Infamous

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
اقا یکی منو کمک کنه:((
همون اولای بازی یه ماموریت میده که باید از یه ساختمون برم بالا اونجا یه دیش هست که یه چیزی ازش برمیدارم و بعد میگه L3 بزن
حالا موندم باید چه کار کنم:confused:
L3 رو که میزنید توی نقشه کوچیک اون گوشه مسیر دیش بعدی رو نشون میده

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
L3 رو که میزنید توی نقشه کوچیک اون گوشه مسیر دیش بعدی رو نشون میده
ممنون
الان یه جای دیگه گیر کردم،یه ماموریت میده که روی در اداره پلیس بمب گذاشتن نمیدونم باید چه کار کنم اخه هر کاریو که امتحان کردم میشه شیطانی و در میترکه نمیدونم چه کار کنم که این ماموریت به صورت یه کار خوب انجام بشه
ممنون میشم کمکم کنید

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
ممنون
الان یه جای دیگه گیر کردم،یه ماموریت میده که روی در اداره پلیس بمب گذاشتن نمیدونم باید چه کار کنم اخه هر کاریو که امتحان کردم میشه شیطانی و در میترکه نمیدونم چه کار کنم که این ماموریت به صورت یه کار خوب انجام بشه
ممنون میشم کمکم کنید
حامد جون ميري برق بمبه رو ميكشي خنثي ميشه.خوب هم ميشي...:biggrin1:

saeedr

کاربر سایت
Jan 13, 2009
162
آقا اگه می شه یکی ما رو راهنمایی کنه.​
مرحله ای هست که می ریم پیش یه مترو که دو تا ماشین جلوش افتاده و مانع حرکتش شده و ما ماشینها رو کنار می زنیم . بعد روی واگن اولی می پریم و با قدرت ما قطار راه می افته . دوباره قطار می ایسته و دختره یه چیزی میگه . اینجاش نمی دونم چه کنم . اگه کمک کنید ممنون می شم.​

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
آقا اگه می شه یکی ما رو راهنمایی کنه.​

مرحله ای هست که می ریم پیش یه مترو که دو تا ماشین جلوش افتاده و مانع حرکتش شده و ما ماشینها رو کنار می زنیم . بعد روی واگن اولی می پریم و با قدرت ما قطار راه می افته . دوباره قطار می ایسته و دختره یه چیزی میگه . اینجاش نمی دونم چه کنم . اگه کمک کنید ممنون می شم.​

دوست من میگه کنتور زیر ریل رو شاژ کن یه کنتور هستش زیر ریل که 4 تا چراغ قرمز داره با برق که بهش بزنی رنگش سبز میشه و دوباره باید بری روی واگن تا راه بیفته وگرنه دوباره باید شارژش کنی .

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,994
نام
نـــــــویـــــــــد
خيلي خفن تر از اون چيزيه كه فكر ميكردم ! گيم پلي شديدا معتاد كننده مارا بسيار جذب خود كرده :biggrin1:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
خيلي خفن تر از اون چيزيه كه فكر ميكردم ! گيم پلي شديدا معتاد كننده مارا بسيار جذب خود كرده :biggrin1:

ما هر چی گفتیم این بازی خیلی عالی کار شده هیچ کی باور نمیکرد اولا فکر میکردن میخوایم پروتوتایپ رو بکوبیم . اما بعد بازی کردنش هر کی بازی کرد نظرش عوض شد .

من خودم اشتباه کردم اول این بازی رو بازی کردم بعدش نشستم پروتوتایپ رو بازی کنم مرحله اول تمام نشده بازی رو انداختم دور به خدا این یه چیز دیگه بود .:love::smile:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
دوستان من هنوز مرددم که این بازی رو بگیرم یا نه
چون اصولا با Open World مشکل دارم و حالم بهم می خوره از پرو تو تایپ و بازی های این سبکی!
مشکل من تکراری بودن ماموریت هاست و حتی با GTA 4 هم همین مشکل رو داشتم.البته اونو یه 7-8 ساعتی رفتم بعد ول کردم ولی پرو تو تایپ رو 10 دقیقه رفتم کلا دیسکش رفت تو آشغالی!

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
دوستان من هنوز مرددم که این بازی رو بگیرم یا نه
چون اصولا با Open World مشکل دارم و حالم بهم می خوره از پرو تو تایپ و بازی های این سبکی!
مشکل من تکراری بودن ماموریت هاست و حتی با GTA 4 هم همین مشکل رو داشتم.البته اونو یه 7-8 ساعتی رفتم بعد ول کردم ولی پرو تو تایپ رو 10 دقیقه رفتم کلا دیسکش رفت تو آشغالی!
بگیر...بازی خیلی خوبیِ...جو خیلی قشنگی داره...100% بگیر...ماموریت های جالبی داره... boss های جالبی داره...از دستش نده...من که خیلی حال کردم با این بازی:love:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,994
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستات تاحلا براي كسي اتفاق افتاده وسط بازي هنگ كنه و هيچ دكمه اي كار نكنه ؟! من 1 بار اينجوري شد مجبور شدم ريست كنم كنسول رو !

ARMiiiN

کاربر سایت
Jul 16, 2009
583
نام
آرمین
دوستات تاحلا براي كسي اتفاق افتاده وسط بازي هنگ كنه و هيچ دكمه اي كار نكنه ؟! من 1 بار اينجوري شد مجبور شدم ريست كنم كنسول رو !

برای من هم یکبار این اتفاق افتاده اصلا چیز مهمی نیست نه تنها برای این بازی بلکه تو بازی های دیگه هم امکان هنگ کردن کنسول وجود داره و پیش میاد :biggrin1:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,994
نام
نـــــــویـــــــــد
برای من هم یکبار این اتفاق افتاده اصلا چیز مهمی نیست نه تنها برای این بازی بلکه تو بازی های دیگه هم امکان هنگ کردن کنسول وجود داره و پیش میاد :biggrin1:

نه بابا ps3 كنسول مقاومي هستش :biggrin1: اما اين مرجله اي كه توش هنگ كرد خيلي وقت گير بود ! بايد 4 تا بالُن هارو ميتركوندم ! فاصله ي بالُن هام زياد بود بعد برا همين كلي اعصابمون بهم ريخت ! 36 بيدم الان فكر كنم و 42% رفتم ! خدايي خيلي بازي خفنيه :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر