Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

MisTerV4MP

کاربر سایت
Apr 15, 2013
155
نام
amir
یه سوال
میشه تمام مثلا Assault Rifle هارو یا Pistol هارو با هم توی Inventory داشته باشیم همینجور بینشون سوییچ کنیم؟با دیپد میگم
و اینکه میشه MiniGun و RPG و Grenade Launcher رو با هم داشت با دیپد بینشون سوییچ کرد؟
و میشه بگید MiniGun و RPG توی کدوم مرحله در Ammu-Nation آزاد میشه؟
و راستی بازی کوکتل مولوتو داره؟
همچنین این لباس هایی که Ammu-Nation میفروشه به چه دردی میخوره ؟
و اینکه Flashlight رو چجوری میشه خاموش و روشن کرد؟

آره.
باید بری آموزش ببینی پیامک برات میاد.
ندیدم.
بعضی هاش لباس معمولیه ولی 5 تاش جلیقه هست.

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

دوستان راهی نیست تفنگ ها زود تر باز بشن ؟

زود تر مرحله ها رو برو:D
فک کنم چیت تفنگ باشه.

Last edited by a moderator:

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
آقایون به دادم برسید :D

تو اون مرحله که هوا\یما رو باید فرود بیاریم چیکار باید بکنم ؟؟ من هر مدل که فرود میام نمیشه و گیر میده که باختی ! چیکار کنم من موتورامو خاموش میکنم آروم میام رو اون سطحی که خودش میگه دیگه ولی نمیشه .ممنون میشم از دوستان راهنماییم کنن

MisTerV4MP

کاربر سایت
Apr 15, 2013
155
نام
amir

تو اون مرحله که هوا\یما رو باید فرود بیاریم چیکار باید بکنم ؟؟ من هر مدل که فرود میام نمیشه و گیر میده که باختی ! چیکار کنم من موتورامو خاموش میکنم آروم میام رو اون سطحی که خودش میگه دیگه ولی نمیشه .ممنون میشم از دوستان راهنماییم کنن

باید همونجا که زرده وایسی.

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
آره.
باید بری آموزش ببینی پیامک برات میاد.
ندیدم.
بعضی هاش لباس معمولیه ولی 5 تاش جلیقه هست.

همه رو تمرین هاشو طلا یا نقره گرفتم
این لباس ها احیانا Cameoflage نیست؟
و اینکه نگفتی فلش لایت با چه دکمه ای خاموش و روشن میشه؟

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA

LS بزن تا چرخا باز بشه بعدش RT رو ول کن ولی نه جوری که هواپیما خاموش بشه بعد از این که فرود میای LT رو فشار بده

اگرم نتونستی میتونی skip misson بکنی :d

MisTerV4MP

کاربر سایت
Apr 15, 2013
155
نام
amir
همه رو تمرین هاشو طلا یا نقره گرفتم
این لباس ها احیانا Cameoflage نیست؟
و اینکه نگفتی فلش لایت با چه دکمه ای خاموش و روشن میشه؟

بعضی هاش جلیقه ضد گلوله هست بعضی هاش همینه که موقع شکار می پوشند فقط واسه قشنگی هست.
با یکی از d-pad ها
درست یادم نیست کدوم.

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
دوستان از اون پول مفتیا یکی دیگش هم پیدا شد!:)
ساحل وسپوچی.
علامت چرخ و فلک و تنیس رو میبینید؟
یه زاویه باز میسازن که از چرخ و فلک شروع میشه به طرف تنیس.
میرید زیر آب.
یه زیر دریایی غرق شده رو سقفش یه کیف 25000 تایی هست برمیدارین و همون کاری قبلی:)))))))))))

MisTerV4MP

کاربر سایت
Apr 15, 2013
155
نام
amir
ساحل وسپوچی.
میرید زیر آب.
یه زیر دریایی غرق شده رو سقفش یه کیف 25000 تایی هست برمیدارین و همون کاری قبلی:)))))))))))

خیلی طول می کشه.

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
ساحل وسپوچی.
میرید زیر آب.

دادا میشه مکان دقیقش را روی نقشه مشخص کنید؟

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
چند تا سوال
لباس های مخصوص مث قواصی یا لباسی که مایکل باهاش از ساختمون راه میره رو میشه بعدا مث سن آندرس از توی خونه برداشت؟
و آخرین سوال چجوری میشه کپسول اکسیژن پیدا کرد؟ قایقاش پیدا نمیشه یه آموزش درست و حسابی میخوام مرسی

kourosh k

کاربر سایت
Sep 17, 2012
95
آهای کسانیییییییی که دنبال پول مففففففففففففففففففتتتتتتتتتتتتت قبل از اتمام بازی هستید.یه راه دارم توپپپپپپپپپپپ : (از تو شما توب دیدم):))
1: قسمت شمال غرب نقشه رو نگاه کنید.!
2_ یک قسمت دماغه مانند میبینید.
3_ میرید و اونجا و سوار یکی از جت اسکی های سمت راست دماغه میشید.
4_ با جت اسکی به اندازه 11 یا 12 یا 13 تا پرش روی آب میپریذ بعد پیاده میشید میرید زیر آب.
5_ یه کشتی قدیمی غرق شده گذاشته که میرید پشتش یه کیف رو زمینه 120000 تا گیرت میاد مفتتتتتتتتتتتتتتتتت
6_ خوب اینجا که رسیدید شما فقط 120000 تا دارید! پس.....شما مثلا اگه با فرانکلین رفتین.عوض میکنید میارید به مایکل یا ترور.بعد بلافاصله برمیگردید به فرانکلین تا از آب بیرون نیومده!.
7_ بعد این کار رو 8_9 یا 10 یا به هر اندازه ای که دلتون خواست و حوصله داشتید انجام بدید.!
بنده که به شخصه در 4 دقیقه یک میلیون و دویست زدم به جیب :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
حاجی خواهشا پیام رو پاک نکنید بچه ها حال کنن :))
برید حالشو ببرید!
من همونجا رفتم ولی جت اسکی ندیدم.میتونی رو نقشه مشخص کنی کجاست.

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
چجوری میشه sky dive انجام داد؟
محل خاصی داره؟

- - -ویرایش - - -

یه چیز باحال کشف شده برای کسایی که بازی رو Preorder کردن
اگه اشعه UV یا همون نور بنفشه رو بندازی رو نقشه محل Easter EGG هارو نشون میده و مثلا یه جای نقشه زده Big foot که یه جای پای خیلی بزرگ روی مزرعه هست
yahoo_22.gif
یا یه جای دیگه زده
They're Here و یه نقاشی آدم فضایی بالای این نوشتس خیلی باحاله یه جای نقشه هم هست یه UFO توی آب افتاده یا اول بازی که بانک میزنیم یه محل هست یه آدم فضایی
یخ زده وجود داره:D
کلا بازی پر Easter EGG هست:D:D

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
دوستان یه مرحله ای هستم که ازم می خواد 5 جا رو با sticky bombs منفجر کنم ولی چنین بمبی در آیتمهام نیست و به فروشگاهها هم که میرم هنوز برام قفله !! چیکار باید بکنم !؟

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
چند تا سوال
لباس های مخصوص مث قواصی یا لباسی که مایکل باهاش از ساختمون راه میره رو میشه بعدا مث سن آندرس از توی خونه برداشت؟
و آخرین سوال چجوری میشه کپسول اکسیژن پیدا کرد؟ قایقاش پیدا نمیشه یه آموزش درست و حسابی میخوام مرسی
سمت غرب نقشه یه اسکله هست میتونی بخریش.هم زیردریایی داره و هم شناور برای غواصی
ولی یه چیزی که منو خیلی عذاب میده اینه که برای غواصی فین نداره
یعنی بازی با این همه عظمت و این همه جزئیات یادشون رفته یه فین بزارن.اصن یکی از وسایل اصلی برای غواصی فینه.من نمیدونم چه شده که نزاشتن تو بازی.من هنوز دارم زورم میاد .تنها عیبی که از بازی پیدا کردم همینه

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
آهای کسانیییییییی که دنبال پول مففففففففففففففففففتتتتتتتتتتتتت قبل از اتمام بازی هستید.یه راه دارم توپپپپپپپپپپپ : (از تو شما توب دیدم):))
1: قسمت شمال غرب نقشه رو نگاه کنید.!
2_ یک قسمت دماغه مانند میبینید.
3_ میرید و اونجا و سوار یکی از جت اسکی های سمت راست دماغه میشید.
4_ با جت اسکی به اندازه 11 یا 12 یا 13 تا پرش روی آب میپریذ بعد پیاده میشید میرید زیر آب.
5_ یه کشتی قدیمی غرق شده گذاشته که میرید پشتش یه کیف رو زمینه 120000 تا گیرت میاد مفتتتتتتتتتتتتتتتتت
6_ خوب اینجا که رسیدید شما فقط 120000 تا دارید! پس.....شما مثلا اگه با فرانکلین رفتین.عوض میکنید میارید به مایکل یا ترور.بعد بلافاصله برمیگردید به فرانکلین تا از آب بیرون نیومده!.
7_ بعد این کار رو 8_9 یا 10 یا به هر اندازه ای که دلتون خواست و حوصله داشتید انجام بدید.!
بنده که به شخصه در 4 دقیقه یک میلیون و دویست زدم به جیب :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
حاجی خواهشا پیام رو پاک نکنید بچه ها حال کنن :))
برید حالشو ببرید!

از محلش عکس بگیر . اینجوری نمیشه دقیق فهمید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر