PlayStation Horizon Forbidden West : Burning Shores

سازنده
Guerilla Games
تاریخ انتشار
April 19 - 2023
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
HFWBS_CAPITOLRECORD_4K.jpg

اولین اطلاعات از بسته الحاقی بازی:

آقای Mathijs de Jonge (مدیر بازی در Guerrilla Games) در مصاحبه ای در مورد مزایای انتشار دی ال سی Burning Shores عنوان Horizon Forbidden West به طور انحصاری برای PS5 توضیح داد.

او در مورد یک صحنه نبرد جاه طلبانه صحبت می کند که اجرای آن در PS4 امکان پذیر نبود.

ویرانه ها و مناظر لس آنجلس و اطراف آن بسیار دقیق هستند و برای عملکرد خوب به قدرت پردازش زیادی و فناوری پخش سریع نیاز دارند، به خصوص زمانی که بازیکن در بالای زمین شناور است و می تواند بسیاری از چیزها را به طور همزمان ببیند.

نمونه قابل توجه دیگر صحنه نبرد ویژه است که نیاز به حافظه و قدرت پردازش زیادی دارد.برای دستیابی به این چشم انداز عالی، هم از نظر فنی و هم از نظر خلاقانه، ما این DLC را انحصاری برای PS5 ساختیم زیرا مزایای فنی زیادی برای ما به ارمغان می آورد

یکی از اولویت های کلیدی توسعه‌دهندگان اضافه کردن جزئیات زیاد به محیط ها بود .

از آنجايي که بازی فقط برای PS5 می‌آید، قدرت این کنسول را به خوبی نشان می‌دهد

ویرانی های شهر لس آنجلس و اطراف آن بسیار دقیق طراحی شده و سخت افزار PS5 به آن کمک کرده است

تنظیمات نورپردازی خاصی برای Aloy استفاده شده است

بازی از 40Hz Mode و VRR ساپورت میکند

تریلر آنونس:

View attachment VID_20230314_193455_933.mp4

HFWBS_SIGN_4K.jpg

HFWBS_GRIFFITH_4K.jpg

HFWBS_ALOY_FLYING02_4K.jpg

لانچ تریلر
View attachment VID_20230414_155210_580.mp4

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,403
نام
سید محمد حسین
از اتاق فرمان پیام به من رسید که لطفا قاطی این دعواها حواستون باشه کسی رو اسپویل نکنید :D
یکی از دوستان که اطلاع داد کل موضوع این دعوا گویا برمبنای یه بخش داستانیه که اسپویل شده (حقیقتش من نمیدونم کلا دنبال نمی کنم این بازی رو زیاد)

از من گفتن بود :D

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,611
نام
Alireza
سالها پیش توی مس افکت و فیبل و دراگون ایج هم با پیش‌بینی آینده میدونستن ترند این روزها قراره چی باشه و به نتفلیکس دنیای گیم میخواستن تبدیل بشن :D
تو اسکایریم میتونستی با هر کسی ازدواج کنی، حالا یه گزینه رومنس شده موج‌سواری و پیروی از آرمان‌های دراکمن.
دیدید گفتم همش تقصیر پارت 2 هست. آخرش همه چی میرسه به دراکمن ملعون که داره صنعت گیم رو به نابودی میکشونه :D

پ.ن: عکس‌العمل این دوستان برای نسخه جدید Fable دیدنی میشه چون از قدیم در این زمینه پیشرو بوده :D

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
الوی دوتا بازی کامل با Erend در ارتباط بود دریغ از یه اشاره کوچیک به رومانس، بعد یه دختر جدید اومده تو یه دی‌ال‌سی بازی اشاره‌های رومانس داره، خب مشخصه که حق انتخابی تو شماره سوم واسه رومانس نیست و گرایش جنسی الوی مثل امثال سایبرپانک یا مس‌افکت دست ما نیست چون از قبل سازنده‌ها تصمیمشون رو گرفتن!
به شخصه اگه انتخاب رومانس تو بازی باشه مشکلی با وجود همجنس‌گرایی تو بازی ندارم ولی این‌جوریش دیگه زیادی و حال به هم‌زن شده، مهم هم نیست چه بازی باشه، البته لست ۲ هم تاحدودی قضیش فرق می‌کنه چون این‌قدر داستان‌پردازی و روایتش قوی هست که آدم اصلا اذیت نمیشه برعکس هورایزن!

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,597
سالها پیش توی مس افکت و فیبل و دراگون ایج هم با پیش‌بینی آینده میدونستن ترند این روزها قراره چی باشه و به نتفلیکس دنیای گیم میخواستن تبدیل بشن :D
تو اسکایریم میتونستی با هر کسی ازدواج کنی، حالا یه گزینه رومنس شده موج‌سواری و پیروی از آرمان‌های دراکمن.
دیدید گفتم همش تقصیر پارت 2 هست. آخرش همه چی میرسه به دراکمن ملعون که داره صنعت گیم رو به نابودی میکشونه :D

پ.ن: عکس‌العمل این دوستان برای نسخه جدید Fable دیدنی میشه چون از قدیم در این زمینه پیشرو بوده :D
نه دا
سونی کلا حال بهم زنه و پیشرو در این قضایا
بذار هیت مون را بدیم 🥴😂

fc5aa937e8a29579cacae39d4050628c.jpg bandicam-2019-09-05-16-54-40-297.jpg maxresdefault (4).jpg

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
درست نخوندی سید..
اخر پستشو برو بخون اون موضوع باید جواب داده میشد . بخصوص منی که بخاطر گیمپلی و گرافیک بازی طرفدار این بازیم ..
موضوع جالب اینه که دقیقا چه اتفاقی افتاد که شما فنهای ماکروسافت تو این تاپیک پیداتون شد :D چرا که قبل این جریان هیچ پستی از شماها ندیده بودم . بالا هم گفتم بهرحال یه موضوع برای کوبوندن سونی پیدا شده برید حالشو ببرید ولی اسراف و زیاده روی نکنید که خداوند اسراف کنندگان را دوست ندارد (:

خوب دیگه قربونت بشم جوابشو دادی ، اونم جوابتو داد :D

در مورد اینکه چرا بقیم توی این تاپیک پیداشون شد ارجاعت میدم به این جمله :D
اینجا هم فرومه و هرکسی می‌تونه یکی دیگه رو کوت کنه .

اینجا فرومه هر کسی دلش بخواد میتونه یکی دیگه رو کوت کنه ، نمی تونه :D ؟!
نصف کسایی هم که پست دادن فن مایکرو که نیستن هیچ فن پی سی (مثل خودم) یا حتی سونی هستن.مشکل دقیقا همینه که اول که پست رو می خونین یک رد فلگ فعال میشه ، که آیا این فن سونیه ؟ یا پی سی ؟ یا ایکس باکس ؟! بیخیال با ، طرف نظرشو گفت ، بقیم نظرشونو گفتن ، حتما باید فن بازی یا شرکت مورد نظر باشی که بتونی نظرتو بدی در مورد اون محصول و اگر نباشی حتما هیتری ؟!

اون زمانی که فیبل و دراگون ایج و مس افکت و ... این کارارو میکردن ، این قضایا ترند روز نبود ، بود :D ؟! شایدم بود ما خبر نداشتیم :D
فیبل احتمال بسیار زیاد داره ! فقط فرقش اینکه همونطور که گفتی 20 سال پیشم داشت :D نیامده به زور بچپونه توی بازی برای ترند شدن و معروف شدن بیشتر ! حتی بازی اگر باشه که از همون اول هینت بده به این قضایا می تونه منطقی باشه ! از همون سایبر تا لیگ و هیدس و ... که از همون اولا هینت میدادن به قضیه ، یا حتی یک شخصیت جدید بیاری یا یک بک استوری جدید و ... هزاران تا راه هست باسه آوردن منطقی این قضیه :D که به نظرم همه اونا اوکیه ، ولی اینکه بعد از دوتا شماره و دوتا دی ال سی یهویی بیای بگی به شخصه باسه من منطقی نیست و به نظرم همون سوءاستفاده از ترند روزه !

همونطور که گفتم تو نسخه اصلی هم این مسائل بود و میتونستی به Arad ابراز علاقه کنی.

Arad که مرد بود سلطان :| چه ربطی به این قضایا داره :|

آخرین ویرایش:

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,597
اینجا فرومه هر کسی دلش بخواد میتونه یکی دیگه رو کوت کنه ، نمی تونه :D ؟!
نصف کسایی هم که پست دادن فن مایکرو که نیستن هیچ فن پی سی (مثل خودم) یا حتی سونی هستن.مشکل دقیقا همینه که اول که پست رو می خونین یک رد فلگ فعال میشه ، که آیا این فن سونیه ؟ یا پی سی ؟ یا ایکس باکس ؟! بیخیال با ، طرف نظرشو گفت ، بقیم نظرشونو گفتن ، حتما باید فن بازی یا شرکت مورد نظر باشی که بتونی نظرتو بدی در مورد اون محصول و اگر نباشی حتما هیتری ؟!
دنبال چی هستی آقای فردوسی پور؟ 😁
یه سری چیزا هست نمیشه اینجا توضیح داد وگرنه میگفتم قضیه چیست
در مورد پستت هم پس لطفاً یه تاپیک مجزا بزنید و ساعتها در مورد ترند روز و زور چپونی این قضایا بشینید دور هم حرف بزنید کاملا استقبال میشه. چون یه سری از این بحثا که چرا صنعت رفته به این سمت به تاپیک بازی ربط نداره فکر کنم.

• Love
Reactions: just_p30

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,611
نام
Alireza
اون زمانی که فیبل و دراگون ایج و مس افکت و ... این کارارو میکردن ، این قضایا ترند روز نبود ، بود :D ؟! شایدم بود ما خبر نداشتیم :D
فیبل احتمال بسیار زیاد داره ! فقط فرقش اینکه همونطور که گفتی 20 سال پیشم داشت :D نیامده به زور بچپونه توی بازی برای ترند شدن و معروف شدن بیشتر ! حتی بازی اگر باشه که از همون اول هینت بده به این قضایا می تونه منطقی باشه ! از همون سایبر تا لیگ و هیدس و ... که از همون اولا هینت میدادن به قضیه ، ولی اینکه بعد از دوتا شماره و دوتا دی ال سی یهویی بیای بگی به شخصه باسه من منطقی نیست و به نظرم همون سوءاستفاده از ترند روزه !
پس بعد از اینهمه سال، یهویی دیگه از این به بعد نباید این آپشن وجود داشته باشه تا کسی فکر نکنه که دارن ترند رو دنبال میکنن؟!
همونطور که گفتم تو نسخه اصلی هم این مسائل بود و میتونستی به Avad ابراز علاقه کنی. وقتی این صرفا یه انتخاب هست چطور زورچپونیه؟ حالا اگه یه بازی ناشناخته بود شاید میشد باور کرد که واسه معروف شدن (!) این کار رو کردن...

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,224
تو به یه غربی بگو خیلی از ایرانیا برای یه اتفاقای ۱۴۰۰ سال پیش اشک میریزن و به شیر بیابون هم رحم نکردند. براش خیلی عجیب و غیر منطقیه شایدم تنفر برانگیز.

این چیزا هم که الان بحثش شد برای غربی ها عادی شده. ولی برای ما خاورمیانه ای ها عجیب.
دیدی که مثال هم زدم این موضوع لزوما ربطی به سونی نداره تو خیلی بازیهای دیگه هم هست که مال سونی هم نیستند و اینم‌بگم تو خیلی بازیها در آینده هم وجود خواهند داشت پس بهتره شل کنید وگرنه کلا بنظرم گیم و فیلم و سریال بگذارید کنار چون همشون تو این مایه ها ممکنه برن.

کلا سعی کنیم بفهمیم همه چی دقیقا اونی نیست که ما دلمون میخواد. خود من یه روزی شدید موضع داشتم به این قضایا ولی الان برام مهم نیست از کنارش رد میشم. این چیزا یه موضوعی هست جا افتاده در غرب که نه من توانایی‌ تغییرش رو دارم و نه حقی دارم که تغییرش بدم من یک مصرف کننده هستم .
اگر حل شده پس چرا مرتب یاد اوری میکنن!!!دوست عزیز اصلا یک سوال این اقلیت جنسیتی چند درصد جمعیت جهان رو در بر میگیرن..؟؟اکثرین جمعیت کل جهان دگر جنسگرا هستن..اینجور حمایت ها به نظرم یک جور خود زنیه....

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,152
نام
Melkor
من نمیفهمم چرا تعجب میکنید یه نگاه به صحفه توییتر گوریلا گیمز بندازید کاملا متوجه woke بودنشون میشید .

خود گیم اصلی هم woke trash با کاراکتر های بی نهایت داغون بود dlc هم که جای تعجبی نداره.

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,597
اگر حل شده پس چرا مرتب یاد اوری میکنن!!!دوست عزیز اصلا یک سوال این اقلیت جنسیتی چند درصد جمعیت جهان رو در بر میگیرن..؟؟اکثرین جمعیت کل جهان دگر جنسگرا هستن..اینجور حمایت ها به نظرم یک جور خود زنیه....
حتما جذابیت داره براشون چون همین امروز اعلام شد نتفلکیس رکورد کاربر تاریخ خودشو هم زده /:

بالا هم گفتم
تو مملکت خودمون هم یه قشر اقلیت ( خودت میدونی منظورم کیا هستن) داره خیلی چیزا را به خورد کل ملت میده. کلا به نظر من حساس نشید چون تضاد فرهنگی بین ما و اونا زیاده و درکش سخت.

• Smile
Reactions: Morgoth Bauglir

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,597
الوی دوتا بازی کامل با Erend در ارتباط بود دریغ از یه اشاره کوچیک به رومانس، بعد یه دختر جدید اومده تو یه دی‌ال‌سی بازی اشاره‌های رومانس داره، خب مشخصه که حق انتخابی تو شماره سوم واسه رومانس نیست و گرایش جنسی الوی مثل امثال سایبرپانک یا مس‌افکت دست ما نیست چون از قبل سازنده‌ها تصمیمشون رو گرفتن!
به شخصه اگه انتخاب رومانس تو بازی باشه مشکلی با وجود همجنس‌گرایی تو بازی ندارم ولی این‌جوریش دیگه زیادی و حال به هم‌زن شده، مهم هم نیست چه بازی باشه، البته لست ۲ هم تاحدودی قضیش فرق می‌کنه چون این‌قدر داستان‌پردازی و روایتش قوی هست که آدم اصلا اذیت نمیشه برعکس هورایزن!
اتفاقا هورایزن کاملا انتخاب اینکه چکار کنی دست پلیر هست و آخر بازی هم هست و اصلا تو طول بازی چیزی در موردش بهت نمیگه.
میتونی آخر بازی اون انتخاب رو skip کنی و اصلا اون اتفاق هم نیفته و بازی هم تموم میشه. « پایان باز »

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,224
اتفاقا هورایزن کاملا انتخاب اینکه چکار کنی دست پلیر هست و آخر بازی هم هست و اصلا تو طول بازی چیزی در موردش بهت نمیگه.
میتونی آخر بازی اون انتخاب رو skip کنی و اصلا اون اتفاق هم نیفته و بازی هم تموم میشه. « پایان باز »
مکزیکن جان چرا خودتو گول میزنی :D وقتی بوسه گذاشتن منظورشون چیه. :D حالا بوسم نکرد معنیش این نیست که قضیه منتفیه.:Dانشالله شماره بعدی حسابی این موارد توش هست:D

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,211
نام
محمد
VGC 8/10
While Horizon Forbidden West: Burning Shores is more Horizon mechanically, narratively it's the strongest story told in the series with excellent new characters and vital plot developments that set the stage for Horizon 3.

videogames.si 7/10
"Burning Shores doesn’t add a great deal to the story and character development is seemingly optional, but if you want more beasts to bash, more ways to bash them, and gorgeous scenery to ogle at, you won’t be disappointed. "

FOX VS XOF

کاربر سایت
Feb 26, 2022
173
متاسفانه باید به این مسائل عادت کنیم مقصر سونی و شرکت X و Y نیست دستور از بالا بالاهاست.این تازه اولشه چند ده سال آینده دنیا به لجن کشیده میشه.چند سال دیگه هر کدوم از اقلیتهای فتیش های مختلف(از قبیل رابطه با حیوان و محارم و بچه و ...) اعتراض میکنن چرا روابط ما قانونی و رسمی نیست و آزادی کجا رفته
با این وضعیتی که میبینم سال ۲۰۴۰ دیدین یه انسان و خر ازدواج کرده و قانونی اعلام شده تعجب نکنید :D دنیا داره به لجن کشیده میشه و اخلاقیات به صفر مطلق تنزل پیدا میکنه ربطی هم به عادی بودن و عادت کردن و بلوک غرب و شرق نداره
نتیجه آزادی بدون کنترل و قید و شرط میشه این

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر