Halo: Reach | پست اول تاپیک خوانده شود

بهترین عضو Noble Team از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    301

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,121
البته ببین بابک این صحبتا که مثلا " کنترل هیلو ایراد نداره پس نباید تغییر کنه " واسه قبل از عرضه ی ریچ بود . الان بانجی اومده ریچ رو ساخته که اون کنترل کامل رو به اوج خودش رسونده .کنترلی که نزدیک به 10 ساله داره تکرار میشه و تا اینجا جواب داده اما هیلویی که 343 میسازه اگه مثلا تو کنترلش نسبت به ریچ تغییری ایجاد نشه شدیدا ازش انتقاد میشه . وقتی بعضی سایت های خوشحال ایراد اصلی ریچ رو شبیه بودنش به هیلو های قبلی میدونن , قاعدتا اگه هیلوی 343 هم همون راه بانجی رو پیش بره و تغییراتش چشمگیر نباشه همین ماجرا با شدت خیلی بیشتری تکرار میشه . هیلوی 343 بدون شک یه ریبوت هستش که در عین وفاداری به المان های هیلو , حرف های بانحی رو دوباره تکرار نمی کنه و حق نداره به دلیل اینکه هیلو بازی کاملی هستش دوباره همون چیزا رو تحویل مخاطب بده .

مثلا همین موضوع زوم با LT ممکنه الان از نظر ما که 10 ساله به FPS بازی کردن بدون زوم عادت کردیم بد جلوه کنه اما خب نمیشه منکر این شد که حتی من هیلو فن هم از زوم کردن تو MW بدم نمیاد !

کلا میگم . به شخصه ترجیح میدم 343 بیاد ویژگی های جدید رو بدون ترس از واکنش طرفدار ها وارد بازی کنه , حتی اگه این ویژگی ها جدید باعث بشه بازی از ذات اصلی هیلو دور بشه تا اینکه 343 شروع کنه به تقلید از بانجی و ...

خیلی دوست دارم لحظه ی اولی که کنترل چیف رو تو Legendary Planet به دست می گیرم تا با فوررانر ها رو به رو بشم, از تغییرات خیلی زیاد بازی نسبت به گذشته دهنم باز بمونه ... :D ( جدی نگیرین ... پیش بینی های یه جوون از داستان هیلوی 343 بود ... :biggrin1: )
ببین گیم پلی باید با کنترل هماهنگ باشه! اگه قرار بود با LT زوم کنی، دیگه گیم پلی هم به این صورت نباید میبود! باید شبیه به CoD میشد.
در مورد تغییر هم من که خودم هم بهت گفته بودم هیلوی 343 میتونه خیلی خیلی متفاوت با هیلوهای بانجی باشه! یعنی اصلا قرار نیست و نباید هیلوهای بانجی رو تکرار کنه، چون بازی تو ورطه تکرار میفته. ولی از طرفی هم من اصلا دوست ندارم گیم پلی کلاسیک هیلو بخواد زیادی تغییر کنه:D یعنی هم باید تغییر کنه، هم اصالتش رو حفظ کنه:D اگه مثل CoD بشه (یعنی یه گوشه وایستی، صبر کنی طرف کلش رو از پشت دیوار بیاره بیرون هدشاتش کنی)، دیگه اسمش هیلو نمیشه، میشه Call of Halo :D
به این میگن حرف حساب ...
البته من فک نکنم بخوان هیلو رو ریبوت کننا...
هنوز با مستر کار داریم :D
ریبوت که میشه قطعا، ولی نه اون مدل ریبوتی که تو DMC دیدیم:D ریبوت اینجا به این معنیه که کلا یه سری و یک داستان جدید شروع بشه و چند شماره هم ادامه داشته باشه. الان داستان اصلی هیلو تقریبا تموم شد! جنگ از ریچ شروع شد، رئیس فرار کرد، هیلو رو پیدا کردند و بعد از کلی جریانات و دردسرها آخر توی Halo 3 این جنگی که برای هیلو به راه افتاده بود رو پایان داد:D دیگه از اینجا به بعد قطعا با یک داستان جدید مواجه میشیم، البته با حضور رئیس:D

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
منظورم این بود که معلوم نیست که حتما halo بعدی مال 343 باشه شاید بانجی مثل کوجیما برگشت(رو محصولات apple):d

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,072
تو halo 343 مستر چیفو باید از تو موزه در بیارن.ما رو نگا کن هنوز اسمی halo بعدی نیست ما تو halo 343 سفر میکنیم.
اول تشریف بیار تو باغ بعد کامنت گذاری بفرمائید. منظور اینه:
343 Industries
A studio set up to develop future Halo related productions
--------------
با صحبتهای سامی موافقم. به عنوان مثال ( جون مادرتون دقت کنید گفتم مثال نه مقایسه ) MGS: Rising. درسته از MGS های اصلی نیست ولی به گفته خودسازنده و صاحب IP، این عنوان شروع یک سری جدید از مجموعه MGS خواهد بود. یعنی شخصیت جدید + نوع گیم پلی جدید + محیط و محوریت داستان برپایه MGS های قبلی. کارگردانش م که گفته تعداد زیادی از کرکترهای قدیمی درش حظور دارن.
343 Industries همین کار رو میکنه بنظرم ( شاید و بایدش رو نمیدونم).

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
مثلا همین موضوع زوم با LT ممکنه الان از نظر ما که 10 ساله به FPS بازی کردن بدون زوم عادت کردیم بد جلوه کنه اما خب نمیشه منکر این شد که حتی من هیلو فن هم از زوم کردن تو MW بدم نمیاد !
اخه ببین اساس یک گم پلی با همین LT از بین میره. اساس گیم پلی هیلو سرعت هست هرچی سرعتت بیشتر باشه هرچی اینور، اونور بپری موفق تر هستی حالا LT که به بازی اضافه بشه دقیقا با این فاکتور مشکل پیدا میکنه دقیقا همین الان طرفدار های مکس پین میگن اساس این بازی شیرجه زدن و عین هو چی تیر زدن هست حالا شما فکر کن بری کاوربگیری دیگه سرعت از بین میره و اون جذابیت رو کاملا میخوابونه.

این 343 نمیدونم چیکار میکنه ولی من کلا اصلا و ابدا بهش امید ندارم نمیگم بازی بد میسازه ولی مطمئنم Halo که من میپسندم رو نمیسازه.

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
خب اینجا بحث جالبی شده خب منم موافقم که Industries 343 باید تو بازی نوآوری ایجاد کنه مثلا ساخت سلاح های جدید میپسندم ولی خب گیم پلی نباید خیلی تغییر بدند که :d سرعت بازی 100% گرفته میشه و کل هیجان بازی میخوابه :d من که کلا مشکلی با این موضوع ندارم چون نباید دو بازی را با هم مقایسه کرد قضیه COD با HALO خیلی فرق داره ولی خب من که منتظرم ببینم مسترچیف میخواد با کی بجنگه دشمنان جدید چه شکلی هستند یا مثلا از تو قلب داستان های قبلی بیرون می ایند(که بعید هم نیست)ولی خب تا 3 سال دیگه باید صبر کرد این استودیو جدید هم واقعا پیشرفته و خفن هست :d :x

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
مگه کنترلش ایرادی داره که اصلاح بشه؟!

هیلو همینجوریه. اگه میخوای با LT بره تو زوم، برو CoD بازی کن:D تو هیلو شما باید همش در جنب و جوش و حرکت باشید و تند تند نارنجک پرتاب کنید. قرار نیست یه گوشه وایستی زوم کنی. پس کنترل بازی باید همینطور باشه.
یه چیز خنده دار بگم؟من کلا از اول تا آخ بازی نمی دونستم زوم بازی چیه!فکر می کردم زوم نداره و اتفاقا همینجوری خیلی بیشتر حال کردم!

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
با عرض شرمندگی

من تازه بازی رو شروع کردم ولی چون زیاد وقت ندارم میخاستم بدونم که بازی چنتد ساعت گیم پلی داره
ممنون

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
با عرض شرمندگی

من تازه بازی رو شروع کردم ولی چون زیاد وقت ندارم میخاستم بدونم که بازی چنتد ساعت گیم پلی داره
ممنون
اگه رو Normal بخوای بری تو 8>ساعت کارش تمومه امّا اگر می خوای Legendary رد کنی 20< طول می کشه و دمارتو در می یار.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,223
نام
محمد
امروز بعد از ظهر پک legendary که داداشم خریده بود رسید دستش با اینکه من از این بازی خوشم نمیاد ولی باید بگم این پک شاهکاره و قشنگ ترین چیزشم یه دفترچه ای هست که نمیدونم خاطره بود توش چی بود فقط خیلی طراحیش زیبا بود دوربین خوب ندارم همینم با موبایل در پیت عکس گرفتم.شرمنده

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
امروز بعد از ظهر پک legendary که داداشم خریده بود رسید دستش با اینکه من از این بازی خوشم نمیاد ولی باید بگم این پک شاهکاره و قشنگ ترین چیزشم یه دفترچه ای هست که نمیدونم خاطره بود توش چی بود فقط خیلی طراحیش زیبا بود دوربین خوب ندارم همینم با موبایل در پیت عکس گرفتم.شرمنده

چقدر برات آب خورد ؟
از ایران خریدی ؟

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,223
نام
محمد
مرسی ولی من از این بازی خوشم نمیاد این پک مال داداشمه 300 تومن خرید از همین یزد خودمون....پک Call of duty ops هم که ماشین کنترلی داره رو پیش خرید کرده .کلا ادم خسیسیه ولی واسه این جور چیزا پول زیاد میده قیمت اصلیه پک فکر کنم 150 دلاره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر