GRID 2 | Xbox 360

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
اقا بدجور تو کف بازیم ولی همه که باهاش مشکل دارن چه خبره؟؟این مغازه داری های که ازشون میخرم خراب باشه عوض نمیکنه خیلی عوضین..کسی بی مشکل اجرا کرده؟؟کجا خریدین؟؟

amircrysis

کاربر سایت
Nov 23, 2010
208
نام
amir
بچه ها من سفارش دادم ولی هنوز نرسیده به دستم.
یه سوال هست مخمو خورده پلیز کمک:
میگم مسابقاته دریفت داره؟؟ هم آفلاین هم آنلاین‌؟؟
میشه ترکشن کنترلو فرمونو ای بی اس اینارو خاموش کرد؟؟ اصن با ای بی اس بلد نیستم.

Sent from my Nokia 1100 using Tapatalk 2

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
بچه ها من سفارش دادم ولی هنوز نرسیده به دستم.
یه سوال هست مخمو خورده پلیز کمک:
میگم مسابقاته دریفت داره؟؟ هم آفلاین هم آنلاین‌؟؟
میشه ترکشن کنترلو فرمونو ای بی اس اینارو خاموش کرد؟؟ اصن با ای بی اس بلد نیستم.

دريفت كه داره.انلاينشو نميدونم چون هنوز امتحان نكردم
در مورد اي بي اس من تنظيمي نديدم مثله فورزا ولي ميرم ميبينم اگه داشت همينجا ميگم

amircrysis

کاربر سایت
Nov 23, 2010
208
نام
amir
دريفت كه داره.انلاينشو نميدونم چون هنوز امتحان نكردم
در مورد اي بي اس من تنظيمي نديدم مثله فورزا ولي ميرم ميبينم اگه داشت همينجا ميگم

مرسی ممنون .میتونی سره راه ببینی لیدربورده دریفتم داره؟؟ مثن تو هر ترکی چقد زدن؟؟؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
مرسی ممنون .میتونی سره راه ببینی لیدربورده دریفتم داره؟؟ مثن تو هر ترکی چقد زدن؟؟؟

اره ليدر بورد هم داره.مثلا تو اولين ترك دريفت نفر اول ركوردش 637.840 بوده.تو تنظيمات درجه سختي هم گزينه اي براي اي بي اس يا چيزاي ديگه نيست و فقط ميشه ميزان آسيب پذيري رو كمو زياد كرد

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
لطفا یکی آقایی کنه طرز دریفت زدن رو توضیح بده. سر پیچ ها که همینطوری اصلا نمیشه پیچید، دکمه B یا X رو هم که میزنی ماشین دور خودش میچرخه. فقط باید گاز رو ول کنی و LT رو یه کمی فشار بدی که یک کمی بچرخه ولی بازم خیلی خیلی تمرین میخواد و یه خورده که چاشنی اش بیشتر میشه شروع میکنه به چرخ و فلک زدن.

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
لطفا یکی آقایی کنه طرز دریفت زدن رو توضیح بده. سر پیچ ها که همینطوری اصلا نمیشه پیچید، دکمه B یا X رو هم که میزنی ماشین دور خودش میچرخه. فقط باید گاز رو ول کنی و LT رو یه کمی فشار بدی که یک کمی بچرخه ولی بازم خیلی خیلی تمرین میخواد و یه خورده که چاشنی اش بیشتر میشه شروع میکنه به چرخ و فلک زدن.
من اینکار رو می کنم همیشه هم خوب رد می کنم پیچا رو. ببینید من سرپیچ که می رسم (البته من توی PS3 بازی می کنم.) گاز رو ول می کنم تمام به سمت داخل پیچ فرمون رو می چرخونم ماشین که شروع کرد به پیچیدن گاز رو تا ته می گیرم و فرمون رو تمام به سمت مخالف پیچ می گیرم. اینقدر فرمون رو کم و زیاد می کنم تا رد کنه. خیلی دریفتش عالیه. فوق العادست بازیش.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
من خودم با RT + B دريفت ميكنم.و RT نگه ميدارم در طول دريفت.LT هم استفاده نميكنم.اينجوري ميشه دريفت كرد فقط بايد به موقع B رو فشار بدي تا به كنار جاده برخورد نكني.انالوگ هم بايد به سمت جهت مخالف كه پيچيدي بدي.البته خود بازي هم يك چيزايي داره كه مثلا اگه از لاين سمت راست دريفت كني امتيازت 2 برابر ميشه و تا 5 برابر هم ميتوني زياد كني.فقط بايد تمرين كرد چون با forza خيلي فرق داره

rejhna

کاربر سایت
Jan 6, 2009
425
سلام دوستان این بازی بعد از دو دقیقه ارور اوتورایز میده میپره بیرون مشکل از چیه باروش موزیک جواب میده ایمجش رو با abgx چک کردم مشکلی نداره

amircrysis

کاربر سایت
Nov 23, 2010
208
نام
amir
اره ليدر بورد هم داره.مثلا تو اولين ترك دريفت نفر اول ركوردش 637.840 بوده.تو تنظيمات درجه سختي هم گزينه اي براي اي بي اس يا چيزاي ديگه نيست و فقط ميشه ميزان آسيب پذيري رو كمو زياد كرد

ایول مرسی اگه کنکور بذاره ی رکوردی چیزی بزنیم!:D

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,087
نام
شایان
یعنی بازیش حرف نداره دوستان بهتون پیشنهاد میکنم اگر فرمان با پدال دارین با اونا بازی کنید که دریفت با اونا حال میده

rejhna

کاربر سایت
Jan 6, 2009
425
سلام دوستان این بازی بعد از دو دقیقه ارور اوتورایز میده میپره بیرون مشکل از چیه باروش موزیک جواب میده ایمجش رو با abgx چک کردم مشکلی نداره بازی 97% درصد هست

The Old Gamer

کاربر سایت
Feb 27, 2013
186
نام
AhmadReza
سلام دوستان این بازی بعد از دو دقیقه ارور اوتورایز میده میپره بیرون مشکل از چیه باروش موزیک جواب میده ایمجش رو با abgx چک کردم مشکلی نداره بازی 97% درصد هست
همه ی 97% های Grid 2 این مُشکل رو دارند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر