Infamous

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
اقا تموم شد
خیلی قشنگ بود
اقا یه سوال:
من تا اخر بازی پسر خوبی بودم و hero بودم تو اون مرحله ی یکی مونده به اخر که اون توپه یه اسمشو نمیدونم تو دسته کول هست و باید از 2 گزینه یکی رو انتخاب کنید من اشتباهی مثلث رو زدم که اویل اکشن بود
میخوام بدونم حالا اگه X رو میزدم و گود اکشن رو انتخواب میکردم فرقی میکرد
اخه یهو از حالت hero رفتم رو حالت infamous
خیلی زور داشت
==========================
میگم یکی که انشاش وبه بیاد داستان کلی رو بنویسه

ممنون
فرقی که نمیکرد فقط اون یک تروفی جدا دار واسه خودش و خیلی
سخت از hero بیای بد بشی:biggrin1: وقتی با درجه hero بازی رو کامل تمام کنی
محیط شهر خیلی زیبا میشه

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
ولی تو مقایسه ها این فیموس بهتر از پروتو شد !درسته بازی خیلی طولانی و وقت گیر (اقا الان تو یاهو منو pm بارون نکنید :d)

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
ببخشيد دوستان! ميگم الان Infamous رو بگيرم يا LBP؟ ميدونم ربطي به هم نداره ولي يه بازي ميخوام كه وقتي داستانيش تموم شد مثل GTA IV يه Openworld توپ باشه كه تكراري نشه و حوصله آدم رو هم سر نبره!
راستي Infamous كه مثل Prototype نيست كه گرافيك و مخصوصا هوش مصنوعي آدماش افتضاح باشه؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
ببخشيد دوستان! ميگم الان Infamous رو بگيرم يا LBP؟ ميدونم ربطي به هم نداره ولي يه بازي ميخوام كه وقتي داستانيش تموم شد مثل GTA IV يه Openworld توپ باشه كه تكراري نشه و حوصله آدم رو هم سر نبره!
راستي Infamous كه مثل Prototype نيست كه گرافيك و مخصوصا هوش مصنوعي آدماش افتضاح باشه؟
خوب این چیزی که شما می خوای یعنی Infamous چون LBP بعدش، یعنی از اولش نمی تونی هیچ جا چرخ بزنی:biggrin1: نه از Prototype بهتر هست

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
خوب این چیزی که شما می خوای یعنی Infamous چون LBP بعدش، یعنی از اولش نمی تونی هیچ جا چرخ بزنی:biggrin1: نه از Prototype بهتر هست

ممنون جناب برهان:biggrin1: اگر شما ميگيد قشنگه پس معلومه كه قشنگه;) احتمالا فردا ميرم ميخرم:biggrin1:

mehran1

کاربر سایت
Mar 12, 2008
554
سلام دوستان عزيز
يه جاي بازي اينفاموس گيركردم مي تونيد كمكم كنيد
همون مراحل اول بازي اونجايي كه مي ري بالاي ساختمون ويه چيزي از يه ماهواره برمي داره وميگه L3رو بزنم اما مي زنم اتفاقي نمي يوفته اينجابايدچي كاركنم
خيلي ممنون

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
سلام دوستان عزيز
يه جاي بازي اينفاموس گيركردم مي تونيد كمكم كنيد
همون مراحل اول بازي اونجايي كه مي ري بالاي ساختمون ويه چيزي از يه ماهواره برمي داره وميگه L3رو بزنم اما مي زنم اتفاقي نمي يوفته اينجابايدچي كاركنم
خيلي ممنون

سلام...
L3 رو كه ميرني ميني مپ پايين رو نگاه كن يه حلقه ي خاكستري ظاهر ميشه كه بعد از چند ثانيه پنهان ميشه...آخرين جهتي رو كه نشون ميده برو دنبالش....

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
دوستان يكي كمك كنه!!!:biggrin1:
تو اون مرحله كه يه بالون هست كه گاز سمي تو شهر پخش ميكنه, چيكار بايد كرد؟ اون UAV رو هم ميزنم منفجر ميشه هيچي ازش نميمونه نميدونم بايد چه كنم!:biggrin1:
راستي تو مرحله قبلش كه اون دختره Trish از ساختمون پرت ميشه , دو تا انتخاب هست كه من خوبه رو انتخاب كردم بده چي هست؟ بازم تريش ميميره؟

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
دوستان يكي كمك كنه!!!:biggrin1:
تو اون مرحله كه يه بالون هست كه گاز سمي تو شهر پخش ميكنه, چيكار بايد كرد؟ اون UAV رو هم ميزنم منفجر ميشه هيچي ازش نميمونه نميدونم بايد چه كنم!:biggrin1:
راستي تو مرحله قبلش كه اون دختره Trish از ساختمون پرت ميشه , دو تا انتخاب هست كه من خوبه رو انتخاب كردم بده چي هست؟ بازم تريش ميميره؟
هر طور شد باید خودتو از ساختمون ها برسونی به بالون نزدیکش شدی قدرت رد و برق رو بزن تا
حرکت نکن بعد بپر روش چندتا زامن هست باید ازاد کنی تا بالون نابود بشه
اره بازم میمیره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر