L.A Noire | Xbox 360

938

کاربر سایت
Mar 6, 2012
47
دوستان کسی میتونه سیوش رو اپلود کنه منم استفاده کنم وسط بازی مجبور شدم به اشتباه پروفایلم رو پاک کنم حالا
سیوشم رفته تا وسط ا رفته بودم
لطفا هر کسی داره دریغ نکنه

amirhossein7

کاربر سایت
Feb 11, 2012
158
نام
hossein
سلام دوستان عزیز
میگم اون موقع که میره سوال میپرسه من نفهمیدم کدوم دکمه یعنی A و X و Y رو چه موقع بزنم همیشه سوالام incorrect میشه چه کار کنم؟
بد رمزی چیزی دکمه ای که خاص باشه یا بلد نباشیم داره؟
ممووون

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
سلام دوستان عزیز
میگم اون موقع که میره سوال میپرسه من نفهمیدم کدوم دکمه یعنی A و X و Y رو چه موقع بزنم همیشه سوالام incorrect میشه چه کار کنم؟
بد رمزی چیزی دکمه ای که خاص باشه یا بلد نباشیم داره؟
ممووون
بازی‌سنتر | مقالات | X360 | Action Adventure | L.A. Noire | راهنمای قدم به قدم L.A. Noire

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
سلام یک سایت بود که جواب گفتگو ها رو گذاشته بود می شه اون رو دوباره ادرسشو رو بدید؟
تصمیم گرفتم دوباره از اول بازیش کنم :d

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein

RezaXus

Silence
کاربر سایت
Jun 18, 2010
328
نام
محمد رضا
سلام به همه ی دوستان
از همه هم عذر می خواهم که یه تاپیک قدیمی رو بالا آوردم. اما هیچ جایی بهتر از این جا برای رفع گیرم پیدا نکردم. البته شاید به علت قدیمی بودن بازی یادتون نیاد. اما من گیر خودم رو می گم.
من تو یه قسمتی گیر کردم که باید به یک فروشگاه تره بار(میوه فروشی) بری. یک مغازه ی بزرگ هستش. اما مشکل من اینه که این مغازه بسته هستش و من نمیتونم هیج کاری بکنم
اگه کسی می دونه بگه .
پیشاپیش ممنون

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
من بالاخره نسخه the complete edition رو تهیه کردم.ولی وقتی دیسک بازی رو میزارم سیو هام شناساییی نمیشه میخواستم ببینم کسی از دوستان اینو بازی کرده؟ومیدنه چه جوری میشه dlc هارو بازی کرد؟

dark boy 10

کاربر سایت
Jul 3, 2012
13
سلام به همه ی دوستان
از همه هم عذر می خواهم که یه تاپیک قدیمی رو بالا آوردم. اما هیچ جایی بهتر از این جا برای رفع گیرم پیدا نکردم. البته شاید به علت قدیمی بودن بازی یادتون نیاد. اما من گیر خودم رو می گم.
من تو یه قسمتی گیر کردم که باید به یک فروشگاه تره بار(میوه فروشی) بری. یک مغازه ی بزرگ هستش. اما مشکل من اینه که این مغازه بسته هستش و من نمیتونم هیج کاری بکنم
اگه کسی می دونه بگه .
پیشاپیش ممنون

فکر کنم باید هنگامه شب یا عصر بروید به فروشگاه یا به زمان های دیگر.
در اینجا راهنمایی کاملش موجود است.
موفق باشید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر