Xbox Halo: The Master Chief Collection

GvPc.jpg

بازی Halo: The Master Chief Collection به صورت انحصاری برای کنسول Xbox One در طول کنفرانس مایکروسافت در E3 امسال معرفی شد.

بازی شامل Halo: Combat Evolved, Halo 2, Halo 3 و Halo 4 خواهد بود و با قیمت 60$ عرضه خواهد شد.

تمام نسخه های موجود در این کالکشن به صورت 1080P و 60 فریم اجرا خواهند شد و Halo: Combat Evolved, Halo 2 به صورتremastered (دوباره ساخته شدن و کیفیت بازی ها بهبود پیدا کرده) شدن.

The Master Chief Collection شامل تمام مد های Halo های قبلی، تمام نقشه های بخش مولتی پلیر (بیش از 100 نقشه) و 4000 گیمر اسکور خواهد بود.

بازی در تاریخ 11 ماه نوامبر عرضه خواهد شد.

yommrdhryylq6dxmtk4g.png

آخرین ویرایش:

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
میگم من کد بازی را دارم همون کد 25 رقمی اول اینکه کجا باید کد را وارد کنم دوم اینکه 60 گیگ خیلیه هم واسه خرید گیگ نزدیک 120 تومن باید پول بدیم هم اینکه تا کی وایسیم دنلود بشه نمیشه فقط هی لو 3 و 4 را دنلود کنیم ؟ شما همه را یکجا دنلود کردید ؟

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
میگم من کد بازی را دارم همون کد 25 رقمی اول اینکه کجا باید کد را وارد کنم دوم اینکه 60 گیگ خیلیه هم واسه خرید گیگ نزدیک 120 تومن باید پول بدیم هم اینکه تا کی وایسیم دنلود بشه نمیشه فقط هی لو 3 و 4 را دنلود کنیم ؟ شما همه را یکجا دنلود کردید ؟

نه نمیشه
بازی به صورت یکجا هست

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,751
نام
علی
این رو قبلا هم پرسیده بودم ولی جوابی ندیدم!
چون دانلود ۲۲ گیگ برام زیاده اگه بازی رو آفلاین بازی کنم و بعدش آنلاین بشم آچومنتها رو میده؟!

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
و یگ سوال دیگه گسی که کد نداره برای دنلود باید بازی را اول چند دلاری بخره درسته ؟ اگر اره گلا چند زده تو سایت به دلار و به پول ما چند میشه درواقع اگه کسی بخواد بخره چند باید هزینه اولیه اش را بده به جز دنلود

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan
دوستانی که بازیو دارن، الان بازی تخفیف خوبی خورده
سروراش اوکی شده یا نه که بخریمش ؟

من تازگیا امتحان نکردم ولی بعید میدونم بشه آنلاین زد . بنظرم اگه مشکل حجم و دانلود نداری و با توجه به تخفیف خوبی که خورده بد نیست قبل از اومدن 5 یه دور کمپین ها رو 60 فریم تموم کنی ! :D

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
من تازگیا امتحان نکردم ولی بعید میدونم بشه آنلاین زد . بنظرم اگه مشکل حجم و دانلود نداری و با توجه به تخفیف خوبی که خورده بد نیست قبل از اومدن 5 یه دور کمپین ها رو 60 فریم تموم کنی ! :D

60 فریم شده این نسخه ؟! :d
نه دیتاشو رایگان میگیرم و مشکلی ندارم ولی دوست داشتم آنلاینشو بزنم توی این بازار بی آنلاینی :d

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan
60 فریم شده این نسخه ؟! :d
نه دیتاشو رایگان میگیرم و مشکلی ندارم ولی دوست داشتم آنلاینشو بزنم توی این بازار بی آنلاینی :d

آره :D هیلو 3 رو 60 فریم تموم کردن واقعاً لذت داره :D
بنظرم اگه مشکل دیتا نداری بگیر . حالا دیدی شاید هم تونستی آنلاین بزنی ! :D

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
دوستان من کد بازی را دارم به صورت ردیم کد هر کی خواست پ خ بده بهش میفروشم میدونید که قیمتش با تخفیف شده حدود 37 دلار که شما مالیات هم باید بهش اضافه کنید که حدود 40 دلار باید واسه کد خرج کنید اما با این خرید خیلی کمتر پاتون در میاد

Spartan AR

کاربر سایت
Jun 10, 2013
401
نام
علی
دوستان این مشکل مولتی بازی مطمئنید از سرور های خود بازی هست؟؟
تا جایی که من میدونم بخاطر همین اختلال UDP ما هست که نمیشه بازی کرد چون هر چند وقت یبار این اختلالا درست میشه من راحت میتونم مولتی بازی کنم :/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر