L.A Noire | Xbox 360

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
ys8xfs3cproegjjwcl9.gif

یعنی ها !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! بازی رو تموم کردیم چیکار کنیم ؟ والا من الان بازی رو تموم کردم دارم side mission هاش رو میرم . آخه مرده حسابی ، بازی کلا در حد ِ چند تا تریلر و عکس و این صحبتاس ! ما از کجا بدونیم بازی رو تموم کردیم بعدش چی میشه ؟!؟!
باشه. از همین چند تا تریلر و عکس مشخصه که از اون بازیهایی هست که تا چند وقت بعدش حالمون گرفته است و چیزی نمیچسبه. باید یه فکری کرد...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,088
نام
آریا
تو game spot یک ویدئو tech demo دیدم کف کردم ...
حتما برید ببینید ...
اینم لینکش ! رسمآ هرکی نبینه 98% عمرش بر فناست !!! کاری به مباحث گرافیک و گیم پلی و داستان و ... ندارم , ولی این بازی در زمینه انیمیشن های صورت انقلاب کرده ! انیمیشن ها آنچنان طبیعی هست که آدم شک میکنه سر کاری باشه :D کافیه جان نوبل (بازیگر نقش والتر توی Fringe) رو داخل بازی ببینین تا با شاهکاری که ساختن آشنا بشین !

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
جدا دیدنی هست این تریلر
حتما ببینید
اصلا آدم باورش نمی شه.یه تیکه دیالگ داره aaron staton میگه و مدل 3 بعدیش دقیقا همون حرکات رو اجرا می کنه. منظورم از دقیقا یعنی کوچک ترین تغییراتی هست که روی صورت قابل مشاهده هست.از پلک زدن گرفته تا تو رفتگی ها و حرکات ماهیچه و پوست صورت، همه و همه با بالاترین دقت ممکن اجرا میشه
حیرت انگیزه
تا نبینید متوجه نمی شید

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
Un "Fuc*ing" Believable!!
اگه این موشن اسکن تو L.A.NOIRE جواب بده رسما یه انقلاب تو بخش انیمیشن بازیهاست!!و به زودی هم همه گیر میشه.

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
اینم لینکش ! رسمآ هرکی نبینه 98% عمرش بر فناست !!! کاری به مباحث گرافیک و گیم پلی و داستان و ... ندارم , ولی این بازی در زمینه انیمیشن های صورت انقلاب کرده ! انیمیشن ها آنچنان طبیعی هست که آدم شک میکنه سر کاری باشه :D کافیه جان نوبل (بازیگر نقش والتر توی Fringe) رو داخل بازی ببینین تا با شاهکاری که ساختن آشنا بشین !

لینک دانلود لطفا!

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
الان این تریلری که دوستان گذاشتن رو دیدم فوق العاده است واقعا انقلابی در انیمیشن سازی حرکات صورت فوق العاده جالب بود و دقیقا هماهنگ بود

هر چی بگم کم گفتم این لینک مستقیم و HD تریلر حتما ببینید

http://trailers-ak.gametrailers.com/gt_vault/3244/t_lanoire_techbehperf_hd.wmv

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
الان این تریلری که دوستان گذاشتن رو دیدم فوق العاده است واقعا انقلابی در انیمیشن سازی حرکات صورت فوق العاده جالب بود و دقیقا هماهنگ بود
منم همین الان دیدم . فوق العاده بود . تابحال همچین انیمیشن صورتی تو بازی ندیدم . موشن کپچر صورت ریز به ریز انجام میشد . و کوکترین حرکات تو بازی اعمال میشد . دیگه امروز انقدر تریلر خفن دیدم کف کردم . KILLZONE3 - CRYSIS2 - UNCHARTED3 - L.A Noire همشون عالی بودن ولی این یکی واقعا دیوانه کننده بود

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
اینم لینکش ! رسمآ هرکی نبینه 98% عمرش بر فناست !!! کاری به مباحث گرافیک و گیم پلی و داستان و ... ندارم , ولی این بازی در زمینه انیمیشن های صورت انقلاب کرده ! انیمیشن ها آنچنان طبیعی هست که آدم شک میکنه سر کاری باشه :biggrin1: کافیه جان نوبل (بازیگر نقش والتر توی Fringe) رو داخل بازی ببینین تا با شاهکاری که ساختن آشنا بشین !

یکی یه لینک درست حسابی بده به ما لطفا ...

حجمش هم زیاد نباشه
مثل اونکه دوستمون گذاشت
ممنون

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
واقعا انیمشن صورت از واقعی واقعی تر بود!:d خیلی جالب کار کرده بودن!
وقتی تریلر رو دیدم گفتم اگر Alan Wake که نکته ضعف اصلیش همین انیمیشن صورت بود اگر از این تکنولوژی استفاده می کرد اوضاع برای بازی چقدر عوض می شد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر