Killzone 3 Clan - Persian Zone Exclusive Board

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
خوب از امروز تعطیلات نوروزی تموم شد و از فردا لوگو جدید و بنر رو معرفی می کنم و یه سری اعضای جدید و برنامه کلن که این بار جدی تر از Killzone 2 خواهد بود.

فعلا ...

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
با پایان تعطیلات بلاخره منم می تونم بیام ... خبر بدید دو سوته پای بازیم ...
حاجی راه Warzone ُ گم کردیم یه 10 روزی هست بازی نکردیم :D بچه ها رو امشب جمع کنم ببینم کجان بریم ببینیم چند جندیم.

این امیرحسین ُ پیدا کنم ببینم این لوگو و بنر و Wallpaper های کلن چی شد :D

Sweeney Todd

کاربر سایت
Sep 1, 2009
581
نام
محمد علی
حاجی راه Warzone ُ گم کردیم یه 10 روزی هست بازی نکردیم :D بچه ها رو امشب جمع کنم ببینم کجان بریم ببینیم چند جندیم.

این امیرحسین ُ پیدا کنم ببینم این لوگو و بنر و Wallpaper های کلن چی شد :D

خبری نرسید سردار ؟؟؟

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
فقط یکم صبر کنید با رونمایی Persian Zone در Killzone 3 به صورت رسمی ...

لوازم لهو و لعبم تموم شده، دیگه اومدم سر کار، انقدر بهم تهمت نزنید :D

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
Logo.png

In The Name Of Our GOD Great Visari

درود

خوب قبل از تعطیلات نوروزی که همه مشغول کارهای شب عید بودیم و در خلال تعطیلات هم مشخصا مشغول استراحت ... همه این ها تموم شد و از امروز آغاز به کار رسمی کلن Persian Zone رو اعلام می کنم. Persian Zone برای بار دوم ِ که توی فهرست کلن های سری Killzone قرار می گیره و به صورت کلن رسمی سایت بازی سنتر در این بازی بیشتر از 800 روز از سابقه تاسیس اش میگذره و حالا قصد داریم به همراه یاران قدیمی این کلن و عزیرانی که به تازگی به جمع ما پیوستند کار این کلن رو به صورت رسمی تو تالار های Killzone 3 شروع کنیم.

فکر کنم بیشتر از دو سال از تاریخ وضع قوانین کلن میگذره و قطعا نیاز به باز بینی و ویرایش داره و البته با توجه به تغییر سیستم Clan Match در Killzone 3 نسبت به Killzone 2 قطعا قوانین ساده تر و قابل اجرا تر خواهند شد.

اسامی اعضای کلن به همراه قوانین و برنامه کلن رو به زودی اعلام می کنم. قطعا بعد از جا افتادن اعضا و شناخت من و شما روی هم و اینکه چطور شروع کنیم. فردا راس ساعت 9 شب همه دوستان عضو و کسانی که با ما بازی کردند و خواهان عضو شدن تو کلن هستند بیان PSN که شروع کنیم.

ضمنا، تصویری که اول متن دیدید، از این به بعد لوگو کلن خواهد بود که توی صفحه کلن در سایت Killzone استفاده خواهد شد و استفاده ازش مانعی نداره، همپنین بنری که براتون میزارم.

در پایان تشکر می کنم از امیرحسین عزیز و دوست داشتنی و هنرمند که بار هم مثل Killzone 2 قبول زحمت کرد و بنر و لوگو کلن رو برامون درست کرد. به زودی سورپرایز استثنایی از امیر حسین عزیز خواهیم داشت که همینجا تو تاپیک قرار میدم.

امیرحسین؛ اگر Killzone بازی نکردی و حتی اگر PS3 هم نداشته باشی، باز هم یکی از بهترین عضو های کلن ما هستی ...

Thank You Insomniac

Persian_Zone.jpg

Long Live Persian Zone

• Like
Reactions: Insomniac

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
واقعا لوگوی قشنگی ـه . دست ـه این دوستمون درد نکنه. نشان ـه معظم ـه Helghast هم که روش هست :d

حالا کسی نمی خواد اظهار ـه وجود کنه اینجا؟ :d من امشب حتما میام.

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
اون دوستانی که بنده رو ADD کرده بودند برای کلن و خوب طبعا چند تا PM هم فرستاده بودند و البته شاکی بودند که چرا جواب ندادم باید بگم که بعد از تعطیلات اولین باری که من Sign in شدم امروز بود. گویا پچ 1.07 باری هم اومده که الان دارم Download می کنم و بعدش در خدمتتون هستم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر