L.A Noire | Xbox 360

vahidmaster

کاربر سایت
Dec 3, 2011
28
بازیش خیلی پر محتوا و جالبه,گرافیکش حرف نداره و از بازیهای شبیه به خودش مثل مافیا و جی تی آی خیلی بهتر و سرتره!
من L.A Noire ایکسباکس رو 4بار تا آخرش رفتم و چون خودم مترجم انگلیسی هستم و صحبت هاشونو میفهمم خیلی خیلی با این بازی حال کردم!>:d

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
دوستان مثل اینکه قسمت های the black dahlia و the red lipstick murder واقعیا و واقعا این قتل ها اتفاق افتاده !!!!!!!!!!!!!

تا اونجایی ام که میدونم کلا 90 ****ده های فرعی و اصلی این بازی از روی واقعیته!!!!!!!!!!!!

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
منم بلاخره فرصت کردم این شاهکار رو تجربه کنم فوق العادست گرافیکش و هم چنین توجه به جزئیات و میزانشون تو صحنه های جرم واقعا آدمو شگفت زده میکنه تا به حال نورپردازی به این زیبایی تو یه یه بازی ندیده بودم داستانش فوق العادست دیالوگ های زیبا و باور پذیری داره و تقریبا منطقیه، انیمیشن شخصیت ها و صورت هاشون زیباترین چیزایی هستن که دیدم موزیکاشم واقعا جذابه در کل یکی از بهترین و متفاوت ترین بازیای این نسله و درست مثل HR آدم رو شوکه میکنه و به یه جای دیگه میبره عاشق بازیای اینجوریم که خلاقیت و ساختار شکنی توشون موج میزنه

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
کاش برای ماهایی که زبان انلگیسیمون خوب نیست یه جونمرد پیدا بشه هر قسمت رو ترجمه کنه تا حداقل با خوندنش بفهمیم داستان چی بوده خیلی بده که اصلا این زبان فارسی رو هیچ جوری ساپورت نمی کنن. کاش مثل بازی rdr یه مقاله بزارن و فقط داستان مراحل رو توضیح بدن راهنمای مراحلش هست ولی زیاد جزییات داستانی نداره

aragorn

کاربر سایت
Dec 16, 2005
485
من یه سوال در مورد داستان دارم.
تو زیر زمین اون کلیسایی بعد از چند تا نامه میرسی به اونجا با یه یارویی درگیر میشی و میکشیش ولی بعدش همه نا راضی هستن از این اتفاق.
جریانش چیه؟

aragorn

کاربر سایت
Dec 16, 2005
485
تو زیر زمین اون کلیسایی بعد از چند تا نامه میرسی به اونجا با یه یارویی درگیر میشی و میکشیش ولی بعدش همه نا راضی هستن از این اتفاق.
جریانش چیه؟

نبود کسی ماجرا رو تعریف کنه؟

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
سلام دوستان من رو کیس The Studio Secretary Murder از بخش homicide رو گیر کردم
یه ساختمان بولینگ داره که باید بری یکی از دوستان قربانی رو ببینی و ازش سوال بپرسی . میرم توی باشگاه بولینگ یه زن میگه پسره همین دورو بره ولی هچی میگردم پیداش نمیکنم دوستان میدونن این پسره کجاس؟

0075.jpg

اینجا رو میگم

آخرین ویرایش:

Ragnar

کاربر سایت
Nov 15, 2010
661
نام
'Dr.'Salar
سلام دوستان من رو کیس The Studio Secretary Murder از بخش homicide رو گیر کردم
یه ساختمان بولینگ داره که باید بری یکی از دوستان قربانی رو ببینی و ازش سوال بپرسی . میرم توی باشگاه بولینگ یه زن میگه پسره همین دورو بره ولی هچی میگردم پیداش نمیکنم دوستان میدونن این پسره کجاس؟

0075.jpg

اینجا رو میگم
راهنمای کامل بازی la noire

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372

ممنون مقاله رو خوندم و اینم اون مرحله رو مثل Gamespot گفته

به مرکز پلیس بروید و با کاپیتان در طبقه ی زیرین صحبت کنید سپس به بالا بیایید و از تلفن استفاده کنید. به باشگاه بولینگ بروید. Tiernan پس از دیدن شما فرار میکند.

ولی مشکل اینجاس که اون پسر اصلا هیچ جا نیست . من تموم کارا رو مو به مو انجام دادم ولی بازم این پسره پیدا نمیشه .

دوستان لطفا کمک کنن :x

The Reapér

کاربر سایت
Jun 25, 2008
654
نام
آرش

ممنون مقاله رو خوندم و اینم اون مرحله رو مثل Gamespot گفته

ولی مشکل اینجاس که اون پسر اصلا هیچ جا نیست . من تموم کارا رو مو به مو انجام دادم ولی بازم این پسره پیدا نمیشه .

دوستان لطفا کمک کنن :x

بعد اینکه با پیرزنه صحبت کردید دقیقا خطی که اون توش وایساده رو بگیرید برید پایین تا به دره برسید. یا اینجوری بگم که دره سمت چپ سالن و پایینش هست.
منم اینجا مونده بودم یه کم گشتم پیدا شد.

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
جریانش چیه؟

تا اونجایی که یادم میاد قاتله آدم مهمی بود و باید ولش میکردن واسه همین همه به جون هم افتادن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر