Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima
سلام .دوستان من بازی رو ریجن آل دارم ولی اون دو تا اسلحه که یکیش تبر و دیگری یه اسلحه خیلی قوی مثله شات گان هست رو ندارم قضیه چیه ؟ درضمن بازی رو 100% کردم

داش چطور باید مسابقات ریس خیابونی هائو رو فعال کرد؟

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوستان من این نسخه رو روی 360 تموم کرده بودم و خیلی هم با بازی حال کردم .
الان میخام نسخه PS4 رو بگیرم که دوباره بازی رو از اول شروع کنم . میشه بگید این نسخه به جز گرافیک فرق دیگه ایی با نسخه نسل قبلی داره ؟ گرافیک چه قدر پیشرفت داشته ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
الان میخام نسخه PS4 رو بگیرم که دوباره بازی رو از اول شروع کنم . میشه بگید این نسخه به جز گرافیک فرق دیگه ایی با نسخه نسل قبلی داره ؟ گرافیک چه قدر پیشرفت داشته ؟
اصلش اینکه گرافیک بازی رو بهتر کردن .... همچنین دوربین اول شخص هم اضافه شده که حسه جدیدتری میده وقتی بخشه تک نفره رو باهاش میری !!!
کلا من که یه بار دیگه بازی میکنم توی 4 ( روی 3 هم تموم کردم ) همچنان جذابه !

کنترل بازی مشکل داره یا من قاطی کردم؟ :D
آنالوگ رو فشار میدی حرکت نمیکنه، زیاد فشار میدی یهو میره تو دیوار. واقعا نمیدونم چرا راکستار یه گان پلی درست و حسابی برا GTA طراحی نمیکنه؟ شدیدا به تجربه بازی لطمه میزنه. خیر سرم نسل قبل بازی نکردم که نسل بعدیشو بازی کنم ، شدیدا خورد تو ذوقم.
دیگه بهتر از این ؟ مثل max payne 3 در اوردن D: واسه یه بازی open world واقعا عالیه shooter اش !

.:MEHRAN:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
265
نام
Mehran
دوستان انلاینش ساعتی چقدر نت مصرف میکنه؟

اگه تو session فقط خودت و رفیقت بازی کنید حداکثر هر ساعت 100 مگ
اگه session publick بری خیلی بیشتر (بعضی وقتا 250 تا 300 مگ بر ساعت!)
اگر هم خودت واسه مرحله ای چیزی Host باشی هرچی تعداد نفرات بیشتر باشه بیشتر میخوره!!! یه بار من host یه بازی 8 نفره بودم تو نیم ساعت 400 مگ کشید!!!!:|

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
داش چطور باید مسابقات ریس خیابونی هائو رو فعال کرد؟
این مشکل شما کمی عجیبه
قاعدتا باید شبها به هائو زنگ بزنی و مسابقه بعدی ظاهر بشه
ضمن اینکه تا مسابقه اول رو تکمیل نکنی مسابقه بعدی ظاهر نمیشه
و اینکه شما گفتی مسابقه اول رو تکمیل کردی و ایکونش تو نقشه نیست که اینم کمی عجیبه
شاید مرحله ای رو انجام ندادی و سراغ اون مسابقات نمیره
شما یکاری کن
برو قسمت Raplay Mission ببین اصلا اون مسابقه رو انجام دادی یا نه و اگر انجامش دادی یه بار دیگه برو شاید مشکلت حل بشه
فکر کنم حدود 6 مسابقه خیابونی هست
و چند مسابقه دریایی و چند مسابقه بیابانی

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
با سلام به دوستان
امروز اکانت ژاپن رو ساختم و فعلا 14 روزی میتونم آنلاین بازی کنم

ضمن اینکه امروز یه مرحله heist رو اینوایت شدم و تونستم با چند تا از بچه های خارجی برم
البته بیشتر پشت سنگر بودم

فقط چند سوال در مورد آنلاین
اول اینکه هر مرحله دزدی تفنگ و ماشین مخصوص خودش رو میده یا بر اساس همون تفنگ و ماشین کنونی کاربر هست چون تو این مرحله دزدی دیدم بیشتر دوستان تفنگها و ماشین های لوکسی داشتند
به عبارتی برای موفقیت در این مراحل باید ماشین خودمون و تجهیزات جنگی خودمون رو ارتقا بدیم؟

برای اینکه بتونیم سریعتر تو بازی پیشرفت کنیم و ماشین و تجهیزات نظامی لوکس بخریم بهترین و ساده ترین مراحل کدومها هستند که زودن امتیازات ما رو بالا میبرن؟

من سعی میکنم شبها ساعت 1 تا 6 صبح انلاین باشم و دوستان اگر تمایل داشتند بیان تا با هم بازی کنیم
با تشکر

.:MEHRAN:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
265
نام
Mehran
با سلام به دوستان
امروز اکانت ژاپن رو ساختم و فعلا 14 روزی میتونم آنلاین بازی کنم

ضمن اینکه امروز یه مرحله heist رو اینوایت شدم و تونستم با چند تا از بچه های خارجی برم
البته بیشتر پشت سنگر بودم

فقط چند سوال در مورد آنلاین
اول اینکه هر مرحله دزدی تفنگ و ماشین مخصوص خودش رو میده یا بر اساس همون تفنگ و ماشین کنونی کاربر هست چون تو این مرحله دزدی دیدم بیشتر دوستان تفنگها و ماشین های لوکسی داشتند
به عبارتی برای موفقیت در این مراحل باید ماشین خودمون و تجهیزات جنگی خودمون رو ارتقا بدیم؟

برای اینکه بتونیم سریعتر تو بازی پیشرفت کنیم و ماشین و تجهیزات نظامی لوکس بخریم بهترین و ساده ترین مراحل کدومها هستند که زودن امتیازات ما رو بالا میبرن؟

من سعی میکنم شبها ساعت 1 تا 6 صبح انلاین باشم و دوستان اگر تمایل داشتند بیان تا با هم بازی کنیم
با تشکر

اونا ماشینهای خودشون بوده و تو هر heist همه اسلحه هایی که داری+یکی از ماشینات رو میتونی بیاری.
بهترین راه اینه که شما حالا فعلا بیشتر mission برید لولتون به 20 که رسید بعد برو سراغ heist چون اکثرا لول های پایین رو کیک میکنن.

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
خوب گرافيك كه پيشرفت كرده هيچ به بازي كلي ماشين جدي اضافه شده افكت موج هاي ابم بهتر شده گرافيك ماشين ها واقعا رفته بالا draw distance خيلي بهتر شده و كالكتيبل هاي جديد مثل papyote plants و كلي چيزاي ديگه كه بهترينش اول سخصه من خودم فكر ميكردم به چشم نمياد تغييرات ولي وقتي خريدم واقعا خيلي به چشم ميان قابل مقايسه نيستن

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
خوب گرافيك كه پيشرفت كرده هيچ به بازي كلي ماشين جدي اضافه شده افكت موج هاي ابم بهتر شده گرافيك ماشين ها واقعا رفته بالا draw distance خيلي بهتر شده و كالكتيبل هاي جديد مثل papyote plants و كلي چيزاي ديگه كه بهترينش اول سخصه من خودم فكر ميكردم به چشم نمياد تغييرات ولي وقتي خريدم واقعا خيلي به چشم ميان قابل مقايسه نيستن

آره واقعا، آدم وقتی یه مدت به نسخه ی PS4 عادت کرد بره نسخه ی نسل قبل رو بازی کنه اصلا واسش یه جوری میشه :d

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
آره واقعا، آدم وقتی یه مدت به نسخه ی PS4 عادت کرد بره نسخه ی نسل قبل رو بازی کنه اصلا واسش یه جوری میشه :d
اره من كه رقبت نكردم هنوز بعد خريد ps4 حتي 360 رو روشن كنم چه برسه به اين كه بازي هم باهاش بكنم

nariman97

کاربر سایت
May 23, 2015
49
دوستان
من بازی رو تازه خریدم
میگه باید اپدیت کنی
حجمش ۶ گیگه؟؟٬؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!
لینک دانلودش رو میدید؟
و این که چجور باس انلاین بازی کرد؟
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
اونا ماشینهای خودشون بوده و تو هر heist همه اسلحه هایی که داری+یکی از ماشینات رو میتونی بیاری.
بهترین راه اینه که شما حالا فعلا بیشتر mission برید لولتون به 20 که رسید بعد برو سراغ heist چون اکثرا لول های پایین رو کیک میکنن.
مرسی از راهنماییت
درست میگی
برای برخی مراحل نوشته باید مثلا لولت حداقل 12 باشه
دقیقا همین مورد برای مرحله دزدی سرقت من بود که خوشبختانه دوستان خارجی خیلی همکاری کردن و منو داخل گرون نگهداشتن در حالیکه لول من پایین تر از حد مجاز بود و تونستم یه تروفی هم باز کنم

اینم بگم که در این چند وقته کاربران خارجی بیشتر هوای همدیگرو دارن و برخلاف اون کاربران ایرانی زیاد پایه نیستند و فقط دنبال کار انفرادی هستند
یادمه به یکی از کاربران انلاین سلام دادم طرف کلی ناراحت بود و انگاری من ازش ارث پدر خواسته بودم
طوری برخورد کرد که با یه کلیک حذفش کردم
به هر حال بازی یه طرف و رفاقت و دوستی هم یه طرف و همه چیز گرفتن تروفی و مدال نیست
با تشکر

nariman97

کاربر سایت
May 23, 2015
49
دوستان
من بازی رو تازه خریدم
میگه باید اپدیت کنی
حجمش ۶ گیگه؟؟٬؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!
لینک دانلودش رو میدید؟
و این که چجور باس انلاین بازی کرد؟
???
ضمنا
قبلا با پلی ۳ تمومش کردم
نیازه دوباره برم؟
که انلاین بازیم بدن؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
???
ضمنا
قبلا با پلی ۳ تمومش کردم
نیازه دوباره برم؟
که انلاین بازیم بدن؟

لینک دانلود اپدیتها رو از تاپیک مربوطه پیگیری کن
باید از اول بری و بازی cross save نداره به نسل قبل
فقط بخشه انلاین میتونی save هات رو منتقل کنی .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر