Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
نبود ؟
حداقل سوال آخری رو جواب بدید :D
عمش بود:D
نصف خونه مال عمه بود و بدبخت کرده بود این فرانکلین رو! این هم وقتی شنید لستر بهش خونه داده خر کیف شد رفت تو خونه جدید:D
باید طرف رو با ماشین​ سوار کنی و دم در زمین گلف پیاده کنی!
-----------------
امیدوارم یه فکری به حال این چپ کردن ها بکنند!
وقتی چپ می‌کنی وقتی فرمون رو به سمت راست یا چپ بپیچونی ماشین صاف می‌شه:|:D

mskm82

کاربر سایت
Dec 2, 2010
312
نام
Moh3n
سوال در مورد یکی از مراحل

تو یکی از مراحل میگه یه ماشین اتشنشانی پیدا کن ولی چیزی تو نقشه نیست از کجا باید پیدا کنم ؟

ممنون میشم جواب بدید

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
عمش بود:D
نصف خونه مال عمه بود و بدبخت کرده بود این فرانکلین رو! این هم وقتی شنید لستر بهش خونه داده خر کیف شد رفت تو خونه جدید:D
باید طرف رو با ماشین​ سوار کنی و دم در زمین گلف پیاده کنی!
-----------------
امیدوارم یه فکری به حال این چپ کردن ها بکنند!
وقتی چپ می‌کنی وقتی فرمون رو به سمت راست یا چپ بپیچونی ماشین صاف می‌شه:|:D
الان یه چیزی یاد اومد:D
اون زن خاله فرانکلین هست نه عمش!
چون یه تیکه Trevor بهش می‌گه که بهم نگفتی بودی خواهر داری و دست می‌کشه رو صورت زن ِ بعد فرانکلین بهش می‌گه این خواهر من نیست؛ خواهر **** مادرم ـه و می‌شه خالم:D
چون Aunt به معنی خاله و عمه می‌شه الان یادم اومد که منظور خالس:D

- - -ویرایش - - -

سوال در مورد یکی از مراحل

تو یکی از مراحل میگه یه ماشین اتشنشانی پیدا کن ولی چیزی تو نقشه نیست از کجا باید پیدا کنم ؟

ممنون میشم جواب بدید
شما از تو گوشی برو تو قسمت مخاطب ها (دفترچه تلفن یا همون Phonebook) بعد Emergency رو انتخاب کن و Fire... رو بزن!/SPOILER]

Mprince

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,625
نام
محسن
دوستان تو یه مرحله که با مایکل میرم پیش لستر میگه:»get changed in to smart outfit at your wordrob or hhig end cloths shope من تو لباسام اینا رو پیدا نکردم تو فروشگاه هم نتونستم پیدا کنم یه نفر بگه من چکار باید بکنم؟

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
دوستان تو یه مرحله که با مایکل میرم پیش لستر میگه:»get changed in to smart outfit at your wordrob or hhig end cloths shope من تو لباسام اینا رو پیدا نکردم تو فروشگاه هم نتونستم پیدا کنم یه نفر بگه من چکار باید بکنم؟

برو خونه مایکل گزینه full suite رو انتخاب کن دو دست کت شلوار شیک داره مایکل

amirH.n

کاربر سایت
Aug 18, 2013
81
نبود ؟
حداقل سوال آخری رو جواب بدید :D
خالش
تو یه مرحله به تروور میگه این خواهر مادرمه
خیلی اذیتش میکرد چون خونه مال خودش(خاله هه)بود
رندوم اونت:
من از پرچین رفتم بالا از رو پرچین پریدم تو بالکنشون زنشو گرفتم زدم:d

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
آهای کسانیییییییی که دنبال پول مففففففففففففففففففتتتتتتتتتتتتت قبل از اتمام بازی هستید.یه راه دارم توپپپپپپپپپپپ : (از تو شما توب دیدم):))
1: قسمت شمال غرب نقشه رو نگاه کنید.!
2_ یک قسمت دماغه مانند میبینید.
3_ میرید و اونجا و سوار یکی از جت اسکی های سمت راست دماغه میشید.
4_ با جت اسکی به اندازه 11 یا 12 یا 13 تا پرش روی آب میپریذ بعد پیاده میشید میرید زیر آب.
5_ یه کشتی قدیمی غرق شده گذاشته که میرید پشتش یه کیف رو زمینه 120000 تا گیرت میاد مفتتتتتتتتتتتتتتتتت
6_ خوب اینجا که رسیدید شما فقط 120000 تا دارید! پس.....شما مثلا اگه با فرانکلین رفتین.عوض میکنید میارید به مایکل یا ترور.بعد بلافاصله برمیگردید به فرانکلین تا از آب بیرون نیومده!.
7_ بعد این کار رو 8_9 یا 10 یا به هر اندازه ای که دلتون خواست و حوصله داشتید انجام بدید.!
بنده که به شخصه در 4 دقیقه یک میلیون و دویست زدم به جیب :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
حاجی خواهشا پیام رو پاک نکنید بچه ها حال کنن :))
برید حالشو ببرید!

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
یه سوال
میشه تمام مثلا Assault Rifle هارو یا Pistol هارو با هم توی Inventory داشته باشیم همینجور بینشون سوییچ کنیم؟با دیپد میگم
و اینکه میشه MiniGun و RPG و Grenade Launcher رو با هم داشت با دیپد بینشون سوییچ کرد؟
و میشه بگید MiniGun و RPG توی کدوم مرحله در Ammu-Nation آزاد میشه؟
و راستی بازی کوکتل مولوتو داره؟
همچنین این لباس هایی که Ammu-Nation میفروشه به چه دردی میخوره ؟
و اینکه Flashlight رو چجوری میشه خاموش و روشن کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر