگر نشونم نمیدادم ولی با گوشی چون دو مرحله روش داشتم نشون میده چون ریجنم امریکاس

• Like
Reactions: amiravaz

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,576
نام
بهنام
View attachment 241900

View attachment 241901

View attachment 241902

بچه ها یه سری اطلاع از سرور ها، اسم هاشون تایم ریست سرور و پری دانلود بازی.
خوب سوال اصلی کدوم سرور انتخاب کنیم بریم باهم؟ 🤔😁
دمت گرم
احتمالا تا چند روزه اینده تو ردیت و ... معلوم میشه کدوم سرورا برای کدوم کشورا میشه مثلا portuguese زبانا از اونجای که سرور ندارن کجا میرن و ... خدارو شکر نباید نگران روسا باشیم

فک کنم ساب سرورا همه توی ی لوکیشن هستن مثلا سرورای اروپا همه تو المان هستن و فرق نمیکنه کدوم ساب سرور رو برای پینگ بهتر انتخاب کنی همش یکیه

• Like
Reactions: amiravaz and SAGAD

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,576
نام
بهنام
تقریبا 12 روزه دیگه بازی میاد از اونجایی که بازی زیاد new player friendly نیست پیشنهاد میشه قبل از شروع گاید و ... ببینید که به مشکل نخورید تو نت پره از این ویدئو های که ملت از اشتباهاتشون گفتن ولی چیزی که الان میخوام بهش اشاره کنم انتخاب کلاس درسته شاید خیلیا بخوان از روی تجربشون توی بتا کلاس رو انتخاب کنن که خب تقریبا اوکیه ولی ی نکته وجود داره اونم اینه تو بازی ی چیزی هست به اسمه engravings وقتی به اند گیم میرسین باید از بین انگریوینگ های موجود یکیو انتخاب کنن کلا 3 تا انگریوینگ داریم که برای همه کلاس ها در دسترس هستن که خب بدرد نمیخورن ولی هر کلاس 2 تا انگریوینگ مخصوصه خودشو داره حالا اینا چیکار میکنن اونای که برای همه هستن مثلا میاد دمیجتون رو وقتی پشته باس هستین زیاد میکنه یا کلا دمیجی که میزنین رو زیاد میکنه ولی دمیجی که میخورین هم زیاد میشه با اینا کاریم نداریم چون کاری به پلی استایله کلاس ندارن و واسه همه هستن حالا انگریوینگ های shadowhunter رو مثال میزنم که کلا پلی استایل رو عوض میکنن ، شدوهانتر چجوری کار میکنه شما دوتا فورم داری هیومن فورم و دیمن فورم تو حالت معمولی هدفت اینه با اسکلی های هیومن گِیج رو پر کنی تا بتونی بری تو دیمن فورم و دمیج بزنی بعد که از دیمن فورم میای بیرون تا دوباره بتونی بری دیمن فورم ی کول داون داره حالا یکی از انگریوینگای مخصوص کلاس میاد کلا دیمن فورم رو از بین میبره و فقط هیومن فورم باقیی میمونه به جاش دمیج تمامه اسکیل های هیومن فورم 30% بیشتر میشه و 50% کیاس انرژی بیشتر شارژ میشه اون یکی انگریوینگ که مخصوصه دیمن فورمه میاد اون کول داونی که برای هربار رفتن تو دیمن فورم هست رو از بین میبره و وقتی میرین تو دیمن فورم 30% کریتیکال میگیرین در نتیجه اپ تایمه دیمن فورم بیشتر میشه و دمیجی که توش میزنین بیشتر میشه
حالا چرا گفتم دقت کنین چون ی سری از این انگریوینگا از اون یکی ضعیف ترن برای همین شما ممکنه مجبور شین کلاسی که انتخاب کردین اون پلی استایلی که دوس ندارینو بازی کنین مثلا همین شدوهانتر دیمن فورمش متا هست و هیومن فورمش رو کسی زیاد تحویل نمیگیره وضعیت تو بعضی کلاسا بدتر هم هست مثلا واردنسر فقط یکی از انگریوینگاش بدرد میخوره

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر
خیل
تقریبا 12 روزه دیگه بازی میاد از اونجایی که بازی زیاد new player friendly نیست پیشنهاد میشه قبل از شروع گاید و ... ببینید که به مشکل نخورید تو نت پره از این ویدئو های که ملت از اشتباهاتشون گفتن ولی چیزی که الان میخوام بهش اشاره کنم انتخاب کلاس درسته شاید خیلیا بخوان از روی تجربشون توی بتا کلاس رو انتخاب کنن که خب تقریبا اوکیه ولی ی نکته وجود داره اونم اینه تو بازی ی چیزی هست به اسمه engravings وقتی به اند گیم میرسین باید از بین انگریوینگ های موجود یکیو انتخاب کنن کلا 3 تا انگریوینگ داریم که برای همه کلاس ها در دسترس هستن که خب بدرد نمیخورن ولی هر کلاس 2 تا انگریوینگ مخصوصه خودشو داره حالا اینا چیکار میکنن اونای که برای همه هستن مثلا میاد دمیجتون رو وقتی پشته باس هستین زیاد میکنه یا کلا دمیجی که میزنین رو زیاد میکنه ولی دمیجی که میخورین هم زیاد میشه با اینا کاریم نداریم چون کاری به پلی استایله کلاس ندارن و واسه همه هستن حالا انگریوینگ های shadowhunter رو مثال میزنم که کلا پلی استایل رو عوض میکنن ، شدوهانتر چجوری کار میکنه شما دوتا فورم داری هیومن فورم و دیمن فورم تو حالت معمولی هدفت اینه با اسکلی های هیومن گِیج رو پر کنی تا بتونی بری تو دیمن فورم و دمیج بزنی بعد که از دیمن فورم میای بیرون تا دوباره بتونی بری دیمن فورم ی کول داون داره حالا یکی از انگریوینگای مخصوص کلاس میاد کلا دیمن فورم رو از بین میبره و فقط هیومن فورم باقیی میمونه به جاش دمیج تمامه اسکیل های هیومن فورم 30% بیشتر میشه و 50% کیاس انرژی بیشتر شارژ میشه اون یکی انگریوینگ که مخصوصه دیمن فورمه میاد اون کول داونی که برای هربار رفتن تو دیمن فورم هست رو از بین میبره و وقتی میرین تو دیمن فورم 30% کریتیکال میگیرین در نتیجه اپ تایمه دیمن فورم بیشتر میشه و دمیجی که توش میزنین بیشتر میشه
حالا چرا گفتم دقت کنین چون ی سری از این انگریوینگا از اون یکی ضعیف ترن برای همین شما ممکنه مجبور شین کلاسی که انتخاب کردین اون پلی استایلی که دوس ندارینو بازی کنین مثلا همین شدوهانتر دیمن فورمش متا هست و هیومن فورمش رو کسی زیاد تحویل نمیگیره وضعیت تو بعضی کلاسا بدتر هم هست مثلا واردنسر فقط یکی از انگریوینگاش بدرد میخوره
خیلی نکته خوبی گفتین
حتما حتما دوستان گاید ببینید بازی بسیار بسیار گریندی هست و حداقل جزهیروی اصلی دوتاآلت میخواید حالا چون از t1 شروع میشه شاید کمترباشه ولی برای t3 حتما میخواید پس ازالان درست انتخاب کنید.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Kaiki

Amdelta

کاربر سایت
Feb 20, 2016
42
بازی از روز اول با punika که ریجن اول T3 هست شروع میشه.
تو آپدیت نوشته بود.
ولی برای انتخاب کلاس با هر کلاس که بیشتر حال میکنین پلی بدین چون قراره کلی بالانس کنن تو چند ماهه آینده واسه همین خیلی چیزا که الان بدرد نمیخوره میتونه تو آینده خیلی خوب باشه .

آخرین ویرایش:

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,576
نام
بهنام
تو آپدیت نوشته بود.
ولی برای انتخاب کلاس با هر کلاس که بیشتر حال میکنین پلی بدین چون قراره کلی بالانس کنن تو چند ماهه آینده واسه همین خیلی چیزا که الان بدرد نمیخوره میتونه تو آینده خیلی خوب باشه .
بازی جدید نیست که کسی ندونه کدوم کلاس قراره باف و نرف بشه و کدوم قراره متا باشه طبق ریجن کره پیش میره دیگه پس تکلیفمون روشنه

Amdelta

کاربر سایت
Feb 20, 2016
42
بازی جدید نیست که کسی ندونه کدوم کلاس قراره باف و نرف بشه و کدوم قراره متا باشه طبق ریجن کره پیش میره دیگه پس تکلیفمون روشنه
نه اونو نمیگم. کلا توی LOA ON گفتن میخوان حسابی کلاسا رو زیر و رو کنن.
بالانس پچ هم همیشه به کره نزدیکه یعنی هر موقع واسه کره بیاد واسه ما هم سریع میاد

• Like

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,576
نام
بهنام
تو آپدیت نوشته بود.
الان که گفتین رفتم اپدیتی که دیروز منتشر کردنو خوندم منم فک میکردم تو لانچ فقط به T1 دسترسی داریم ، دمشون گرم که T3 هم اضافه کردن کلی محتوای بیشتر داریم
فقط کاش کلاسای بیشتری هم میدادن اومدن sorceress رو اضافه کردن از اونور summoner رو برداشتن:D

-----------------
دوستان کلاسی که میخواین مین کنین رو بگین لطفا که ببینیم چند چندیم
من خودم احتمالا taijutsu scrapper میشم

آخرین ویرایش:

Amdelta

کاربر سایت
Feb 20, 2016
42
الان که گفتین رفتم اپدیتی که دیروز منتشر کردنو خوندم منم فک میکردم تو لانچ فقط به T1 دسترسی داریم ، دمشون گرم که T3 هم اضافه کردن کلی محتوای بیشتر داریم
آره خیلی خوبه. تا قبل از آرگوس همه چی رو باز کردن.

• Like

Amdelta

کاربر سایت
Feb 20, 2016
42
فقط کاش کلاسای بیشتری هم میدادن اومدن sorceress رو اضافه کردن از اونور summoner رو برداشتن:D
اون به خاطر قرداد که با smilegate دارن مجبورن فقط 15 تا کلاس رو با لانچ ریلیز کنن.
تو NA / EU پلیرا با sorceress بیشتر آشنا هستن و حال میکنن تا Summoner. فکر کنم به خاطر همین جاشون رو عوض کردن :-?

• Like
Reactions: amiravaz and Kaiki

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر