GRID 2 | Xbox 360

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
بهرام این از اون حرفا بود هاااا،Forza Horizon که هیچوقت خسته کننده نیست...Forza 4 یکمی بعد مدت زیادی اینجوری می شد ولی :Dکنترل ماشین تو شماره یکش طوری بود که من بعد مسابقه دوم بازی رو پاک کردم این چطوریه؟هنوز ماشین خیلی سخت حرکت میکنه؟ کلا ارزش داره بگیرم؟
منم منظورم اين بود كه مثله forzaست.جفتشون خسته كننده نميشن.منظورمو اشتباه فهميدي :d
در مورد كنترل هم كلا عوض شده و خيلي ساده تر شده و ارزش داره بگيري

آخرین ویرایش:

MDNA

کاربر سایت
Mar 31, 2012
263
من اصلا نتونستم شماره اولشو بازی کنم فقط به خاطر کنترل خیلی سختش

این نسخه جدید کنترلش چه جوریه؟شبیه فورزا هست یا نه ؟

Sent from my Neo V using Tapatalk 2

** MHN **

کاربر سایت
Mar 19, 2013
365
من اصلا نتونستم شماره اولشو بازی کنم فقط به خاطر کنترل خیلی سختش

این نسخه جدید کنترلش چه جوریه؟شبیه فورزا هست یا نه ؟

Sent from my Neo V using Tapatalk 2
من با نسخه یکش خیلی حال کردم تو PC سخت بود (من با صفحه کلید بازی میکردم!) ولی جدا تو کنسول به دلیل استفاده از دسته و آنالوگ بودن چندان سخت نبود!
من روی سومین درجه سختی بازی میکردم فکر کنم savage بود!
من نسخه دیجیتالی اصلی هم grid و هم dirt 2 رو دارم اما فکر نکنم بتونم نسخه اصلی این رو بخرم!((یادش بخیر یه زمانی با یه بازی حال میکردی برای حمایت ازش نسخه اصلی رو میخریدی ولی الان با این وضع دلار!!)
حیف که امتحاناته و با این وضع مالی نمیشه نسخه اصلی رو خرید ان شاالله امتحانات تموم شد کپی رو میخرم ببینم چطوریه!!

Just Amir

کاربر سایت
Aug 15, 2010
240
نام
Amir
بازی خیلی خوبیه گرافیک خیلی خوبیم داره
ولی بدیش اینه که Alfa Romeo Giulietta باید VIP PASS بزنی تا بازشه :(
یکی واقعیشو می خواستم بخرم گفتم اروزن میشه الآن شده 2 برابر قیمت قبلش :((

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
خب منم امروز گرفتمش.نسبت به نسخه 1 کنترلش خیلی خیلی بهتر شده.شماره 1 خیلی سخت بود.البته دریفتش راحت نیست.به قوله معروف فرمونو ول کنی عقبه ماشین رفته:d
گرافیکشم واقعا عالیه.

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
با ls.اتفاقا نسبت به شماره اول خيلي راحتر شده و يكم تمرين كني دستت مياد :d

راستشو بخوای من بازیهای ریسینگو با pc بازی میکنم
این grid 2 رو هم با pc دارم بازیش میکنم و دست فرمونم تو pc محشره b-)
کلا برای بازیهای ریسینگی که تو 360 بازی میکنم(انحصاری) یعنی forza4-horizon اینا -یا زمانیکه امولاتور دسته 360 و برای بازیهای pc مثل همین grid 2 تنظیم میکنم میگم
با گیم پد یه جورایی سخته........................................ پس تمرین میخواد.هووم؟

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
راستشو بخوای من بازیهای ریسینگو با pc بازی میکنم
این grid 2 رو هم با pc دارم بازیش میکنم و دست فرمونم تو pc محشره b-)
کلا برای بازیهای ریسینگی که تو 360 بازی میکنم(انحصاری) یعنی forza4-horizon اینا -یا زمانیکه امولاتور دسته 360 و برای بازیهای pc مثل همین grid 2 تنظیم میکنم میگم
با گیم پد یه جورایی سخته........................................ پس تمرین میخواد.هووم؟
کلا چند دقیقه پای 360 بازیش کردی? توی قسمته Test Drive بری و یه 10 دقیقه تمرین کنی قشنگ میاد دستت.حتی اون دریفتی که گفتم راحت نیستو من الان عینه اب خوردن میزنم:d.خیلی وقت بود یه بازی واقعا رقابتی انجام نداده بودم.خاک بر سره NFS:d
کلا برعکس ورژن 1 این خیلی لذت بخشه.مسخره بازیای شماره 1 رو نداره.
ثلا یکیش اینکه توی 1 اگه 1 میلیمتر بدنه به بقل پیست میگرفت ماشین میرفت لا باقالیا!:d
burner max هم گرفتم ولی بازم سر 2-3 دقیقه میپره بیرون:((

حاجی به قوله یکی از بچه ها برو دی وی دی رو بزن تو فرقه سره اون فروشنده:d

پ.ن:آهنگه منوش چه آرامش بخشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر