PlayStation Horizon Forbidden West : Burning Shores

سازنده
Guerilla Games
تاریخ انتشار
April 19 - 2023
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
HFWBS_CAPITOLRECORD_4K.jpg

اولین اطلاعات از بسته الحاقی بازی:

آقای Mathijs de Jonge (مدیر بازی در Guerrilla Games) در مصاحبه ای در مورد مزایای انتشار دی ال سی Burning Shores عنوان Horizon Forbidden West به طور انحصاری برای PS5 توضیح داد.

او در مورد یک صحنه نبرد جاه طلبانه صحبت می کند که اجرای آن در PS4 امکان پذیر نبود.

ویرانه ها و مناظر لس آنجلس و اطراف آن بسیار دقیق هستند و برای عملکرد خوب به قدرت پردازش زیادی و فناوری پخش سریع نیاز دارند، به خصوص زمانی که بازیکن در بالای زمین شناور است و می تواند بسیاری از چیزها را به طور همزمان ببیند.

نمونه قابل توجه دیگر صحنه نبرد ویژه است که نیاز به حافظه و قدرت پردازش زیادی دارد.برای دستیابی به این چشم انداز عالی، هم از نظر فنی و هم از نظر خلاقانه، ما این DLC را انحصاری برای PS5 ساختیم زیرا مزایای فنی زیادی برای ما به ارمغان می آورد

یکی از اولویت های کلیدی توسعه‌دهندگان اضافه کردن جزئیات زیاد به محیط ها بود .

از آنجايي که بازی فقط برای PS5 می‌آید، قدرت این کنسول را به خوبی نشان می‌دهد

ویرانی های شهر لس آنجلس و اطراف آن بسیار دقیق طراحی شده و سخت افزار PS5 به آن کمک کرده است

تنظیمات نورپردازی خاصی برای Aloy استفاده شده است

بازی از 40Hz Mode و VRR ساپورت میکند

تریلر آنونس:

View attachment VID_20230314_193455_933.mp4

HFWBS_SIGN_4K.jpg

HFWBS_GRIFFITH_4K.jpg

HFWBS_ALOY_FLYING02_4K.jpg

لانچ تریلر
View attachment VID_20230414_155210_580.mp4

آخرین ویرایش:

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,218
من مخالف گی ها یا اقلیت های جنسی نیستم. با چیزی که از ابتدای به امر بیاد بگه من اینم، دوست دارید خوشتون بیاد دوست ندارید برید سراغ یه چیز دیگه هم نه تنها مشکلی ندارم، بلکه استقبال هم میکنم ازش. مثل TLoU. به نظرم خیلی هم خوب تونسته گرایش جنسی کارکتر رو تو تم داستان بیاره. من با با اینکه آروم آروم همه چیزهایی که قبلا یه چیز دیگه بودن رو تغییر ماهیت بدیم تا صرفا موج سواری کرده باشیم مخالفم.

فکر کنم اکثرا بدونن من چقدر فن Horizon هستم، و به همین دلیل از اضافه شدن این چیزها به بازی اصلا خوشم نمیاد. اینم نظر منه البته. نمیدونم چرا تا کامنتی بدیم که به نظر یک سری از دوستان خوش نیاد، فکر میکنن داریم علیه سونی و شوگر ددی محترمشون، جیمبو، اعلام دشمنی و مخالفت میکنیم، فلذا وظیفه خودشون میدونن بهت بتوپن و توهین کنن!

قاعدتا بخشی از آزادی فردی اینه که با نسبت مشابه، من نوعی هم حق داشته باشم وقتی بازی مورد علاقه ام به سمتی میره که به نظرم اضافه و زور چپونه، دیگه دوستش نداشته باشم. ضمن اینکه مخالفت من با یه جریانه، همون جریانی که مثلا میاد به FFXVI گیر میده که چرا توش شخصیت سیاه پوست نیست و انقدر سفیده. یا تصمیم میگیره زندگی حرفه ای سازنده بازی های هاگوآرتس لگسی رو علی رغم ساخت یه بازی شاهکار نابود کنه، یا هرکسی که از بازی تعریف میکنه، چون نویسنده کتاب گفته ترنس ها ترنسن نه زن و یه مرد بیاد بگه من روحن زنم دلیل نمیشه پریود هم بشه. که حالا فارغ از اینکه مزخرف گفته یا حق مطلق، ارتباطش مثلا با سازنده بازی یا فولان خبرنگاری که از بازی تعریف کرده چیه که باید از کار اخراج بشه؟ من این حرکات رو در راستای این جریان رسانه ای ناپسند میدونم، پس مخالفشم و شخصا هم تصمیم میگیرم تحریمش کنم.

این نظر منه دوستان. من یه انسان مستقلم، با نقطه نظرات شخصی و خاص خودم. اگه نمیتونید به نظر یک انسان احترام بزارید، چطور میخواید از آزادی اقلیت های جنسی دفاع کنید؟

پ.ن: هر کی از گی شدن الوی خوشش امده امیدوارم از این بازی هم نهایت لذت رو ببره و دستکم محض فن سرویس هم که شده یه فن قیچی براش کنار گذاشته باشن.
داداش فقط ایلوی لز شده ....گی نشده :D

• Smile
Reactions: Sina pishdar

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,391
نام
Majid
تاپیک بازی های انحصاری سونی دو تا نظر درست حسابی بخونم بر میخورم به چند تا یوزر (سوپر هیتر!)
گاهی اوقات آدم دلش برای حال هوای قدیم فروم تنگ میشه که چقدر همه چی دوستانه تر بود..
اتفاقا بنظرم فضای فروم رو بیشتر سوپر فنای دو آتیشه اینقد تاکسیک کردن تا هیترا.

اونور یکی میاد میگه چرا RedFall داره رو کنسولی که ادعای قوی ترین بودن رو داره با اون گرافیک 30 فریم اجرا میشه میریزن میگن برید شاهکارای سونی رو بازی کنید به ما کاری نداشته باشید :|
اینجا یه نفر میاد میگه به عنوان فن سری ناراحته که اینطوری کردن سریع میگن تو هیتری پس از Tlou هم دوری کن.

در صورتی که اگه اینا انحصاری نمیبود هیچ کدوم از این بحث ها اصلا پیش نمیومد.
چهار نفر دور هم جمع شدیم از بازی کردن و بحث کردن در موردش لذت ببریم هر جا فروم میری شده VS !
حالا اگه مثل فوتبال کل کل و کری خوندن واسه فان بود خوب بود، به دلایل نامعلومی اینجا فک میکنی طرف واقعا سهام دار اون شرکته اگه یکی با گـی بودن الوی حال نکنه و DLC رو نخره قراره 30 درصد سقوط کنه اون سهام :D

آخرین ویرایش:

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,807
واقعا دلم می‌خواست یه همچین چیزی را یه روزی تو یه بازی ببینم

View attachment 290489
کِی واسه همیشه بساط 30فریم جمع میشه؟

حیف نیست همچین سینریی رو 60 فریم تجربه نکنی؟ واقعا هیچجوره قابل تحمل نیستش دیگه.

خوشبختانه بازی گزینه ۶۰ فریم رو داره.

صبر میکنیم بیاد پلاس. پول پای خیانتش به فنا رو نمیخوام بدم. کلی سعی کردم با اواد یا مخصوصا ارن رو هم بریزم ولی آپشنی در اختیارم نذاشت، ولی حالا واسه خوشی دل ریقوهایی که بعد از میلیون ها سال تکامل انسان ها سر بزنگاه تو آسون ترین دوره برای زیستن سر و کله شون پیدا شده و حالا کرکتر اصلی بازی رو مجبور کردند که بپره تو بغل یه NPC رندوم و نچسب و از قضا یه زن قدرتمند و مستقل دیگه! تو یه DLC دو ساعته!

سبک بازی RPG عه. ولی گزینه رومنسش فقط خلاصه میشه تو همجنسگرایی! بسیار عالی!!

از این بگذریم تک تک شخصیت های منفی بازی اصلی یه سری مرد سفید پوست بودند و اینم احتمالا همینه!

منی که تا گردن فمنیست بودم تا همین چند ماه پیش، الان حالم دیگه بهم میخوره از این جریان. انگار مجبورن تو هر جایی به ما یادآوری کنند یه عده علاقه دارند با آل..ت شون یه کار جدید انجام بدند. به جای اینکه به مشکلات واقعی جامعه مثل معلولین و ناتوان ها تو بازی ها و فیلم ها پرداخته بشه، میرن واسه ۴ تا مریض جنسی تبلیغ می‌کنند که حالشونم از انسان های طبیعی بهم میخوره و ابایی به اشاره به این موضوع هم ندارند!

این موضوع هم فقط ربطی به بازیای سونی نداره و کلا محتوای آمریکایی رو به ورطه نابودی کشونده. شامل تمام سرگرمی های غربی میشه این آفت.

آخرین ویرایش:

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,560
مپ dlc واقعا بزرگه.. شاید بگم در حدود یک سوم مپ فوربیدن وست هست ولی بشدت متراکم تره و چیزایی زیادتری برای کشف کردن داره.. بازی رسما یه لول دیگه هم پیدا کرده و اونم گشت و گذار تو آسمونه.. به حدی این گشت و گذارها تو زمین و آسمون زیباست که داستان بازیو ول کردم.. ضمن اینکه چیزای زیادی هم هست حین گشت و گذار که مطمینم نه تو این سری نه تو گیم دیدید اصلا

View attachment VID_20230421_112209_247.mp4

چندتا اسکرین شات که نگران نباشید اسپویل نداره 👇

پرفورمنس بازی هم تو حالت VRR حدود 70 الی 80 فریم هست

آخرین ویرایش:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,926
نام
malek
"مالکیت خصوصی".طرف صاحب اثر هستش و تولید کننده ی محتوا و به نظرم کاملا حق داره هر جوری میخاد عقایدش و ذهنیتش رو تو اثرش نشون بده.حالا بعضیا میگن ۹۹.۹۹۹۹۹۹۹ درصد مردم عادی و طبیعی و تکامل یافته با اینا مخالفن و باید سنگسار بشن یه بحث دیگس.مگه اکثریت آگاه و کاربلد نیستید؟تو جهانی با اقتصاد آزاد خب برید محتوایی بسازید که اینجور مسائل توش صفر باشن(اگه میتونید)

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,560
"مالکیت خصوصی".طرف صاحب اثر هستش و تولید کننده ی محتوا و به نظرم کاملا حق داره هر جوری میخاد عقایدش و ذهنیتش رو تو اثرش نشون بده.حالا بعضیا میگن ۹۹.۹۹۹۹۹۹۹ درصد مردم عادی و طبیعی و تکامل یافته با اینا مخالفن و باید سنگسار بشن یه بحث دیگس.مگه اکثریت آگاه و کاربلد نیستید؟تو جهانی با اقتصاد آزاد خب برید محتوایی بسازید که اینجور مسائل توش صفر باشن(اگه میتونید)
بازی کردی یا نه بالاخره :D

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,926
نام
malek
مپ dlc واقعا بزرگه.. شاید بگم در حدود یک سوم مپ فوربیدن وست هست ولی بشدت متراکم تره و چیزایی زیادتری برای کشف کردن داره.. بازی رسما یه لول دیگه هم پیدا کرده و اونم گشت و گذار تو آسمونه.. به حدی این گشت و گذارها تو زمین و آسمون زیباست که داستان بازیو ول کردم.. ضمن اینکه چیزای زیادی هم هست حین گشت و گذار که مطمینم نه تو این سری نه تو گیم دیدید اصلا

View attachment 290588

چندتا اسکرین شات که نگران نباشید اسپویل نداره 👇

پرفورمنس بازی هم تو حالت VRR حدود 70 الی 80 فریم هست
دیشب خواستم چندتا اسکرین شات بگیرم بزارم تاپیک،دیدم شدنی نیست و باید متر متر که راه میرم عکس بگیرم و نمیشه بازی کرد :)
این vrr هم که میگی تو تنظیمات بازی باید فعال کنیم یا اینکه خودش اوتومات رو مد پرفرمنس اعمال میکنه

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,560
دیشب خواستم چندتا اسکرین شات بگیرم بزارم تاپیک،دیدم شدنی نیست و باید متر متر که راه میرم عکس بگیرم و نمیشه بازی کرد :)
این vrr هم که میگی تو تنظیمات بازی باید فعال کنیم یا اینکه خودش اوتومات رو مد پرفرمنس اعمال میکنه
از تنظیمات خود کنسول و تی وی هم باید ساپورت کنه

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,926
نام
malek
از تنظیمات خود کنسول و تی وی هم باید ساپورت کنه
میدونم،منظورم این بود اگه تنظیمات tv و کنسول اوکی باشه این vrr خودش اوتومات رو هر سه مد گرافیکی بازی(پرفورمنس،بالانس،رزولوشن)اعمال میشه و یا فقط رو یه مد فعاله؟

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,560
میدونم،منظورم این بود اگه تنظیمات tv و کنسول اوکی باشه این vrr خودش اوتومات رو هر سه مد گرافیکی بازی(پرفورمنس،بالانس،رزولوشن)اعمال میشه و یا فقط رو یه مد فعاله؟
VRR رو مود پرفورمنس .
رو مود رزولوشن هم اگر تی ویت 120hz هستش مود 40fps فعال میشه

• Like
Reactions: malek911

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر