Xbox Halo: The Master Chief Collection

GvPc.jpg

بازی Halo: The Master Chief Collection به صورت انحصاری برای کنسول Xbox One در طول کنفرانس مایکروسافت در E3 امسال معرفی شد.

بازی شامل Halo: Combat Evolved, Halo 2, Halo 3 و Halo 4 خواهد بود و با قیمت 60$ عرضه خواهد شد.

تمام نسخه های موجود در این کالکشن به صورت 1080P و 60 فریم اجرا خواهند شد و Halo: Combat Evolved, Halo 2 به صورتremastered (دوباره ساخته شدن و کیفیت بازی ها بهبود پیدا کرده) شدن.

The Master Chief Collection شامل تمام مد های Halo های قبلی، تمام نقشه های بخش مولتی پلیر (بیش از 100 نقشه) و 4000 گیمر اسکور خواهد بود.

بازی در تاریخ 11 ماه نوامبر عرضه خواهد شد.

yommrdhryylq6dxmtk4g.png

آخرین ویرایش:

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,900
نام
حسين
بازی رو تازه شروع کردم همین اول کار درجا زدم ! لطفاً یکی بنده ی آماتور رو راهنمایی بکنه :D

Mission دوم شماره ی 1 هیلو ، اونجایی که مستر چیف کنترل یه ماشین رو به عهده میگیره و یه Gunner پشت اسلحه ی ماشین قرار میگیره وارد یه محیط میشیم که بعد از کشتن دشمنا کورتانا بهم میگه که دنبال سوییچ بگرد ولی هرچی من محیط رو زیر و رو میکنم چیزی پیدا نمیکنم

اینم عکس که بفهمید کجارو میگم

20150520_184257.jpg

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
بازی رو تازه شروع کردم همین اول کار درجا زدم ! لطفاً یکی بنده ی آماتور رو راهنمایی بکنه :D

Mission دوم شماره ی 1 هیلو ، اونجایی که مستر چیف کنترل یه ماشین رو به عهده میگیره و یه Gunner پشت اسلحه ی ماشین قرار میگیره وارد یه محیط میشیم که بعد از کشتن دشمنا کورتانا بهم میگه که دنبال سوییچ بگرد ولی هرچی من محیط رو زیر و رو میکنم چیزی پیدا نمیکنم

اینم عکس که بفهمید کجارو میگم

20150520_184257.jpg

وارد محوطه که میشی دست راستت پشت چند تا دیوار یه راه پله هست که به سمت بالا میره .. شما اونو پیدا کنی مشکلت حل میشه..

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
کد ODST برای کسایی که واجد شرایط شدن داره ارسال میشه (برای من فرستادن :D). 100 تا اچیومنت (1000G) جدید هم اضافه شده.

https://www.halowaypoint.com/en-us/...alo-the-master-chief-collection-thank-you-faq

مبارکه ;)
شایعه شده بود برای همه رایگان می کنن !! پس هنوز برای افرادی کد می فرستند که تو اون بازه زمانی خاص بازی کردن؟؟؟
قیمت و حجمش مشخص شده؟؟؟

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
دوستان اگر احیانا کد اضافه ای دستتون رسید یا نخواستید بازیش کنید، به ما عنایت فرمایید بی نهاییت سپاسگذارتون خواهم بود :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر