Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,629
نام
Alireza
واقعا اینترنت ایران :| تو Heist چهارم بخاطر این اینترنت های کوفتی مردیم و 12M رو از دست دادیم :| یعنی 2M پرید :| الان فقط 10M رو میریم براش

چطوری اونوقت؟
تنها راه کنسل شدن. Criminal Mastermind Challenge مردن یک نفره نه فیل شدن مشن یا دیسکانکت

Amber Pachagh

کاربر سایت
May 20, 2011
145
نام
ابوالفضل
سلام به اعضای بازیسنتر
آقا این محتویات ویژه مربوط به پلیر های نسل قبل به نام Exclusive Content (مثل هواپیمای Dodo و ماشین Dukes و مرحله Murder و...) که راکستار گفته بود با پول داخل بازی هم میشه خریدش میشه منو دربارش یه راهنمایی کنین؟
من خیلی به این محتویات نیاز دارم مخصوصا هواپیمای Dodo.

- - -ویرایش - - -

منو هم اد کنین برای GTA Online.
گیمرتگ من: Abolfazl-T

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
چطوری اونوقت؟
تنها راه کنسل شدن. Criminal Mastermind Challenge مردن یک نفره نه فیل شدن مشن یا دیسکانکت

تو قسمت Award و Heist یه دونه هست که سبز هست و عکس دلار داره که واسه 10M هست، یه دونه هم همین که شما میگی عکس کلاه داره واسه 12M

12M نباید بمیری، اما 10M نباید Restart کنی، یعنی اگر فیلد داد، باید از اول بری، همین

hsaknig

کاربر سایت
Dec 18, 2012
111
سلام .دوستان من بازی رو ریجن آل دارم ولی اون دو تا اسلحه که یکیش تبر و دیگری یه اسلحه خیلی قوی مثله شات گان هست رو ندارم قضیه چیه ؟ درضمن بازی رو 100% کردم

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
سلام .دوستان من بازی رو ریجن آل دارم ولی اون دو تا اسلحه که یکیش تبر و دیگری یه اسلحه خیلی قوی مثله شات گان هست رو ندارم قضیه چیه ؟ درضمن بازی رو 100% کردم

برای اونایی هست که نسل قبل هم بازی کردن ! اصلا با این حرکتشون حال نکردم .

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,629
نام
Alireza
تو قسمت Award و Heist یه دونه هست که سبز هست و عکس دلار داره که واسه 10M هست، یه دونه هم همین که شما میگی عکس کلاه داره واسه 12M

12M نباید بمیری، اما 10M نباید Restart کنی، یعنی اگر فیلد داد، باید از اول بری، همین

اهان Elite Challenge هارو میگی؟
اره اونارو نباید ریستارت کنی

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,294
نام
Afshin
کنترل بازی مشکل داره یا من قاطی کردم؟ :D
آنالوگ رو فشار میدی حرکت نمیکنه، زیاد فشار میدی یهو میره تو دیوار. واقعا نمیدونم چرا راکستار یه گان پلی درست و حسابی برا GTA طراحی نمیکنه؟ شدیدا به تجربه بازی لطمه میزنه. خیر سرم نسل قبل بازی نکردم که نسل بعدیشو بازی کنم ، شدیدا خورد تو ذوقم.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
آنالوگ رو فشار میدی حرکت نمیکنه، زیاد فشار میدی یهو میره تو دیوار. واقعا نمیدونم چرا راکستار یه گان پلی درست و حسابی برا GTA طراحی نمیکنه؟ شدیدا به تجربه بازی لطمه میزنه. خیر سرم نسل قبل بازی نکردم که نسل بعدیشو بازی کنم ، شدیدا خورد تو ذوقم.

خودتو از تجربه اش محروم نکن انصافا که عظیمه این بازی
ولی درست میگی

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,775

من خودم بارها شده بود تو IV/V خواستم رو لبه پته بوم حرکت کنم کاراکتر پرت شده پایین
یا این Deatchmach مپای که کاربرا میسازن مثه parkor $$$$$$$$ میپری کاراکترت یهو عینه ماست افقی میشه رو کانتینر بعد میفته از بالا پایین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر