Infamous

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
هر طور شد باید خودتو از ساختمون ها برسونی به بالون نزدیکش شدی قدرت رد و برق رو بزن تا
حرکت نکن بعد بپر روش چندتا زامن هست باید ازاد کنی تا بالون نابود بشه
اره بازم میمیره

ممنون دوست من الان ميرم امتحان كنم:biggrin1:
ميگم اون يكي انتخاب تو اون مرحله ي مرگ Trish چي هست؟؟ خوبه كه بالا رفتن از ساختمون بود بده كه طرف ديگه ي نقشه بود چي هست؟؟؟

GlaDOS

کاربر سایت
Jun 24, 2007
530
نام
محسن
ممنون دوست من الان ميرم امتحان كنم:biggrin1:
ميگم اون يكي انتخاب تو اون مرحله ي مرگ Trish چي هست؟؟ خوبه كه بالا رفتن از ساختمون بود بده كه طرف ديگه ي نقشه بود چي هست؟؟؟

جفتشم بالا رفتن از ساختمونه ! تو خوبه از از ساختمونی که 6 تا دکتر اویزونن میری بالا ! تو بده باید از ساختمونی که Trish اویزونه بری بالا ! بعد میفهمی که اون تریش نیست و تریش جز اون 6 تا دکتر هست :biggrin1:

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
جفتشم بالا رفتن از ساختمونه ! تو خوبه از از ساختمونی که 6 تا دکتر اویزونن میری بالا ! تو بده باید از ساختمونی که Trish اویزونه بری بالا ! بعد میفهمی که اون تریش نیست و تریش جز اون 6 تا دکتر هست :biggrin1:

واقعا"؟:eek: من رفتم تریش رو نجات بدم یهو بمبه ترکید و تریش افتاد و جان به جان آفرین تسلیم کرد. بعد کول میره تریش رو در آغوش میگیره و ادامه ماجرا ... :biggrin1:
خودم دیدم که تریش بود. شاید من اشتباه میکنم.:confused:

GlaDOS

کاربر سایت
Jun 24, 2007
530
نام
محسن
دوست عزیزplay_3 مردم رو گمراه نکن:biggrin1:
یه طرف تریش هست یه طرف 6تا دکتر

بابا گم راه نکردم ! شما با دقت بازی کن میفهمی چی میگم :biggrin1:
واسه خوب شدن باید از ساختمونی که 6 تا دکتر هستند برید بالا بعد تریش از اون یکی ساختمون میوفته پایین و میمیره . و فقط تو حالت خوب یک ساختمون دکتر هستند یک ساختمون تریش .
اما هدف Kessler کشتن تریش بود بنابراین :
برای بد شدن باید از ساختمون تریش برید بالا وقتی میرسید بالا یه زن اویزون هست . Cole صدا میکنه تریش . بعد زنه میگه : تریش دیگه کیه ؟!! بعد میفهمه که تریش هم تو اون یکی ساختمون بوده !
حله ؟

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
دوستان امروز بازي رو تموم كردم:biggrin1: بازيه خوبي يود فقط يكم زيادي طولاني بود:biggrin1:
سر كشتن كسلر اشكم در اومد نامرد مگه ميمرد!:evil:

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
دوستان امروز بازي رو تموم كردم بازيه خوبي يود فقط يكم زيادي طولاني بود

به سلامتی تازه story رو تموم کردی کلی هنوز ماموریت تو بازی ریخت:biggrin1:
تازه کشتن کسلر روی درجه هاردش دیدنی من به سجده اومدن البته یک قلق داره یاد بگیری کارش
تموم:laughing:

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
به نظر من توی هارد خیلی کارد نداشت قلقشم سه سوتس.کسانی که می خوان خودشون قلق رو پیدا بکنن زیر رو نخونن و شایدم این همون قلق نباشه!
همون انرژی هست که علامت پایین رو می زنی از اسمون الکتریسیته می زنه هر وقت خواست جون بگیره بزنید بهش سه سوته.

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
به سلامتی تازه story رو تموم کردی کلی هنوز ماموریت تو بازی ریخت:biggrin1:
تازه کشتن کسلر روی درجه هاردش دیدنی من به سجده اومدن البته یک قلق داره یاد بگیری کارش
تموم:laughing:

اتفاقا رو هارد كشتمش:biggrin1: بدون قلق و راه و روش فكر كنم 2 ساعت داشتم باهاش مبارزه ميكردم ديگه اعصابم له شده بود:biggrin1:

mehran1

کاربر سایت
Mar 12, 2008
554
سلام
من توبازيinfamousگيركردم
مرحله اول شهرسوم كهب عداز اينكه يه دكمه رو ميزنم وپل باز ميشه يه موجودبزرگ مي ياد بعدازاينكه اونوازبين مي برم يه سري دشمن ديگه هم مي ياد بعدش ميرم يه جايي كه يه بمب است و برق دورش راگرفته اون بمب را چجوري بايد خنثي كنم
خيلي ممنون

shahab-gamer

کاربر سایت
Aug 2, 2008
263
نام
shahab
سلام
من توبازيinfamousگيركردم
مرحله اول شهرسوم كهب عداز اينكه يه دكمه رو ميزنم وپل باز ميشه يه موجودبزرگ مي ياد بعدازاينكه اونوازبين مي برم يه سري دشمن ديگه هم مي ياد بعدش ميرم يه جايي كه يه بمب است و برق دورش راگرفته اون بمب را چجوري بايد خنثي كنم
خيلي ممنون
با دکمه L2 برقش رو تخلیه کن:biggrin1:

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
اتفاقا رو هارد كشتمش:biggrin1: بدون قلق و راه و روش فكر كنم 2 ساعت داشتم باهاش مبارزه ميكردم ديگه اعصابم له شده بود:biggrin1:

من كستلر رو روي easy با اه و ناله كشتم...ولي بعدش دستم روون شد روي هارد سه سوته كستلر رو به واج دادم :biggrin1:

اينم قلق براي بروبچس :
اگه خوب هستين :
كستلر ميره عقب و جلو ميكنه بعد يه موج ميفرسته كه پرت ميشين.اون موج ها رو جاخالي بدين.3 الي 4 تا موج ميزنه بعد مثل اينكه خسته ميشه و ميوفته زمين.چند تا از همون همر ها بفرستين اسمون بعد يك دونه برق كوچولو به كستلر بدين همه ي همر ها ميريزن سرش :biggrin1:
اگر هم بد هستين موقعي كه كستلر كمرش درد ميگيره ميوفته زيمين همون برق L2 رو نگه دارين (اسمش يادم نيست ولي هموني كه يه سره برق ميده).سه سوته ميميره...
فقط اخرش كه اون اسباب بازي هاي هواپيمايي (:biggrin1:) ميان يه كم سخته كه اگه بد باشين با همون برق L2 سه سوته كارشون تمومه....
اگر هم خوب هستين اصلا با اونا كاري نداشته باشين و فقط جا خالي بدين و كستلر جون رو بزنين...(و ديگر هيچ !!! )

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
اقا یکی منو کمک کنه:((
همون اولای بازی یه ماموریت میده که باید از یه ساختمون برم بالا اونجا یه دیش هست که یه چیزی ازش برمیدارم و بعد میگه L3 بزن
حالا موندم باید چه کار کنم:confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر