Infamous

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
اگه منظورت از Side Mission اون مرحله های هستش که تو بازی هستش باید تمام اون کار های زرد تو نقشه هستش رو انجام بدی و به بدی و خوب بودنت ربطی نداره اما کلا تمامش رو بیاد انجام بدی کار های که میگه.

اما 2 دسته Side Mission هستش که باید تا آخر بازی یا فقط خوب باشی برای رفتنش که تروفی رو بگیری یا بد باشی کلا در انجام این ماموریت .

تو هر نقشه که از 3 تا نقشه هستش یک گروه Side Mission میبینی که قرمز رنگ هستش که برای بد بودن این Side Mission ها هستش حال یک رنگ دیگه هم بقلش هستش که برای خوب بودن هستش.

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
خب خدارو شكر من هربار كه بازي رو تموم كردم فقط يه مدل Side Mission انجام دادم و ميشه اين تروفي رو هم گرفت ! فقط من اگه inFamous باشم و good side mission هارو انجام بدم مشكلي پيش مياد ؟!

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
خب خدارو شكر من هربار كه بازي رو تموم كردم فقط يه مدل
Side Mission انجام دادم و ميشه اين تروفي رو هم گرفت ! فقط من اگه inFamous باشم و good side mission هارو انجام بدم مشكلي پيش مياد ؟!

بله دیگه اون بد بودنت کم میشه فقط . اما باید تو کل بازی Side Mission های INFAMOUS رو که گرفتی تماما infamous تمام کنی کل Side Mission های بازی رو و هیچ وقت HEROE نگیری این وسط و وقتی که شروع به گرفته Side Missionهای HEROE کردی از اول تا آخرین Side Mission باید HEROE هاش رو بگیری.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
بله دیگه اون بد بودنت کم میشه فقط . اما باید تو کل بازی Side Mission های INFAMOUS رو که گرفتی تماما infamous تمام کنی کل Side Mission های بازی رو و هیچ وقت HEROE نگیری این وسط و وقتی که شروع به گرفته Side Missionهای HEROE کردی از اول تا آخرین Side Mission باید HEROE هاش رو بگیری.

حالا دلو ميزنيم به دريا ديگه ! چون من اولين بار كه تموم كردم آخرش inFamous شدم اما از اول good هارو رفته بودم ! حالام مجبورم فقط گود برم . اون انتخاب آخر بازي كار مارو خراب كرد :biggrin1:

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
امروز وسط بازی جای که تو زندان هست ... نمیدونم عجب باگ خفنی بود .....
داشتم رو سقف ساختمون راه میرفتم یهو رفتم تو زمین ... هی انقد که رفت زیر زمین ... بعد نشون داد باختم ... LOL

برای کسی پیش اومد همچین چیزی ؟

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
امروز وست بازی جای که تو زندان هست ... نمیدونم عجب باگ خفنی بود .....
داشتم رو سقف ساختمون راه میرفتم یهو رفتم تو زمین ... هی انقد که رفت زیر زمین ... بعد نشون داد باختم ... LOL

برای کسی پیش اومد همچین چیزی ؟

برا من پيش اومده رفتم تو ديوار ! ديوار نصفم كرده بود :biggrin1: يه بارم يه يارو زانو زده بود رو زمين رفتم پريدم روش رفت تو زمين :biggrin1: خيلي خنده بود ! سرش مونده بود بيرون كلا بدنش رفته بود تو زمين . يه بارم رو هوا مونده بود همين جوري دست و پا ميزد ! 1 دقيقه اينجوري بود بعد خودش افتاد زمين :biggrin1:

دوستان،به نظراتون این بازی قشنگ تره یا ASSASSIN,S CREED II؟

اينكه سليقه اي هستش اما اين بازي براي من جذابتر بود .

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
برا من پيش اومده رفتم تو ديوار ! ديوار نصفم كرده بود :biggrin1: يه بارم يه يارو زانو زده بود رو زمين رفتم پريدم روش رفت تو زمين :biggrin1: خيلي خنده بود ! سرش مونده بود بيرون كلا بدنش رفته بود تو زمين . يه بارم رو هوا مونده بود همين جوري دست و پا ميزد ! 1 دقيقه اينجوري بود بعد خودش افتاد زمين :biggrin1:

اينكه سليقه اي هستش اما اين بازي براي من جذابتر بود .

کلا خودم ترسیدم .:biggrin1:.. داشتم راه میرفتم فکر کن یهو بری تو زمین !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ونام نه یک طبقه ... انقد که رفت ته ته که دریا بود ... LOL

AC2 بیشتر به من حال داد تا این ... من کلا بازی های که شمشیر داره رو بیشتر میدوستم ... به قول شما ... سلیقه هست دیگه ...

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
کلا خودم ترسیدم .:biggrin1:.. داشتم راه میرفتم فکر کن یهو بری تو زمین !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ونام نه یک طبقه ... انقد که رفت ته ته که دریا بود ... LOL

AC2 بیشتر به من حال داد تا این ... من کلا بازی های که شمشیر داره رو بیشتر میدوستم ... به قول شما ... سلیقه هست دیگه ...
بنده هر 2 رو میپسندم :biggrin1: سلیقم اینجوریه :biggrin1:;)

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
هرکسی بازی رو تموم کرده بخونه ...

اون قسمت که Trish رو باید نجات میدادیم یا اون ۶ تا دکتر... شما کدوم رو انجام دادید ؟؟؟؟؟
من ون ۶ تا دکتر رو نجات دادم ... ولی فکر نمیکردم Trish بمیره ... اولین بازی بود که مجبور بودم بین ۲ تا چیز یکی رو انتخاب کنم ... خیلی ناراحت شدم :(

• Like
Reactions: FOXP2

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
با سلام:biggrin1:

از یه نفر میخوام اگه زحمتی نیست منو راهنمایی کنه که این بازی بخرم یا نه:biggrin1:

فقط علائق شخصی دخیل نباشه چون چندتا تریلر دیدم فکر کردم شاید جالب نباشه:p

اصلا داستانش چیه؟گرافیک؟گیم پلی چه جوریاست؟هر قشر گیمریو جذب میکنه؟:confused:

با سپاس:love:

GlaDOS

کاربر سایت
Jun 24, 2007
530
نام
محسن

اون قسمت که Trish رو باید نجات میدادیم یا اون ۶ تا دکتر... شما کدوم رو انجام دادید ؟؟؟؟؟
من ون ۶ تا دکتر رو نجات دادم ... ولی فکر نمیکردم Trish بمیره ... اولین بازی بود که مجبور بودم بین ۲ تا چیز یکی رو انتخاب کنم ... خیلی ناراحت شدم :(

ناراحت نشو ! :biggrin1: چون اگه میرفتی تریش رو نجات بدی بازم میمرد ! چون اگر این انتخاب رو میکردی ، جای تریش یک زنه دیگه بود و تریش جز اون 6 دکتر بود ! در هر صورت باید میمرد دیگه !:biggrin1:

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا

تورج جان ، سر کار بودی !!!
هر کاری میکردی باز دختره شهید میشد :((
پیمونه ی عمرش پر شده بود :d
من هم داشتم از ناراحتی میمیردم !!!
دفعه ی اول گفتم گور پدر دکتر ها.تریش رو عشق هست.ولی باز ... :(

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
با سلام:biggrin1:

از یه نفر میخوام اگه زحمتی نیست منو راهنمایی کنه که این بازی بخرم یا نه:biggrin1:

فقط علائق شخصی دخیل نباشه چون چندتا تریلر دیدم فکر کردم شاید جالب نباشه:p

اصلا داستانش چیه؟گرافیک؟گیم پلی چه جوریاست؟هر قشر گیمریو جذب میکنه؟:confused:

با سپاس:love:

عزیز یک راه نمای میکنم اگه خوشت امد دیگه نظر خودته اگه بازی crackdown رو بازی کرده باشی یک شخص ابر قهرمان بوده خوب این جا هم یک ابر قهرمان داریم اما گرافیکش برمبنای سبک تاریکش به نظر من از GTA4 هم بهتره یه جورای بازی OPNE-WORLD هستش.

داستان راجب شخصی هستش که یه پستچی هستش یه بسته پستی تو دستش میترکه و به قدرت های که داشته و نمیدونسته پی میبره . حالا اون بسته پستی رو کی داده و برای چی باید با بازی کردنش بهش پی ببری چون واقعا داستانش عالی هستش .

گیم پلی ش هم به نظر من هیچ کمبودی نداره یک سری قدرت های متفاوت داری که در طول بازی با استفاده از برق های قوی قدرت هات های جدیدی پیدا میکنی که تو گیم پلی داستانی هستش .

اگه از crackdown و پروتوتایپ خوشت امده باشه این دو انگشت کوچیکه این بازی هم حساب نمیشن هم از نظر گیم پلی هم از نظر داستانی با و جود این که من crackdownرو خیلی قبول دارم .:love:

بهتره بگیم بهترین بازی ابرقهرمان هستش که تا الان امده درسته ایراداتی بر مبنای OPEN-WORLD بودنش داره مثل همه بازی ها .

اما به نظر من هر شخصی که از داستان های ابر قهرمانانه خوشش بیاد از این بازی لذت زیادی میبره.;):cool::smile::love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر